• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@rienok toto nie si ty...mám prísť na brigádu do cestovky, aby ste šli na dovolenku? :wink: ja by som tomu ešte jednu dve šance dala...
15. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini gratulujem :dizzy_face: , je to úžasný pocit, cítiť pohyby bábätka, aj ke´d som tehotná bola už dááááávno, ale na toto si pamätám :dizzy_face: .
@gabinkaa na zajtra držím palčeky, nech je všetko ok, a napíšeš nám dobrú správičku :wink:
@rienok to čo sú to za reči? :unamused: . Dostaneš po zadku. Jasné, že aj teba to čaká :wink:

Ostatné vás všetky pozdravujem a prajem pekný deň. :slight_smile:
15. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak som zaviedla utros a zas spinim, pobolieva ma podbrusko... mna z toho asi raz dr..e :unamused:
15. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 kolko teraz berieš?????
15. jún 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 dve som si dala :unamused:
15. jún 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak ho jedz a nevkladaj už a davaš si 2+2+2 ?????
15. jún 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ano, tak by som si mala davat, ale rozmyslam, ze od dnes prejdem na 2-0-2. Ale uz sa bojim vlozit, sakra...
15. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 mnoooo ja by som radšej išla nato 1+1+1 do 18 a 18 a 19 by som dala 1+0+1
a 20 nič
15. jún 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 do kelu, ako moze toto utros robit? ved sa to berie aby to podporovalo tehu nie? :angry:
15. jún 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dost divne s tym utrosom. .. normalne stres.. fuj :frowning2:
15. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36, @martini, @jada1 no ja na nejaké pokusy teraz ani nemám náladu. Je to tak že som sa začala báť neúspechu a tak si vravím, že či by som nemala radšej žiť život ako počítať cykly a neúspechy.
Všetkým vám veľmi držím palčeky aby ste mali bezproblémové tehu s drobčekami v postieľkach na konci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok presne viem o čom píšeš, ja som takto vyše roka v kuse počítala a čumela do kalendára , že som si myslela, že už hádam z toho scvoknem, lebo som si v 39 uvedomila, že mi už vážne uteká vlak a je všetko v p*deli :frowning2:.
A to nehovorím ešte o období predtým, to som ale brala tak, že nevyšlo tento mesiac, nevadí, vyjde nabudúce.
Daj si pauzičku, uži si leto a keď sa na to budeš cítiť tak šup do toho. :wink:
15. jún 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 no neodhodila som to ešte úplne, ale je pravda, že teraz sa na to vôbec necítim. Možno to bude tak ako píšeš ... oddýchnem si, trošku pocestujem a možno na jar to skúsime
:slight_smile:
15. jún 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok verim ze sa dockas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drzim palce ...pekne si oddychni a nacerpaj silu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok jooo.. tak to som mala aj ja.. tiez ma psychoska davala dost dlho do kopy :frowning2: a cakam co este pride..
neboj,nejako sa to poriesi,jedneho dna sa dopracujeme do stavu, ze nebudeme ratat rok na cykly a necykly .. ja na tom teda pracujem, zatial neuspesne ... ale tvrdo :wink:
15. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv kedy budes znova testovat ?drzim palce || aby vykukli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aby nas tu snaziliek bolo menej a menej
15. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok v takom stave som bola aj ja a dost dlho-asi 8 mesiacov, az teraz som sa dopracovala k tomu, ze ideme do dalsieho pokusu, verim ze po pauzicke sa do toho opat pustis, drzim palce :dizzy_face:
15. jún 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ako sa dari? odychujes? preslo to? :pensive:
15. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska netestujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: interny zakaz :grinning:
15. jún 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@naduska, @lulu10, @ninockaskv dakujem :slight_smile:
@ninockaskv no tentokrat podľa mňa už najsamúspešnejšie :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, dnes sme boli na konzultacii v MT...no mame tam toho kopec, napisem ked prideme domov, ale mam rychlu otazku.. Podla HP mam vysoke FSH 9.54, co to vlastne znamena a da sa s tym nieco robit? Pytala som sa ho,ze preco sa mi to ukazalo vysoke iba teraz, ved mi robili hp casto a vsetko bolo ok, ale vrej mo ho nikdy nebrali na zaciatku cyklu...
15. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tusim nejak podobne,ako ty vtedy na sone,len par dni menej.v nedelu tusim bude 8+2tt
@lulu10 vidiet dutinku,ktora rastie,len este sa boja,aby to nebola anembryola :frowning2:
@cecil36 dufam,ze bude u leamax vsetko v poriadku
15. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak to by uz mal byt vidiet aspon zltkovy vacok myslim... a nema to ona nejako cele posunute o 1tt? alebo to 8+2tt je uz o ten 1tyzden menej?
15. jún 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad a ako sa vyvija hcg? naposledy si pisala ze zodpoveda tusim 5+3tt...
15. jún 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 mne sa tiez zda,akoby to bolo o tyzden posunute.ale vraj aj pri prvom mala srdiecko az v 8+3.hcg jej uz nebrali.
15. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini inak teším sa a mám aj obavy čo bude zajtra, čo doktor uvidí, môj drahý v sobotu srandoval, že by mu nevadili ani dvojičky a vraj čo ak sa podelia a budú trojičky :grinning: sme sa aj zasmiali
15. jún 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ale vôbec žiadne tehu nevoľnosti nepociťujem, nech mi je radšej zle ako neistota
15. jún 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte baby,mali ste niekedy po transfere take, ze vas boleli vajecniky a podbrusko a ako keby palilo? mna posledne dva razy vajecnik bolel a bol z toho pruser, tak som nervozna :confounded: stelcl pisal, ze vajecnik boliet moze, ale to ma este nepalilo vtedy cele podbrusko xixix chlap je nervny, ze mu mam zase pisat, to sa mi nechce :unamused:
15. jún 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ja som mala teraz také pocity a hlavne v kľudne pri telke som nemohla obsedieť alebo v noci, až také pálenie v podbrušku, tak myslím, že to máš dobré znamenie :wink:
15. jún 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa hmmm.. len aby lebo teda podrbrusko ako v ohni a ten vajecnik, chuda moje :frowning2: ale teda si ma trosku ukludnila
15. jún 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok