• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@lenka_21 gyn.ti to moze zobrat nakolko tieto odbery robia standardne aj v prvom trimestri.takze moze.na tie hapatalky ides kvoli ATB? lebo si myslim ze ATB skreslia kazdy krvny obraz.atie oozy si daj zobrat u tej gynekologicky.
9. jún 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ja som v robote, samozrejme nikto nič netuší, lebo som to nikomu nevešala na nos a kolegyńa si pred chvíľou zohriala v mikrovlnke langoš, tak som pálila do svojej kancelárie :grinning: len taký fukot. Fúúúúúj :unamused:
9. jún 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 vysledky asi su uz u doktora,ale on tam dnes neni.mrcha sa nehlasi,citim sa velko a nafuknuto.dnes som od rana strasne nervozna
9. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 veru fuuuuj..mne vsetko co je od mesa vonia..ale jest ho nemusim..a kolega si zase urobil kavu a veru fuuuj takisto.
@miminkad aj si este testovala ci ee?
9. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tusim vcera alebo predvcerom,stale ziza na mna jedna.ale vcera som niekde citala,ze jedna mala test negativny aj dva tyzdne po mrche a az ten dalsi tam boli bakule.tak to bude moj pripad :grinning:
9. jún 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad o tom niet pochyb ze ty budes dalsi zazrak.
9. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex :grinning: :grinning: :grinning: zazracna dolina.
9. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem moju pizuuuuu...pred hodinou som si objednavala pizzu a nikde nic...to aby som si ju objednala rano o 6tej ked ju chcem na obed.
9. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ze som nepovedala ze chcem milion eur...uz mam pizzu..jupi jupi
9. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 dakujem za pridanie do tabulecky, k tej fragmentacii ja som pripravena ja na darcovske ale este sme neskusili ani IVF s nasimi takze najskor dam sancu nasim chalanom :wink: len ma zarazilo ze to machac v RF vobec neriesil a nebral ako mozny problem... tak som na pochybach ci to vobec problem je alebo nie...
9. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ked si na pochybach konzultuj s inym lekarom..ja to tak vzdy robim..ked mi jeden nesedi spytam sa druheho.
9. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 asi myslis "zoonozy". mne to robili na hematologii, ale neviem co vsetko tam bolo, musela by som mrknut vysledky a tie tu nemam. ak ti to staci vecer tak ti to mrknem.
ale ak mas urea, myko aj chlamydie pozitivne tak pricina bude asi tam.
9. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa áno patríme medzi motocyklistov, :grinning: ale my máme maxiskúter, :sunglasses: ktorý má najazdené 60 000km a je vo výbornej kondícii, doteraz bez škrabanca, jazdíme veľmi opatrne, máme v zuboch tých darcov orgánov :angry:
9. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 teda medzi opatrných, ja mám z tých cestných pirátov normálne strach z ničoho nič sa objaví vedľa auta a robí myšičky a najviac mám rada keď stojím napr. pred kruhovým a oni nečakajú v rade, ale obídu všetkých čo čakajú........ohľaduplnosť jak sviňa
9. jún 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak kočky máme jednu 10mm bublinku so žĺtkom :dizzy_face: :dizzy_face: . :dizzy_face: Kontrola o 2 týždne. Už len aby to pokračovalo ako má
:slight_smile:
9. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jada1 gratuluuuujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 úžasné, blahooželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Gratulujem, už máš ten blažený úsmev? :grinning: :grinning: :grinning: Nech vám to vydrží 9 mesiacov. :dizzy_face:
9. jún 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Do prčic, vůbec mi nefunguje MK- Už jsem psala před tou 13.hod. na int. pošktu a nešlo to, mačkala jsem aspoň palce, jak nejvíc to šlo! Takže aspoň tady se dočítám, že je to TAM!!! MOc gratuluju a držím palce dál, aby vše bylo v pořádku a až do konce, doufám, že se Ti moc ulevilo a jsi šťastná jak blecha!!!

9. jún 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčičky, co ta LEAMAX? Něco nového nevíte někdo? Musím na ni pořád moc myslet:slight_smile:
9. jún 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tonytony Kazdy den tu pisem spravy do Leamax... pozri sa na moje prispevky :wink:
9. jún 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Juuuj supeeer ... tesiiiim sa a blahozelam :slight_smile: :wink:
9. jún 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 Leni, děkuju, mně dnes blbne strašně MK, nešlo mi ani do diskusí, padalo mi to, příspěvky taky vázly, tak jdu na to to dohledat:slight_smile: Díky.
9. jún 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa Gratuluju k hezkému čísílku- po těch nervech s čekáním se aspoň vyplatilo:slight_smile:
9. jún 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Cavec, no nakoniec vyhral zubar. Akurat som sa vratila s cerstvo vytrhnutou osmickou...citim sa fajn, akurat sa bojim ako sa to bude hojit. Ten previt (myslim zub) bol zase prirasteny az ku kosti a naposledy, ked mi trhali zub sa ta "krepa kost" - teda rana odmietala skoro tyzden zacat hojit. Namiesto toho mi to vtedy zhnisalo. Takze som si nakupila tekutu potrabu - acidofilne mlieko a jogurty a mozno aj schudnem :grinning: .
No a dovolenka je v nedohladne... dnes sa moj mm dozvedel, ze od pondelka ide na tyzden sluzobne do Nemecka... takze tak. :angry:
9. jún 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz si vas idem docitat :sunglasses:
9. jún 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no vidis, ze pekne cisielko hcg- gratulacia :slight_smile: .
9. jún 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3
@vrabcek24
@rebeka33
@tonytony
@lenka_21 kočky veľmi vám ďakujem :slight_smile:
@rebeka33 na teraz som kľudná, lebo Dr. povedal, že to vyzerá veľmi, veľmi dobre, ale o 2 týždne budem mať zasa nervy. To by už malo byť srdiečko.
@tonytony aj mne to nejako blblo, tak som ti písala mail :wink:
9. jún 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 krasa :dizzy_face:
@maticap. ale tak snad v juli vam ta dovolenka vyjde.aspon budes moct v klude popozerat kam,ako sa nahlit :wink:
9. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no supeééééér, veľká gratulácia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok