Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
19. jún 2011

@callex tak zajtra ideme tehuľe na kontroly 🙂 , Ak ti nebral, tak tti bude brať na KO. krv. skupinu a také hemo faktory a infekcie. Na skríning ideš prečo do Brna a nie k Cunderlíkovi, baby ho chvália.

miminkad
19. jún 2011

@lulu10 v stredu.hej,mali by sme mat aj PICSI.ziadali sme ho

callex
19. jún 2011

@luly3 idem tam o poschodie nizsie..ale to idem na ten co sa robi medzi 11-14tt...ty uz si trosku dalej.ale mozno sa tam da objednat na ten v 20tt.skus si zavolat na recepciu reprofitu a pytaj si amb.dr.Doubeka.tento co idem stoji 1500kc

callex
19. jún 2011

@rebeka33 na Brno ma ukecala tinna13 😉 ..no mne krv urcite brat zajtra nebude nakolko idem az na 13tu...a oni bravaju krv len pondelky a piatky rano. 😒 takze netusim kedy mi ju chce zobrat.

tinna13
20. jún 2011

@pikha dakujem, ano som z NR, mozme potom spolu kocikovat 🙂, teraz uz von asi velmi nechodis?
@cecil36 drzim palce u Cunderlika, urcite to bude dobre
@gabinkaa gratulujem k srdiecku, len tak dalej
@miminkad urcite si na OPU vypytaj skuseneho doktora,prajem kvalitne vajka, podravuj lemax, nech sa rychlo zotavi

callex
20. jún 2011

@tinna13 a so mnou kto bude kocikovat? ☹ asi len svokra..

luly3
20. jún 2011

ahojte 😉
@callex ja ked budeš doma v SE 😀 😀 😀

cecil36
20. jún 2011

@tinna13 dakujem, snad bude ok, ale uz teraz stresujem na zajtrajsok. Mne sa asi fakt narodi neurotik 😀 😀 😀
@callex ja by som s tebou mohla, ale som daleko 😒 Tak ak budes s mimco niekedy v BA, tak urco pokocikujeme 😉 A inak moja babka pochadzala od Nitry 🙂

callex
20. jún 2011

@luly3 pojdeme do SE na zmrzku? 😀 no ked budem doma u nasich neviem neviem ci sa ja dostanem ku kociku.
ty uz pomaly budes vediet aj pohlavie..chcete to vediet ci nechate sa prekvapkat?

cecil36
20. jún 2011

Este taka technicka baby, mozem opravovat veci v tehotenskej knizke sama? Sestricka mi tam napisala blbiny (zly datum ms, porod dcery ani nenapisala, ani predchadzaju SP atd.) a chcem, aby Cundo mal vsetky info v poriadku 😉
@luly3 ahojky 🙂

luly3
20. jún 2011

@cecil36 😉 ahoj
@callex nie zatial nechcem vedieť 😅 lebo všetci do mňa hučia nech si dám povedať
a ja vždy spravím pravý opak 😀 😀 😀

tinna13
20. jún 2011

@callex ved jasne, ze aj s tebou 🙂 ty chces tiez dievcatko, tak budeme riadny babinec 🙂

callex
20. jún 2011

@cecil36 a co ty vies? mozno tvoje dieta bude taky kludas..uz bude zvyknute na riadny adrenalin takze ho nic nerozhadze.jej no po BA by som rada kocikovala.len si neviem predstavit cestu busom..s kocikom a dietatom.na dialkovych spojoch som veru uz pekne davno nevidela ziadnu mamicku s babetkom..je to vobec povolene?

callex
20. jún 2011

@tinna13 no veru ...6sexic po kope to bude silna kava.. 😀 a keby to bol nahodou chlapec tak bude v raji. 😀 😀

cecil36
20. jún 2011

@callex veru takto som sa na ten adrenalin nepozerala 😀 A s kocikom v dilkovom buse hadam mozes, to uz by bola ina diskriminacia 😀

tinna13
20. jún 2011

@cecil36 aj mne napisali zle tehu tyzdne, vsimla som si to iba nedavno, na najblizsej poradni jej poviem nech mi to opravi. nechcem do toho zasahovat.podla mna tvoju tehu knizku ani nebude chciet vidiet. napise si vlastnu spravu a na vsetko sa ta opyta. aspon u mna to tak bolo.

cecil36
20. jún 2011

@tinna13 tak ja vam do toho babinca dohodim jedneho maleho chlapa 😀 Ja stale drobca oslovujem v muzskom rode 😀 Zeby intuicia 😉

luly3
20. jún 2011

@callex ak ti mám pravdu povedať tak v SE som na zmrzke nikdy nebola
a to som v SE stále mám zo SE manžela 😝 😀 a to bude ale tým že zmrzku ani moc
nemusím
babule ten femibion je vám drahý 😀 😀 😀 na mesiac 22 evry skoro ma prehodilo
ale už ho mám doma čo neurobíme pre mrnúska a to sú 2 kapsule denne 😝 a už mi
je normálne zle keď dávam nejaké lieky do seba

cecil36
20. jún 2011

@tinna13 no ja by som tam nerada nieco prepisovala, ale ked sestricka od cunda vravela, ze tehu knizku a papiere z ivf si mam doniest so sebou, tak aby nebol nejaky problemos...

cecil36
20. jún 2011

@luly3 nestras, ja prave doberam 800 femibion a chystam sa kupit tu 400, ta je este drahsia?????

luly3
20. jún 2011

@cecil36 neviem čo stojí 800 nebrala som ju ale 400 stoji 21,45 😀 😀 😀
a mám to na mesiac čistá katastrofa

callex
20. jún 2011

@cecil36 no tak to by si pokazila nasu sukromnu rf babsku statistiku..ale nevadi..ved aj nejaky potencionalni manzelia musia vyrast pre tie nase krasavice.tak som zvedava ci ta intuicia neklame.
@luly3 to uz si asi presla na femibion 400? lebo 800ka stoji menej.no ja sa tiez citim ako zavislak ked pozriem na moj nocny stolik...same lieky....ale tak v mojom pripade aj musim nakolko nie som velmi kamoska so zeleninou.

tinna13
20. jún 2011

@cecil36 no veru, chlapec by bodol, same baby sa teraz zadarili.tej intuiicii by som verila. my sme zase od zaciatku oslovovali babetko v zenskom rode.tak som zvedava, ci to aj tak vyjde
@luly3 aj ja beriem femibion, je dost drahy ale asi aj najlepssi.dnes je pre deti vsetko drahe 🙂

callex
20. jún 2011

@cecil36 tak podla mna cundo si vie vyratat podla ET ze kde sa nachadzas.tak sa neboj..len si zober so sebou tie papiere a bude dobre.mna to caka o tyzden.

tinna13
20. jún 2011

@callex
@luly3 prave vcera mi bol mm kupit lieky, lebo mi vsetky dosli naraz.
kupil mi 1 balenie femibion 400, 2 balenia Magne B6, telove mlieko 400 ml a ze ucet 62 Eur. skoro som odpadla 🙂

callex
20. jún 2011

@luly3 ja ked idem na zmrzku tak na jadransku co je za kulturakom..inak som strasne lubila vanilkovu co kedysi bola cukraren ako je dnes danovy urad.ale to uz zrusili.ja tiez zmrzku ani nanuky nemusim..skor mam rada tocenu co sa na sk velmi nerobi a potom take tie drenove nanuky.

callex
20. jún 2011

@tinna13 fuu pekna palka..mlieko mas na brusko?ake?

tinna13
20. jún 2011

@callex mlieko na telo mam kadejake, garnier, nivea....na brusko mam Eucerin, olej proti striam z lekarne.

miminkad
20. jún 2011

dobre rano babule,prave som prisla od dr,sliznica je9-10mm,vajecniky boli zahmlene,tak nevidel,lebop mi robil sono len cez brucho,aby nepraskli.juj,je to zlaticko ten moj dr,este teraz sa smejem,co sme sa rozpravali 😀
@cecil36 400 vje drahsia ako 800

luly3
20. jún 2011

@tinna13 hej hej je to drahe všetko ale nevadí ešte len nám to začne ked budeme
kupovať výbavičky 😀 😀 😀 😀
inak babule ja sa vôbec nenatieram ja neznesiem žiadny krem na tele 😠 len dúfam že
nebudem dotrhana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre