Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vrabcek24
14. jún 2011

@ninockaskv ale, no .... stále držím palce, a čakám len tie najlepšie výsledky tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
14. jún 2011

@lulu10 Od kajky máš super vysvetlenie,takže v 28r. by to asi bolo zbytočné. Ja by som dala PICS a PK, to pekne vyselektuje kvalitné embryá.
@ninickaskv ešte počkaj ,pozri na leamax, treba ísť na krv 14 deň, dovtedy nepanikáriť , platí aj pre @mia_15.
Ako dnešný test?
Prajem úspešný deň všetkým. 😵

martini
14. jún 2011

Dobré ráno dievčence...
@lulu10 vzhľadom k tvojmu veku neviem či je vôbec potrebné robiť vyšetrenie AMH...lebo tam sa nezisťuje kvalita, ale skôr množstvo...a to by v tvojom veku malo byť ešte ok. Kvalitu ako tak zistia pri IVFku, keď ich vyberú a posúdia a plus sa skôr hodnotí kvalita embryjka a nie vajíčka ako takého...teda myslím. Máte urobené všetky genetické testy? (akosi mi to ušlo)
@miminkad myslím, že ja som mala takú stimulku ako ty 🙂 štyri injekcie Menopuru. Pričom jedna ampulka Menopuru aj Bravelle obsahuje v podstate rovnako - 75 IU FSH (folikuly stimulujúceho hormónu).

martini
14. jún 2011

@ninockaskv testovanie na siedmy deň nezohľadňujeme 😉 držím prsty.

naduska
14. jún 2011

@ninockaskv a ake si mala embryjka ?neboj ,este je casu dost 😵

ninockaskv
14. jún 2011

@naduska 8 a 10 bunkac.. ved ma aj chlap zdrbal (pardon xixi) ako malu sirotu a zakazal testovat az do riadneho terminu 😀

naduska
14. jún 2011

@ninockaskv skus za 2 dni -uz by tam malo urcite nieco byt 😵

ninockaskv
14. jún 2011

no jooo.. ale radsej sa budem drzat pri zemi 😕

pikha
14. jún 2011

bre ranko kvetinky 🙂 co noveho? idem si vas docitat
@ninockaskv a co si sa ty s konom zrazeu, siedmy den testovat? 🙂 co tam chces vidiet? 🙂 nechaj potomka, nech sa zahryza

lulu10
14. jún 2011

@kajka39
@rebeka33
@martini dakujem za vysvetlenie, myslela som si ze sa pri tom zistuje kvalita vajok alebo take nieco... takze toto vysetrenie zatial vypustam 😅 a zostavam pri IVF s PICSI a PK .... 😉

pikha
14. jún 2011

@lenka_21 no veru za par 🙂 pocitam, ze takto o mesiac uz budeme s bublinou doma pri tatinkovi 😵 🙂 zvlastna predstava 🙂 a hodim ti do IP ten kontakt.
@rebeka33 nic sa neboj, zdrava bude 🙂 nad tym vobec nerozmyslaj.. a amnio tiez nie je zrovna vyhra, ze ano.Budeme mat krasne male reprofitacke princeznicky, uvidis 😉 🙂 a to meno uz mate? Postielku mame nieco taketo http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1830570 a kocik tento http://www.babatkosk.sk/710,trojkombinácia-daka... podotykam, ze nazivo vyzera podstatne lepsie 😀
@miminkad diky 🙂 🙂

ninockaskv
14. jún 2011

@pikha no, sama neviem, ved uz som si aj interne vynadala.. ked tie dni sa taaak vlecu .. krucinal 😠 😠 ☹ ☹

@rebeka33 suhlasim s @pikha .. amnio je blbost a cele tie testy tiez.. zbytocne stresuju a nezarucuje spravne vysledky .. ja ked som odmietla amnio tak sa na mna pozerali ako na krkavciu mater, ze ako mozem, ci nechcem vediet, ci mimco bude zdrave .. a bolo by ☹

miminkad
14. jún 2011

@martini sranda,ze nase posobenie v RF je take podobne.ja verim,ze teraz ideme posledny krat.v piatok mame sono
@ninockaskv este nepanikar,tusim cecil spominala,ze jej sa uhniezdovali az na 9den 😉
@pikha v pohode,keby cosi,som tu a ked neviem,zistim 😀

lulu10
14. jún 2011

@pikha ten kociarik je krááááásny 😵 princezna bude mat superske vozidlo 😉

pikha
14. jún 2011

@ninockaskv no verim, ze sa ti vlecu 😒 pozname 😔 Nejako uz vydrz po ten 12 den 🙂 vsak to je cobydup. A s tym amnio mas uplnu pravdu, tiez som si to nedala robit a dokonca aj doki naznacil, ze to je dobre rozhodnutie-len to cloveka zbytocne moze popliest a zneistit, nehovoriac o moznych inych antibonusoch. Strasne drzim palce, nech vam to tentokrat dobre dopadne, odsrala si si toho dost 🤐
@miminkad ty si zdravotacka? 🙂 Zlatko no ked uz teda mozem, mozno by som rada vedela, ktory doki ma kedy sluzbu tento mesiac-pre istotu, keby Domca zacala mat neziaduce unikove tahy 😝 no a ked uz sme pri tom, nechces ma prist odrodit? 😀
@lulu10 jeej dakujem 😵 paci sa ti? Nie kazdemu je tento styl kocika po chuti, ale my sme chceli odjakziva takyto terenacik 🙂

vrabcek24
14. jún 2011

@pikha super kočiarik, brala by som aj ja taký, lenže čo doňho? aj posieľka je šik. 😀 a čo nevidieť bude obsadená 😵

lulu10
14. jún 2011

@pikha fakt je velmi pekny, aj farebna kombinacia sa mi velmi paci 😵

rebeka33
14. jún 2011

@ninockaskv ,@pikha ste zlaté, ostáva mi veriť a čakať, Ja blbá som sa začítala do knihy ,kde bolo dievča z ráštepom chrbta a teraz sa mi o tom sníva. No nie som blbá 😀 😀 .
Už si budem čítať len detektívky.
@pikha kočiarik je super, ja chcem tiež niečo terénne, už teraz a teším ako vezmem svojich psov a pôjdem sa tak fáááájne poprechádzať. Ja nie som šopingový tip. Ale mm chce len štvorkolku. že vraj mi sa vozíme len na 4 kolesách 😀 V tom je zásadový ,ako aj v mene, jednoducho s tou Simonou nedá pokoj. A ked sa naštvem bude Eva po mne a nech skúsi povedať,že sa mu nepáči 😀

martini
14. jún 2011

@pikha pjekný kočík...aj my chceme tereňák 🙂 sme zatiaľ vybrali Peg perego gt3, tiež takú trojkombináciu. len ešte farbu zvažujeme a počkáme na potvrdenie pohlavia...ešte máme čas...ale vám sa to už fakt pekne kráti, o mesiac už doma máte malý umrmčaný poklad 🙂 život zmenený naruby 🙂

gabinkaa
14. jún 2011

@ninockaskv to si veľmi skoro testíkovala, to ešte nie je rozhodujúce, vydrž do termínu kedy máš testíkovať, viem, že to zvádza, ale treba radšej odolať pokušeniu, držím palečky, aby si našla krásne dve // 😉

gabinkaa
14. jún 2011

@pikha peknú postieľku a pekný kočík ste vybrali pre malú princezničku 😉

rebeka33
14. jún 2011

@gabinkaa kedy máš ultrazvuk? ako sa cítiš?

pikha
14. jún 2011

@vrabcek24 @lulu10 @rebeka33 @martini @gabinkaa dakujem babulky 🙂 dufam, ze aj krpcovi sa bude pacit, lebo kamoskin maly nechcel byt v kociku ani za toho ancikrista 😀 kupili krasnu trojkombinaciu od Concord skoro za tisic eur a jedine, co z nej pouzili, bola autosedacka.
@rebeka33 no presne, terenak nie je pre sopingove typy 🙂 urcite nieco dobre vyberiete, vsak teraz je taky vyber, ze clovek nevie, kde sa skor pozerat 😀 A nahodou Eva je fakt pekne meno, vsak nemoze tvoj drahy silou mocou presadzovat meno, s ktorym sa ty nestotoznujes 😕 nie? A necitaj hovadiny 😀 razstepy sa zakazuju 😝 Ak mas rada krimi, citala si od Stiega Larssona trilogiu Millenium? velmo dobre 🙂
@martini to peg perego vyzera suprovo 😎 priznam sa, ze prvykrat ho vidim 😅 Aj farby ma dobre.. a ty si to uzivas teraz, ze 🙂 druhy trimester je velmi pohodickovy.
@gabinkaa no a ty ako 🙂 kedy ides na UZV? Inak, to co si pisala s tym HCG, to bolo fakt drsne 😒 aby sa clovek po tyzdni (!!) dostal ku krvnym vysledkom 🙄
@vrabcek24 neboj, bude co donho 😉 len bohuzial niekedy to trochu trva 😒

martini
14. jún 2011

@pikha to je taký zvláštny čas tehotenstva. lebo zle mi už nie je a brucho ešte až tak netrčí 😉 je také krásne, že všetci vidia, že som tehu a pritom z ničoho iného nemám pocit, že som tehu...ale dnes, asi pred pol hodinou som konečne začala cítiť pohyby...tak konečne toto mi pripomenulo, že som tehu...🙂

lenka_21
14. jún 2011

@ninockaskv Ahoj, aj podla mna je este skoro ... skus este chvilku vydrzat a ako hovorim ja, krv je najdolezitejsia 🙂 😉

ninockaskv
14. jún 2011

@martini 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
14. jún 2011

@martini gratulujem k pohybom 😵 , toto je super obdobie. škoda,že už som potom musela ležať.Kedy ideš na morfo? Ideš k Dankovčíkovi?

maticap.
14. jún 2011

@martini supeeer! My sa takto ozyvame uz skoro dva tyzdne a je to krasa. Pre mna je to take "hlasenie", ze aha som tu a som v poriadku. 😵

miminkad
14. jún 2011

@pikha hej,som zdravotak 😅 no odrodit by az taky problem nebol 😀 neboj,tento mesiac rodit nebudes.ale zistim to.Domca este minimalne dva tyzdne ma cas 😉
@martini jej,to je super,gratulujem ku kopancekom 😵

mia_15
14. jún 2011

@zuz123 ahoj,nas to stalo cca 1200€ a nerobili mi ziadne dolnujuce vysetrenia. Ja som ani nechcela,ale ak sa nepodari po druhom IVF, tak pak si dam urcite urobit minimalne genetiku.... Neboj vsetko vam dobre dopadne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre