Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
16. jún 2011

@cecil36 ja viem to sa lahko hovori, ze nestresuj. ale u Cunderlika bude vsetko OK. A ake velke riziko ti vyslo?
pri kombinovanom 1:4306 a pri triple 1:250

tonytony
16. jún 2011

Ahoj holky, tak už jsem tady z UZ🙂 Jen jsme s manželem v řádném šoku, protože na nás opravdu vykoukly 2 bobci a i 2 srdíčka!!!... Jsme z toho fakt vykulený neskutečně... Jeden Brouček je 7+0 a druhý menší 6+4 a dýl v něm dr. hledal srdíčko, ale bylo tam taky. Tak snad to dožene. Dr. moc radost neměl ze 2 k mojí postavě a mým všem možným komplikacím, dokonce řekl, že by bylo lepší, kdyby to druhé to srdíčko nemělo, že se může pak stát cokoli v těhu a je to špatný s oběma- tak na to pořád musím nějak myslet, ale pak když viděl, jak jsme šťastný a v příjemném šoku, tak už pak jen dokola gratuloval... Jako upřímně strach s 2 je a bude vždycky větší, toho si jsem moc dobře vědoma... Takže nebojte, stresmanka zůstává i nadále mezi Vámi🙂 Jsem zvědavá, kdy se z toho s manželem probereme, fakt jsme to nějak nečekali, byť o tom manžel pořád mluvil, ale nevěřil, protože dnes pořád dokola opakoval- to bude nářez!!!
Taky jsem moc ráda, že jsem už i objednaná k Vlašínovi, co prý dvojčátka vyložěně dělá na ten NT screening...
Moc všem díky za palečky, bylo to neskutečně krásný, přeju to tady všem!🙂
Mám i fotečku- už se těším, jak ji dám mamce k narozeninám, co budeme příští týden slavit- teda jen kopii, s originálem budu i spát, abych uvěřila...

lulu10
16. jún 2011

@tonytony wáááááw krásne až mam zimomriavky a to mam v kancli asi 30stupnov 😀 gratulujem moc moc moc 😵

tinna13
16. jún 2011

@tonytony blahozelam k dvojnasobnej radosti 🙂

ninockaskv
16. jún 2011

@tonytony skvele spravy.. nebude nic zle, cele tehu bude tip top bez problemov 😉 blahozelam

@cecil36 neboj ty nic, dobre bude 😉

tonytony
16. jún 2011

@naduska Píchala jsem až od ET! Jinak moc díky za palečky- psala jsem, že jsme v řádném šoku- opravdu na nás vykoukly 2 bublinky i se srdíčky- moc drýžím palečky, aby jsi teď byla na řadě už TY🙂

tonytony
16. jún 2011

Holky moc děkuju, zatím jsem v řádném šoku!

ninockaskv
16. jún 2011

a inak @gabinkaa nema dnes uzv? dufam, ze vsetko bude ok 😀

lulu10
16. jún 2011

@ninockaskv boze chcela som kliknut na odpoved a klikla som na paci sa mi to... no ale mas pravdu cakame na super infosky od gabinkaa, dufam ze bude dalsie srdiecko na svete 😵

jada1
16. jún 2011

@tonytony Už som ti písala IP, ale ešte raz blahoželáááám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jada1
16. jún 2011

@tinna13 gratulujem k dievčatku 😵 , riadny babinec tu bude 😀

ninockaskv
16. jún 2011

inak baby, mna taaak boli ten vajecnik cele dni.. uz z toho zacinam byt dost nervozna ☹ 😒

luly3
16. jún 2011

@tonytony blahoželáááám krásna správička 😅 😅 😅

tonytony
16. jún 2011

Holky, dneska mi psala známá, co má před sebou IVF v RF a prý se jí zdá, co tak nějak sondovala, že z RF je hodně holčiček, tak teď tady čtu, že by to tak fakt mohlo být- je to pravda nebo jen teď náhoda?

cecil36
16. jún 2011

@tonytony velikanska gratulacia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@tinna13 no oni mi ani nepovedali hodnoty, aj ked som sa na ne vyslovene pytala, iba ze je to pozitivne a cakame na AFP. Navyse do ziadanky aj do knizky mi napisal, ze podla PM som 12+0 a podla uzv 11+0. Den predtym som vsak bola na pohotovosti a dr. urcil podla PM 11+6 podla uzv 11+5, cize o den neskor som mala byt zakonite 11+6 podla uzv, co vlastne robi tyzden. Nemoze aj toto skreslovat- teda zle vyratany tt?

tinna13
16. jún 2011

@tonytony neviem ale naozaj to vyzera na podstatne viac bab ako chlapcov. posledne styri ktore registrujem su dievcatka 🙂

tinna13
16. jún 2011

@cecil36 zle vyratany tyzden to moze skreslovat. vcera mi doktor povedal, ze tyzdne sa spravne maju ratat podla ultrazvuku. Do utorka je to uz len par dni. Ked ti urobi merania budes kludna.

tinna13
16. jún 2011

@cecil36 a hodnoty ani mne nepovedali do telefonu, musela som si pre ne prist.

cecil36
16. jún 2011

@tinna13 hej pockam, ale zajtra si zbehnem ku gyndovi po vysledky PAPP testu 😉 Inak my si robime zalusk na chlapca (teda ak bude vsetko ok), aby sme trochu upravili statistiky RF 😀

tonytony
16. jún 2011

@tinna13 Já se jen ptám, že zrovna dnes mi to psala a ted vy tady to taky zmiňujete- to jen na okraj🙂
Mně zase přijde, že u nás v Helisou je víc kluků, co holky píší🙂

gabinkaa
16. jún 2011

@ninockaskv,@cecil36,@luly3,@jada1 tak už sme doma z UTZ, dopadlo to dobre, chvíľku sme čakali na dokiho, lebo bol na operačke, ale máme jednu bublinku a už sme videli aj krásne srdiečko, vraj to zodpovedá 5 - 6 týždeň, zatiaľ je to OK 😵 😵 😵 len aby to tak vydržalo až do konca

gabinkaa
16. jún 2011

@maticap. ďakujem, zatiaľ sme dopadli dobre, máme už aj srdiečko, tak sa vytešujeme, doktor nám urobil aj fotečku a vraj má z nás veľkú radosť, my máme teda nevýslovnú 😵 😵 😵

luly3
16. jún 2011

@gabinkaa waaaaaaaaaaaaaaaaau teším sa stebou a gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂

gabinkaa
16. jún 2011

@luly3 ďakujeééééééééém, je to fakt úžasné 😵 😵 😵

cecil36
16. jún 2011

@gabinkaa jeeeeeeej supeeeeeer, gratulujem, krasna spravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kanhwa
16. jún 2011

Ahojte baby,
ak sem chodi este niekto, kto si ma pamata z minulosti, ze sme sa rozhodli pre adopciu dietatka - tak Vam oznamujem, ze zajtra si domov donesieme nasu vysnivanu prekrasnu dcerku, ktora je zdravucka a ma 10 tyzdnov 🙂 Vsetkym znamym aj neznamym maminam cakatelkam moc drzim palce 🙂

kajka39
16. jún 2011

@gabinkaa- velka gratulacia, to bude riadny borec, ked uz je aj srdiecko. 🙂 🙂 🙂 super spravicka 🙂 🙂 🙂

@kanhwa - vsetko dobre zelam, nech vam malinka robi len a len radost, rastie v zdravi. Nech ste stastna rodinka 🙂 🙂 🙂

gerdusha
16. jún 2011

@gabinkaa ,

srdecna a uprimna gratulacia...tfuj tfuj tfuj...drzte sa

gerdusha
16. jún 2011

@kanhwa ,

super! ja si ta pamatam, myslim,ze sme si aj nejaku ip vymenili...tesim sa s tebou, mierne ale v dobrom zavidim a zelam vsetko dobre!!!

tonytony
16. jún 2011

@gabinkaa Taky moc gratuluju k srdíčku🙂 Bylo to krásný, viď? Já se na tu fotku furt musím chodit koukat a to bušení srdíčka mi zní v uchu doteď🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre