• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@naveen no to je teda sila..... :angry: tak aspon toho ducha... ale totok?!? :pensive: je mi to luto. :pensive:
18. jún 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen a kolky si den? skus este na ten 14dc..
18. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby moc dakujem za vcerajsie rady. Tak uhlie, coko, cierny caj a dietka zabrala :slight_smile: A dnes som si este pre istotku dala pohar pepsi :wink:
@martini dakujem, aj ja si zacinam mysliet, ze to bola nejaka haluz s tym PAPP testom. Uvidime co v utorok...
18. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak to je super,ze ti je uz lepsie :wink:
18. jún 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
18. jún 2011 o 19:02 • luciasek83
....dnes tusim caka leamax utz, myslim na nu nech to dobre dopadne, ak budete mat niekto spravicku podelte sa :wink: a prajem peknu nedelu vsetkyyyyym :dizzy_face:
19. jún 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen :cry: , :cry: dúfam,že ťa to neodradí, a budeš bojovať dalej. mi ti ako novej v této téme radi pomôžeme. :wink:
@leamax držím všetky palce a čakáme na srdiečko. Kto sa vie spojiť. Ach až mám strach. :zipper_mouth:
19. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 uz som jej skusala volat,aj pisala,ale neozyva sa....dufam,ze to neni zle...
19. jún 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky nakukuju, jak to vypadá u Leamax:frowning2: Snad to bude v pořádku, moc držím palce a myslím na ni!
19. jún 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne spravicky od leamax?to nem dobre. :unamused:
@cecil36 super ze to preslo...ja ti zelam nech uz mas len bezproblemove tehu..nech je od utorka vsetklo ako ma byt pekne na poriadku.
19. jún 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex veru,nic sa neozyva,tiez uz mam zly pocit,neviem,ci jej este skusit zazvonit....
19. jún 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad nechaj ju tak..ona sa ozve ked bude moct a ked bude mat silu.
19. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tiez si myslim....ale asi dobre spravy nema....
19. jún 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak ci onak toho natahovania a stresov uz bolo dost...uz si zasluzi rozuzlenie
19. jún 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala leamax.zajtra ju caka kyret,dutinka je prazdna :cry:
19. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ak budes mat nove spravy daj vediet, od rana na nu myslim :pensive: ozaj vies ze v PE zatvorili aj gynekologiu aj porodnicu? :angry:
19. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad do kelu!!!!! :cry:
19. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex tiez sa desim tej stredy.ten doktor ma totalne vydesil a bojim sa,ci tie dva foliky nepraskli.a ani ma netlaci brucho,tak ako tlacilo.... :frowning2: zeby to robil ten cetrotide?
@lulu10 to neviem,musim sa opytat
@miminkad vcera mi to vravela sestricka co tam robi na porodnici ze uz dostali vsetci vypovede, ze to tam cele konci a vsetko z PE sa presmeruje do BN, ako sa pri IVF moze stat anembryomola??? :angry:
19. jún 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 rano som sa rozpravala s kamoskou,co tam robi a toto som nepocula,teda nespominala mi to.tak asi budeme musiet do BN.tiez nechapem tomu,ako moze byt pri IVF anembryola.ale nejak je ich v poslednej dobe vela...je mi to luto,co sa jej stalo
19. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ja som to pocula aj na radiu expres ze sa to tam zatvara... aj mne je leamax velmi velmi luto :frowning2: je to o nervy, ja som to mala tiez v prvom tehu... ale som myslela ze pri IVF sa to stat nemoze a predsa :confounded: chuda uz aby bola rychlo doma, a to ju to najhorsie este len zajtra caka...do prdele s takou nespravodlivostou!!!
19. jún 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 veru,je ten svet nespravodlivy...
19. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak to je smola teda. Mne takto klesla sliznica po ET približne v rovnakom čase ako leamax. A už čakám ďalšiu ms. A ona sa musela takto vytrápiť :confounded:
19. jún 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima263 veru,potrebuje teraz vela sil...
19. jún 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ojoj, to mi je luto.... :frowning2: nech sa dievca drzi....
19. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad Ach ne, to je mi fakt moc líto, ksakru, jak je to při IVF vůbec možné??? Chudák, ale aspoň má v sobě ten pocit, že tomu dala max. šanci...
19. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad do frasa, je mi jej strašne ľúto, tak som jej držala palce. od rána som mala zlý pocit. a dnes je hnusný deň. :cry:
19. jún 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad mne tiež prešlo brucho po tých udržiavačoch a mala som 10 vajíčok. Bude dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok