Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
3. jún 2011

@rienok napísal iba jednu vetu
Dobrý den,
Výborně!!! :o)

Pokračujte prosím ve všech lécích a kontrolní sono za 10 dní. Držím Vám palce a čekám na další dobré zprávy.

Pěkný den

Marcel Štelcl

gabinkaa
3. jún 2011

@cecil36 ďakujem moc moc, chodím sa na ne pozerať či sú tam alebo zmyzli, zatiaľ tam sú, nemôže však tomu veľmi uveriť

rienok
3. jún 2011

@leamax a ty si z BA? čo mi už šibe? ja som si myslela že si z okolia Nitry alebo? Hej, ferrrari vyťahujem len keď mám červený lak na nechtoch inak mi neladí 😀

rienok
3. jún 2011

@cecil36 jej ty si tu a hadaj čo? zase som zabudla ti poslať IP 😀 ach jaj čo sa to so mnou stalo 😕

jada1
3. jún 2011

@miminkad to vážne????? ☹ Tomu sa mi nechce veriť. Však tie príznaky boli tehu. Aký si robila test 10-kový???

rienok
3. jún 2011

@mimikad inak ja sa tiež prikláňam k babám, hlavne žiadne unáhlené závery

leamax
3. jún 2011

@rienok ako ti pri mne napadla BA? nie, ja som TO 😀
som si myslela, ze si vyberas auto podla laku na nechtoch 😀
@gabinkaa stelcl aky maximalne strucny 😀 ale vystizny 😵

lenka_21
3. jún 2011

@rienok Suhlasim, veci organizovane na rychlo su vzdy najsupeeer 🙂 😉 🙂

@ninockaskv Neviem odkial si, ale @rienok ponuka odvoz z BA a okolia... ja som z NZ, takze NZ a okolie beriem ... tusim vyzdvihujem @callex v NR 🙂 😉 🙂

Baby a co vy ostatne, nemate zaujem o stretko ... ospravedlnujem sa ak som niekoho vynechala ....
@mircalla
@jada1
@naduska
@vrabcek24
@rebeka33 (nechcem ta vynechat, ale neviem ci este niekde cestujes 🙂
@lulu10
@dandy914
@kajka39
@luly3
@pikha ( u teba plati to iste ako pri @rebeka33 , ale taky porod by mohol nase stretko ozivit 🙂 🙂 🙂
@gerdusha
@tinna13
@bayley
@maticap.
@cecil36

lenka_21
3. jún 2011

@gabinkaa a na chvilku v tu nedelu by si nechcela odbehnut ... ved ho uz poznas tolkeeee roky .... 🙂 😉 🙂

rienok
3. jún 2011

@lenka_21 ale stretneme sa však? lebo ja som už prehodila mm program na zajtra 😀

jada1
3. jún 2011

@lenka_21 ja by som prišla, ale mne sa tento víkend nedá ☹

rienok
3. jún 2011

@jada1 😒

miminkad
3. jún 2011

@leamax mino mi nepovie nic,kedze hned vysledky mat nebude

baby myslite,ze mozme ist hned tento mesiac na dalsi soft?

miminkad
3. jún 2011

@jada1 ano,10tkovy mamatest mam
co sa tyka stretka,tak asi nie,lebo to uz budem asi opat v praci ☹

leamax
3. jún 2011

@miminkad ale ked ta bude pozerat sonom, tak bude vidiet, ci si tehulka alebo nie

miminkad
3. jún 2011

@leamax ved teraz okrem sliznice by nic nevidel

lenka_21
3. jún 2011

@rienok Ja s tym uz pocitam ... ked tak skoncime v trojke, zatial mame teba, @leamax a JA 😀 Neboj trafis ... baby, tak tu vytahujete taketo auta 😝 😝 😝 ...tak to musim porozmyslat, lebo ja mam vela lakov na nechty ... no uvidim aky sa mi bude pacit v nedelu 😀 😀 😀

Rienok a navigaciu nepoznas??? Ja som si jednu kupila a uz som frajer, buchnem slnecne okuliare, sal okolo krku, zapnem navigaciu a ideeeeeeem 😀 😀

@jada1 No, ale skus ... ved je to nedela, v sobotku vsetko vybavis ... pozri, kedy budes mat takuto sancu 😉

leamax
3. jún 2011

@miminkad ale bude vidiet, ci sa odlupuje alebo nie
a ty chces ist uz aj v nedelu do roboty? neblazni, radsej prit na stretko 😉

miminkad
3. jún 2011

@leamax v pondelok musim zavolat do roboty,ze co.tak uz len potom podla toho,ako budem mat sluzby

lenka_21
3. jún 2011

@miminkad Suhlasim s @leamax ... podla mna do prace este nechod a stretko ti mozno spravi dobre 😉
No aj keby si nesla na stretko, do prace by som este nesla kym to nemas na 100%...

lenka_21
3. jún 2011

@miminkad Ale stretko je TUTO nedelu ... nie buducu 🙂 😉 🙂

miminkad
3. jún 2011

@lenka_21 ved v pondelok budeme mudrejsi,od kedy pojdem do roboty.
co uz doma nariesim.mozes byt v klude,lezat,nic nerobit a aj tak to nejde.jednoducho ja nie som dieta stasteny a nikdy mi nic neslo jednoducho

miminkad
3. jún 2011

@lenka_21 jaj,to mame rodinnu oslavu a pride svagor.vobec na nu nemam chut

rienok
3. jún 2011

@lenka_21 no navigáciu mám, ale ona niekedy zavádza 😀 a niekedy si nie som istá či tá najbližšia križovatka na ktorej mám odbočiť je tá čo mi hlási že o 100 m 😀 ja som čistý antiorientačný zmysel

cecil36
3. jún 2011

@rienok ja si pockam 😀, ale fakt som zvedava, ci je to ok, lebo aj dr. neverim ak povedia normo. Lebo normo vravia aj na 98% zlu morfu a podobne veci. A kedy idete na to vysetrenie?
@lenka_21 a kedy je to stretko?
@gabinkaa ja som tiez stale chodila pozerat na testiky 🙂 Dala som si ich na parapetnu dosku a stale pozerala. A potom sa ma suseda- kamoska spytala, ze co robim stale v okne, ci dakoho spehujem 😀

rienok
3. jún 2011

@miminkad jaj moja, neboj nič to bolo tvoje 1. IVF? to sa ťažko rozdýchava ale podľa mňa v pondelok bude niečo iné pravdou 😉

cecil36
3. jún 2011

@lenka_21 aha uz som nasla, je to tuto nedelu 😒 To nemozem sme pozvani na navstevu 😒 Tak inokedy 😉

miminkad
3. jún 2011

@rienok ano prve.v pondelok by bolo idealne,keby povie,ze mozme hned zacat stimulovat

rienok
3. jún 2011

@cecil36 stretko je túto nedeľu v piešťanoch 🙂 Na tie spermošky neviem kedy pojdeme, hľadám kde by to spravili... @rebeka33 mi núkala vybaviť Košice ale to máme trochu od ruky a neviem aké sú tam čakačky, či sa tam dá prísť odovzdať a ísť preč, alebo to tam treba mať termín.... lebo by sme aj išli na takú cestu po slovensku takže aj do KE by sme hádam zašli, len že či to je také jednoduché ako si ja myslím 😀
pošli mi prosím rebeka nejaké bližšie info. Ďakujem

rienok
3. jún 2011

@miminkad no neviem, ja som tiež myslela že to pojde tak rýchlo za sebou ale napísal mi že 1 cyklus pauza, ale neviem... zavolaj si tam zajtra a uvidíš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre