Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
16. jún 2011

@cecil36 ďakujem, fakt úžasný pohľad, len aby sme to vydržali, nič iné si neželám 😵 😵 😵

gabinkaa
16. jún 2011

@kajka39
@gerdusha ďakujem moc moc 😵 😵 😵

gabinkaa
16. jún 2011

@tonytony naozaj sa to nedá ani slovami opísať, všetky doterajšie starosti a ťažkosti z IVF úplne opadli, len teraz nastupuje obava, aby sme to zvládli, ale pevne verím, že vydržíme a budeme riadne bojovať
aj Tebe moc držím palečky a gratulujem k dvom srdiečkam, dvojnásobné šťastie 😵 😵 😵

gabinkaa
16. jún 2011

@kanhwa gratulujem ku krásnej dcérku, prajem veľa zdravíčka a nech malinká robí len a len radosť 😵 😵 😵

mima263
16. jún 2011

Ahojte, poväčšine čítam dobré správy. Veľmi ma to teší. Myslím na leamax, tá teda musí mať riadne stresy ☹
To čakanie je fakt hrozné. Stále verím, že to dobre dopadne

miminkad
16. jún 2011

@tinna13 gratulujem k babe 😵

miminkad
16. jún 2011

@tonytony gratulujem k dvojkam,super 😵
@gabinkaa gratulujem 😵

tonytony
16. jún 2011

@gabinkaa Já se cítím taky tak, jak píšeš, přesně🙂 Tak si to musíme užívat, ne?

maticap.
16. jún 2011

@gabinkaa to je kraaasa, gabikaa!!!! 😉 Len tak dalej 🙂 .

maticap.
16. jún 2011

@kanhwa ahoj, jasne, ze sa pamatam. A gratulujem! Nech vam dcerka robi iba radost! 😉

maticap.
16. jún 2011

@tonytony Tak to je kraaasne nadeleni! 😀

maticap.
16. jún 2011

@callex no vidis, my 19.TT a vy 11. TT. Neboj, v 2. trimestri Ti bude podstatne lepsie. Ja som nemala nejake extra problemy - iba vlci hlad a ziadne vracanie ani unava, no fakt - v 2. trimestri je to uplne zuzo. Prilev energie a chuti do zivota. 😉

Az na to, ze som dnes behala po obchodoch a hladala nejake kratke nohavice, do ktorych by som sa eventuaaaalne vosla. (Nieco v pase do gumy a pritom vhodne do prace). Jasne, ze som pozerala v normalnych obchodoch a nie v obchodoch pre tehotne... no aj tak som odisla s presvedcenim, ze som asi velryba a co je horsie: este nie je vsetkym dnom a priberaniu koniec... 🙄 no ale ked len toto pre nasho dubaka, tak to zatnem zub. Ved nikdy som nebola vyzla a asi ani nebudem.... Len chudak mm - tento tyzden je sluzobne prec a ked sa vrati - najde doma velrybu .... 😨 Hm, mohol by ma konecne odtiahnut k moru 😀 a mala by som konecne dovolenku!! Dobry plan... 😵 som so sebou spokojna 😎 .

jada1
16. jún 2011

@gabinkaa jéj gabi, gratulujéééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jada1
16. jún 2011

@gabinkaa jéj gabi, gratulujéééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rebeka33
16. jún 2011

@cecil 36 super ,že už v utorok máš morfo, to ťa ukludní. Mne vyšiel´AFP 22násobne zvýšený a dodnes mi vravia,že bude o.k. Tie testy nie sú spoľahlivé. A ešte ked započítajú náš vek tak je to hned horor. Držím palce na utorok.
@tonytony, @gabikaa dievčatá gratujem k srdiečkam. Teraz si to užívajte a hlavne kľlud, nič nie je dôležitejšie ako tie bublinky 😵 😵 😵
@tina13 tak ďalšia baba. 🙂 Všeobecne sa vraj z ivf rodí viac dievčat, pretože dvaXX lepšie znášajú rôzne mutácie a chyby. No my baby sme jednoducho šikovnejšie 🙂

rebeka33
16. jún 2011

@callex my sme tiež ušetrili teraz na práčke a sušičke fakt poriadne asi 250 e., ale šatočky ,dupačky, zaviňovsačka a tak to musím vidieť ten maťoš a farbu ta tak. Pôjdem nakupovať tak po 36tt 😉

rebeka33
16. jún 2011

@maticap. nakupuj v tehu obchodoch,je to fakt potrebné. Normálne veci neolečieš,alebo potom budeš ako vratiplachta 😀 . Ja som si tak kúpila rifle ,e ako priberiem a dodnes sú mi veľké. 😀 😀

gabinkaa
16. jún 2011

@miminkad ďakujem moja, Ty ideš zajtra do RF? tak nech je veľa folikov a v nich krásne vajíčka, držím palečky
@tonytony veru užívať naplno, nech nám to vyjde 😵 😵 😵
@maticap. je to veru krása, mne to vyrazilo dych
@jada1 ďakujem moja
@rebeka33 ďakujeme, šetriť sa treba, doktor povedal, že normálny život, zatiaľ všetko v poriadku a to druhé čo povedal, radšej nemyslím

rienok
16. jún 2011

@gabinkaa, @tonytony blahoželám, krásne správy ... tak nech všetky bobáčiky pekne rastú 😵 😵 😵
@kanhwa blahoželám a želám vám len šťastie a lásku 😵

ninockaskv
16. jún 2011

@kanhwa jeeeej.. velmi sa tesim a blahozelam, prajem vam vela stastia a zdravia a vsetkeho proste za plne priehrstie a este trosku navrch 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ninockaskv
16. jún 2011

@gabinkaa tiez skvela sprava.. tak tip top all inclusive pre drobca 😉

gabinkaa
16. jún 2011

@ninockaskv ďakujem, dúfam, že sa drobcovi bude páčiť celých 9 mesiacov a hlavne bez problémov

gabinkaa
16. jún 2011

@rienok ďakujeme moja, držím Ti palce, aby si si oddýchla a načerpala sily a hlavne neprestala bojovať 😉

kanhwa
16. jún 2011

kocky dakujem vam 🙂 je to obrovske stastie 🙂

ninockaskv
16. jún 2011

@gabinkaa bude, ako inak? no,ja idem do hajan.. len kvoli tebe som prisla nakuknut, ze ci ste ok

@kanhwa .. obcas hod spravicku, ako sa vam dari s malou 😀

kanhwa
16. jún 2011

@ninockaskv velmi rada 🙂

gabinkaa
16. jún 2011

@ninockaskv si zlatá, tak peknú dobrú nôcku a oddychuj

tonytony
16. jún 2011

@kanhwa Nádherný, co čtu a moc gratuluju! Taková malinkatá princezna, to je prostě krásný štěstí!!!

kanhwa
16. jún 2011

babule dakujem 🙂 🙂 🙂 a vsetkym hrozne prajem....zdrave a stastne babatinka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka_21
16. jún 2011

@kajka39 @callex @jada1 @cecil36 @ninockaskv @lulu10 Kocky, dakujem Vam velmi pekne za odpovede a vysvetlenie ... hned som o nieco mudrejsia 😉 🙂
No uvidime ako dopadnu tie vysledky, teraz, len musim dufam, aby to AMH bolo relativne dobre a snad ta endometrioza sa nepotvrdi ... a budem moct ist na IVF ... 😉

@lulu10 ano, boli sme u Do.Tomasa
@cecil36 zatial o tom faktore viem, len to co som napisala, ale skusim este zistit dalej 😉

lenka_21
16. jún 2011

@kanhwa Ahoj, ja si ta pamatam velmi dobre ... len si nas v tej adopcii tromfla i ked Vas zapisali do poradovnika neskorsie ako nas 😎 😎 😎 ... no ta BA ma vzdy vyhody 😉 😉 😉 Velmi sa s tebou tesim, drzim Vam palceky, hlavne prajem vela zdravicka a dufam, ze aj v NR sa to uz konecne pohne a aj ja tu za chvilocku napisem taku spravicku 🙂 😉 🙂 Opatrujte sa!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre