Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
17. jún 2011

@pikha no vodnárik alebo možno rybyčka, uvidíme, len nech je všetko v poriadku, percentá sa snažím neriešiť, len doktor sa k nim vyjadril, aj Ti v dobrom troška závidím, že si šťastne prišla až sem, 😉

gabinkaa
17. jún 2011

@ninockaskv ďakujem za IP
@callex presne si to vystihla s tým čakaním, Tebe to tiež už riadne ubehlo, čítam, že 11.tt, fakt pekné, ako často chodíš na kontroly?

cecil36
17. jún 2011

@callex uz som si dala, teraz si varim ryzu, aj ta by mala vraj pomoct... A snad to bude aj u mna tak hned po prvej davke 🙂

ninockaskv
17. jún 2011

@callex no len ked ja som si myslela, ze uz v tejto faze sme.. a tak som krasne povedla stelclovi "dufam, ze vas uz nevudim" 😀 😀 😀 no, aby ma nemal na krku dlhsie ..

@gabinkaa vodnari su super, s tymi sa clovek nikdy nenudi 😀 😀 😝 😝

cecil36
17. jún 2011

@gabinkaa aj rybky su super, tam si zas uzijes vela mojkania 🙂

pikha
17. jún 2011

@cecil36 no veru za par 🙂 takto o tri tyzdne uz sme maminka a babo 😵 K tym tvojim problemos.. urcite to uhlie, a ak mozem doporucit z neliekov-dobru horku cokoladu s 80 % kakaa a slaby cierny caj. Probiotika moc ee. Neboj, uz ti to prestane zachvilu vsetko a zacnes si uzivat tehu 🙂 a utros uz vysadzas ano? Priznam sa, ze ja som sa s tymto moc nesrala 😝 😅 dala som 2-2-2 na druhy den 2-0-2, na treti den 1-0-1 a dovidenia.
@ninockaskv krasne 🙂 🙂 TAKITO ludia su celebrity, a nie tie nacancane kapustne hlavy z telky 😝 a perfektne na tom vidno, coho vsetkeho-a daleko viac-je schopny ludsky organizmus pri spravnej technike treningu 🙂 a toto je len fyzicka stranka. Moc pekne obrazky 🙂

miminkad
17. jún 2011

ahojte,sono nic moc.robil nam ho asi novy doktor nejak na k,nie koudelka,ale podla mna je tamnovy.vrtal sa vo mne,myslim,ze nic nevidel a potom povedal,ze je to malo.na jednom mame 4male foliky do 10mm a na druhom dva dominantne 18+20mm a este dva.dostala som bravelle a cetrotide,v stredu ma byt OPU.dufam,ze budu aspon dve vajka.....

cecil36
17. jún 2011

@pikha ano uz ho vysadzam, dnes este davam 2-0-2 a zajtra uz len 1-0-1 a ak este ostane jedna ci dve tablety tak to doberiem ak nie koncim pri tom 1-0-1. Chcela som este dat dufik, ale dlabem na to, lebo nemyslim, ze by som mimcu tym utrosom nejako pomahala uz v 13tt. Takze tento tyzden koncim 🙂 Tu cokoladu mam tusim iba na varenie horku (studentsku pecat mam doma na kvanta 😀 ), tak to kuk kolko tam je kakaa. Joj, ja uz sa tak tesim na to pokojne tehu obdobie 🙂

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 skus cierny caj a coca colu 😉

cecil36
17. jún 2011

@miminkad cajik uz popijam, colu nemam pubiska uz stihla vypit 😀 A k tym tvojim folikom, neboj, kludne ich moze byt aj viac, mne povedali 3 a bolo 6 🙂

callex
17. jún 2011

@gabinkaa ja som bola na prvom sone 12dni od pozitivneho testu..potom o 10dni..a odvtedy nic...az po 3tyzdnoch na poradnu.tak dufam ze z mojej machulky je uz celkom pozorovatelny cloviecik.
@miminkad ale ved na to ze mas soft je to hojna uroda..asi je fakt novy..nerob si z neho hlavu je to krasny pocet.a uroda bude bohata.
@ninockaskv este to neuzatvarajme..este maju drobci par dni.

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 😀 😀 😀 teraz nech ti ide kupit 😀 mna najskor zaskocil a potom ma napadlo,ze asi si ani neuvedomil,aka bola stimulka a asi cakal aspon 20.ale tusim je novy,lebo pisal cez kurecovu.len som si nemohla zapamatat meno...inak brucho ma riadne tlaci a uz tyzden som sa poriadne nevyspala,co na bruchu ani bokoch nemozem...
@callex tiez som si to tak pomyslela,ako vravis...len ten prvotny sok bol hrozny.len sa vrtal a nic nevravel.podla mna nemohol ani vajecniky najst.a nevyzeral starsi odomna

cecil36
17. jún 2011

@miminkad uz zmizla do kina 😀 Naozaj sa netrap folikmi, oni mozu byt kade take poskryvane. Ja som tiez mala paniku, uz som ratala, ze 3, jedno bude odpad, druhe nemusi prosperovat a sme zas na jednom ako v native. No, stresman, co ti poviem... A vobec to tak nebolo, vycucli zo mna 6 a nakoniec sme dve vkladali a na jedno cakali ako sa vyvrbi na mrazenie. Takze ja verim, ze OPU bude pre teba prijemnym prekvapkom 😵

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 to sme taky isty stresmeni 😀 inak som povedala,ze mi je to jedno,je to ich problem,ako to spravia,ale odidem odtial tehotna aj keby traktory padali 😀 a coze davaju v kine?

cecil36
17. jún 2011

@miminkad isla na kung fu pandu 3D 😀 To je jasne, ze odides odtial tehula 😵 😵 😵 Priprav mu all inclusive brusko-pribytok a uvidis, ze sa tam drobcovi hned zapaci 🙂

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 aj ja chcem ist na kung fu srandu 😀 snazim sa all inclusive pripravovat,pijem cajiky,teda dnes nie,ale inak kazdy den,cervene vino,chilli,tak snad to bude stacit

cecil36
17. jún 2011

@miminkad urcite to postaci, ja som mala len alchemilku a vinko a stacilo 😉

miminkad
17. jún 2011

@cecil36 😵 jednoducho to vyjde,prvykrat to bol pokus a teraz ideme naostro 😔

rebeka33
17. jún 2011

@cecil36 jednoznačne čierne uhlie, Aj pár tabl.3-5

cecil36
17. jún 2011

@rebeka33 dakujem, zatial som si dala jednu, ale urcite si este jednu dve dnes dam 🙂

pikha
17. jún 2011

@gabinkaa neboj, aj ty stastne dojdes 🙂 Ja som si prvy trimester vobec nepripustala kam toto tehotenstvo smeruje 😔 zila som si bezny zivot, s tym ze bude ako bude a ak to nevyjde, riesime adopciu - koniec koncov, tlaciva sme uz mali doma. Mozno preto mi nikdy nebyvalo zle 😀 organizmus si asi ani nepripustal, ze je tehotny 😀 Na Vianoce som bola v 12tt a vtedy sme to oznamili akurat rodicom, vsetci ostatni sa to dozvedali postupne, az ked uz bolo troska vidiet a nebolo treba nic vysvetlovat. No skratka, ber to sportovo a vsetko pojde lahsie 🙂 Mysliet pozitivne podla mna neznamena byt nacucnuty na jednu moznost a slepo verit, ze vyjde.. je to skor o tom, vediet si poradit so situaciou, lebo...mne sa strasne paci ten Hiraxov vyrok.. len nas vlastny postoj robi zo zivota bremeno. Podla mna je to ku*va pravda-ale to uz moc filozofujem 😀 😀
@cecil36 pripajam sa k miminkad s tou coca-colou.. je to vsezravka a vylieci vsetky zaludocne zalezitosti! smrtelne vazne 😀

pikha
17. jún 2011

@ninockaskv to je strasna haluz, tie konstelacie 🙂 ale ako hovoris.. skusenost.

gabinkaa
17. jún 2011

@pikha pevne verím, že nám bude dopriaty šťastný koniec po mnohých problémoch, vravím si nech sa deje vôľa božia, tak tiež teraz žijem bežný život pracovný a aj domáci, okrem pár priateľov, ktorí so mnou prežívali aj neúspešné stimulky a nevedeli sa dočkať výsledku, vedia čo sa udialo, ale nikto iní zatiaľ nič netuší a je to tak aj dobre, mojej mamke to je aj tak jedno a pýtala som sa či to povie svokre, vraj nie na to je dosť času, tak som aj rada, stačí až keď to bude vidieť, ale ten výrok je fakt pravdivý.........takže beriem to športovo 😀

gabinkaa
17. jún 2011

@callex mne to tiež tak podobne vychádza

vrabcek24
17. jún 2011

@cecil36 ešte pomáhajú aj čučoriedky 🙂

naveen
18. jún 2011

helou ... no my ani ducha ziadneho.. 😨 idem zehlit 😠

miminkad
18. jún 2011

dobre rano babule
rozmyslam,ze AKO sa ten dr volal.tusim kozubec.inak babule,vcera sme sa na seba s mm nejak vrhli po dlhej dobe 😅 ziadna divocina,je mozne,zeby mi tie foliky praskli,ked picham aj cetrotide?ma vcera ten dr nejak vyviedol z rovnovahy 😠

miminkad
18. jún 2011

volal sa kozumplik,mate s nim niektora skusenost????

martini
18. jún 2011

@cecil36 pokial ja viem , tak ten papp test sa musí kombinovať s free beta hcg plus ultrazvukove merania. A dôležitý údaj je vek, váha, tt, či si fajciar a ešte som počula, že výsledok môže byt skresleny aj tým, že si krvacala. A nt ti nemeral, lebo na to nemá asi ani stroj ani certifikát. Hlavu hore, cunderlik to urobi lepšie a vseeetko bude OK.
@kanhwa tak uz ste rodina 🙂 blahozelam aj ja a tiež prajem veľa šťastia, zdravia a radosti 🙂

martini
18. jún 2011

@gabinkaa gratulujem gratulujem gratulujem... K srdiecku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre