Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
8. jún 2011

@miminkad ty uz vies to HCG?...no nie je tu leamax tak to tu viazne.. 🙂
veru @gabinkaa ako?

naduska
8. jún 2011

@gabinkaa ma uuurcite velku radost ,,,,to sa ani necudjem 😵 a nemoze sa z toho spamatat 😵 😵 😵
drzim palce 😵 😵 😵

miminkad
8. jún 2011

@callex ja az v piatok,moj dr dnes zachranuje pacientky v pn,snad neni v tej rybarskej osade 😀 veru,leamax nas opustila,tak je to tu teraz smutne 😔

callex
8. jún 2011

@miminkad ach to su nervy okolo tej krvi.

miminkad
8. jún 2011

@callex nejak z toho ani nervy nemam.ved uz len dva dni.

miminkad
8. jún 2011

babule,skusali ste niektora to chilly?

mima263
8. jún 2011

ahojte, ešte som nič nestihla prečítať, zatiaľ len reagujem
@lenka_21 po všetkých tých pokusoch som to vzala od podlahy a výsledky sú dosť zlé - min. týždeň zistený polyp,
dnešné výsledky sú viac ako hrozivé fragmentácia DNA spermií zlá a aj ostatné hodnoty. Neviem, či mám veriť tomu, že po preliečení latentného zápalu (zatiaľ len podozrenie) sa to zlepší. @cecil36 by o tom mohla niečo vedieť.
Na hematológii už mám svoju dg, na endokrinológii tiež - Dr. sa o mňa pekne starajú. Už mi chýba asi len laparka - netuším či je vôbec potrebná a bunková imunita - a to vybavím v júli.
Je ešte niečo, čo sa dá vyšetrovať? Mne sa zdá, že už ani nie

luly3
8. jún 2011

@miminkad ja som skúšala tie chilly 😉 tuším pri druhom IVF berie sa to do vkladu
prekrvuju maternicu a posilnuju imunitný system

miminkad
8. jún 2011

@luly3 a mala si papricky alebo aku formu?lebo moje papricky asi nestihnu dovtedy ani zakvitnut,ale mam chilly omacku,tak teraz neviem,co s tym

luly3
8. jún 2011

@miminkad ja som mala papričky tie kajanske korenie som si kúpila

miminkad
8. jún 2011

@luly3 budem sa musiet na to v lekarni popytat.a davala si si jednu alebo dve denne?

tonytony
8. jún 2011

@miminkad Já baštila a ještě baštím chilli kroužky🙂 Zapíjím vodou nebo baštím v pečivu🙂 Prý se to má ještě i po ET- do srdíčka, tak teď už jen obden tak hrstičku, jinak před tím denně🙂

miminkad
8. jún 2011

@tonytony uz som citala rozne davkovania,vraj pred ET zvysit davku a po ET zase znizit
len kde zozeniem chilly kruzky...moje tak asi rychlo neporastu a ostala mi len ta omacka

miminkad
8. jún 2011

@tonytony potom ti chilly asi pomohlo 😉

zlatanka30
8. jún 2011

@miminkad kupis aj v kauflande 🙂

miminkad
8. jún 2011

@zlatanka30 nuz tak musim asi najst obet,co tam pojde.zial na tento retazec mam ohromnu alergiu a zle skusenosti
keby ich tak mali v bille.

zlatanka30
8. jún 2011

@miminkad skus sa opytat mozno budu mat aj tam

miminkad
8. jún 2011

@zlatanka30 musim popozerat.pre istotu som tie moje hned pohnojila a dala ich pri okno,tak snad zacnu rast

rebeka33
8. jún 2011

@gabinkaa no ako, neozvala si sa. Je všetko o.k.

gabinkaa
8. jún 2011

@callex
@naduska
@rebeka33
@luly3
dievčatá nechcem sa rozčuľovať nad ochotou v našom zdravotníctve, predstavte si, že tá baba v tom labáku mi to nechcela povedať, vraj na výsledky má právo iba lekár, tak mám čakať až to pošlú lekárovi a to bude zajtra alebo piatok, ide ma poraziť, som ju prosila a vysvetľovala, že som po IVF, ale nič ju neobmäkčilo a položila mi tel. ☹ 😠 😠

gabinkaa
8. jún 2011

@callex tak to teda sú a riadne, vôbec tu nikto nevychádza v ústrety, mám pocit ako keby si z nás robili srandu, že čo to podstupujeme, ja mám teda taký pocit z toho čo teraz absolvujem ☹

rebeka33
8. jún 2011

@gabinkaa tak to sa mi snáď sníva. No asi skôr pôjdeš na usg do Brna ako sa dozvieš hcg. 🙄 Odkiaľ si prosím ťa? Nabudúce mi pošleš skúmavku a budeš to mať za pár hodín. 😀 😀
No nič tak nakuknem zajtra a cítiš sa dobre?
@miminkad ja som si to asi zle pamätala,že len špinila a nemala mrchu. Tak či tak je to super. pozdravuj ju od nás.

tonytony
8. jún 2011

@miminkad Mají je v Intersparu- tam kupuju já, dají se sehnat i přes net🙂

gabinkaa
8. jún 2011

@rebeka33 tak to som si myslela aj ja, že sa mi sníva, tá ochota ma zaráža ☹ som zo Senice, u nás tieto testy nerobia, posielajú to nemocnice do Skalice, len paradox je, že pri min. teste, neúspešné IVF, keď bolo HCG 1 tak mi to povedala, ale teraz tam bola taká "ochotná" laborantka, tak som sa nič nedozvedela

mima263
8. jún 2011

@gabinkaa držím palce. A ďalšie testy si nerobila? Nejako mi to ušlo

gabinkaa
8. jún 2011

@mima263 robila som si včera a aj tam bola silnejšia čiaročka, dnes nie, zajtra zasa skúsim test a aj volať či prišli výsledky doktorovi

mima263
8. jún 2011

@gabinkaa tak to je výbornéééé 😉 Ja testom verím

callex
9. jún 2011

@miminkad tesim sa ze nie som jedina kto nemusi kaufland.svokra sa na mna zazera ked poviem ze kaufland nemusim a ona zase len tam.
@gabinkaa och to co za kravu tam bolo?nahorsia je zrazka s blbcom..to je clovek potom bezmocny.ale jej sa to vrati.hlavne je ze ciarky neblednu...takze je to tam.

gabinkaa
9. jún 2011

@callex veru pri zrážke s blbcom sa nedá vyhrať, veď som nechcela nejaké dôležité výsledky, iba jedno číslo a ochota žiadna, si myslím, že to je iba o ochote a chcení pomôcť, nuž nie všetci sme rovnakí, tak len dúfam, že sa testíky nemýlia, inak mala som sa objednať do RF na 10. deň, ale nevychádza mi to pracovne, dúfam, že nevadí ak to bude 13. deň, aj dávajú nejakú správu?

callex
9. jún 2011

@gabinkaa cim neskorsie pojdes do RF tym bude toho viac vidno na sone.mne dal machac taku kratku spravu pre mojho gyn...ze velkost zodpoveda takemu gestacnenu veku,ze nebolo este vidiet srdiecko,pocet vackov a ze na dalsie sono mam ist o 10dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre