• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@miminkad mne Dr. vravel, ak krvácanie začne do 17,00, počíta sa aj ten deň, ak po, tak až budúci.
11. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 to zacalo,takze od zajtra teda zacnem stimulovat.celkom sa to rozbehlo,co som aj rada.
11. jún 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 super správička,veľmi jej držím palce. :dizzy_face:
@miminkad super stimulku s ešte lepším koncom :dizzy_face:
Peknú nedeľu všetkým.
12. jún 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil 36 ako sa máš, prestalo to? Bola si na svadbe? Dúfam,že ste o.k. :slight_smile:
12. jún 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 dakujem,tak uz sme opat v tom :wink:
12. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@miminkad a nemala si si dať jeden menses pauzu??????nech sa prečistíš???
inak držím palečky nech je táto stimulka posledná a úspešná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jún 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou zeny, vidim, ze ta @leamax nas vsetkych da dole.. to su teda veci :slight_smile:

ja v pohode, len ma vcera zacal boliet vajecnik, tak zacinam podliehat prisernej panike a stresu, ze co to zase je, lebo pri poslednych 2x ked ma bolel vajecnik, tak z toho bol akurat pruser.. ake magnezium to beriete? :confused: raz mi to aj psychoska na nervy odporucala
12. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 nie nemala,som to konzultovala s vitouskovou,nakolko ja som mala dost minimalnu stimulku
@ninockaskv neboj,bude to dobre.to sa len babulka uhniezduju :wink: ja som si davala vapnik,horcik,zinok

inak babule,pozdravuje vas leamax,ma sa dobre,uz nespini,v stredu by jej mali robit dalsie sono.
12. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo,ze leamax byva nevolno,ale nezvracia :dizzy_face:
12. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv magne -B6 a fakt to ukludňuje,lebo by ma z tej prestavby rachlo.
12. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ako sa mate? preslo to?
12. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Baby dakujem vsetkym za rady. Vcera sme sli iba na obrad a sup domov. Takze lezim.
@lulu10 tak som zbehla na pohotovost a tam zistili z coho som krvacala a z coho teraz spinim- je to 1cm hematom :unamused: Nastastie vraj babätku by nemal ublizit, ale musim stale lezat. Malo by sa to bud vstrebat alebo odkrvacat :unamused:
12. jún 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj,no super,nakoniec si zvladla oboje.teraz uz len lezat,nech ste s babulom v poriadku :wink:
12. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad dakujem :wink: zajtra idem na kontrolu k svojmu gyndosovi tak uvidim co on na ten hematom. Snad sa to vstrebe :unamused:
12. jún 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ja myslim,ze sa vstrebe
12. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 1cm by sa malo vstebať,len pekne ležte.asi aj ja pôjdem len naobrad.

12. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha ako sa máš? No tebe sa to kráti, máš už všetko nachystané?
12. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak si to zvladla oboje, verim ze sa vstrebe, nedal ti na to nejake lieky?
13. jún 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
potrebujem radu pomaličky vysadzam prednison znížila sem si ho už na polku denne
ale užívam aj kyselinu listovu a piridoxin nemam aj to vysadit a dať si nejake kompletne
vytamíny na 2 trimester????hm poradte ?????
13. jún 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 komplet vitaminy pre 2trimester su femibion 400, krásne ti to ubieha :dizzy_face:
13. jún 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj, môžem sa spýtať k akému ochoreniu beries prednison..necitala som starsie fora...ja ho tiež beriem na reumu a o babatko sa pokusame.. diky
13. jún 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matapn ja ho beriem na zniženie imunitného systému :wink:
@lulu10 ale či môžem vysadiť hentie a nasadiť sa takéto niečo??????
13. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ano tu kys.listovu a pyridoxin mozes vysadit a dat si tieto, lebo Femibion obsahuje aj kys.listovu aj pyridoxin, to su komplet vitaminy od 13tt
13. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano kocky,pozdravuje vas leamax,ma nejaky zapal,nasli vo vytere,tak jej nasadili atb.
13. jún 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 /plný súhlas s lulu 10. Tie lieky sú len vitamíny z B skupiny. Sú to bežne vitamíny a možeš ich hociedy nahradiť inými, ten femibion beriem aj ja ,je síce drahší ,ale komplexnejší. Doporučujem. A v prvom femibion 800, pre čertvé tehule. J e tam najkvalitnejšia kys, listová
13. jún 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ja som si najprv tiež vysadila a dala femibion a gyndoš mi povedal, že on by radšej keby som tej kyseliny listovej brala viac ako je vo femibion 400. takže je to na tebe - buď ten femibion alebo si davaj stale kyselinu listovu, pridaj eventualne magne b6 (len tak jednu dve tabletky denne) a sem tam ešte tú najmenšiu dávku Ečka a neskôr pridaj aj vapnik. Ja si myslím, že sa z toho nestrieľa a že je to relatívne jedno...veď niektoré baby ani vitamíny neberú a všetko je ok. Ale ak máš nejaké krvné mutácie :slight_smile:, tak si kúp ten femibion, lebo kyselina listová sa telom spracováva ťažšie ako ta kyselina listova - metafolin (či ako sa to volá) čo je vo Femibion-e.
13. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 dakujem :wink: a vieš do kedy sa zasa ten femibon môže užívať?????
13. jún 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 jemine...tak to sme rady, že ste v poriadku a že je to "len" hematom... verím, že nám dnes po návšteve lekára povieš dobré správy. držíme všetky prsty :slight_smile:
13. jún 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 a odkedy ho berieš a berieš ho aj teraz už stále??????
@martini hej mám aj si pichám fraxík
13. jún 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Tak fajn nakonec, že je v nemocnici, vše si tam hezky pohlídají:slight_smile: Moc ji pozdravuj:slight_smile:

Já beru Femibion 800 a k němu ještě kys. listovou 10mg- ale já mám od dr. doporučené, neb mám 2 MTHFR trombofilní mutace, tak proto tolik- raději... A určo budu brát pak i dál s Femibionem 400... Pokud se tam dopracujeme... Ve čt bude UZ- moc se bojím:frowning2: Přes víkend jsem bojovala s rýmou a krkem- naštěstí bez teploty, rýma ještě trochu je, tak snad se nic nepokazilo...
13. jún 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok