Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kaciatko81
21. jún 2011

@naveen mne minule u endokrinologicky vraveli, ze listok uz netreba, ale pre istotu sa spytaj, ked si budes volat kvoli objednaniu 🙂

naveen
21. jún 2011

len ja som v zivote u endokrinologicky nebola a nemam tusenie, kam mam ist 😀 😀 😀 😀

cecil36
21. jún 2011

@gabinkaa ak by ti to spinenie neprestavalo kludne pre pokoj duse zbehni na pohotovost, tiez som tam chodila. A spinenie moze byt aj v obdobi ms.Ja uplne chapem, ze sa bojis, tiez to zazivam a to sme uz v 13tt. A zo sna si fakt nic nerob, bol to len sen 😉

gabinkaa
21. jún 2011

@callex chvíľu som si oddýchla čo som bola doma, dobre mi to padlo a veru keď prídem, tak pôjdem ležať, špinenie nebolo veľa, ale naľakalo a hlavne tá bolesť v podbrušku ako pred menzes
a to veru nevie kto za ňou bol a či vôbec bol, choroba postúpila míľovými krokmi, mozog už skoro odumrel, je to katastrofa, ale život nekončí, tak musím na to zabudnúť a orientovať sa iným smerom a dávať všemožný pozor

jada1
21. jún 2011

Ahojte kočky, my máme ♥ 😵 😵 😵 😵 😵
Oficiálne som k Dr. objednaná na pondelok. Dnes som si bola dať predpísať lieky a poprosila som ho o UTZ, lebo by som sa do pondelka asi zbláznila. Tak mi spravil taký bleskový ultrazvuk bez meraní šup-šup, nakoľko som nebola objednaná a srdiečko bilo. Zlatý človek ten môj Dr. 😵

vrabcek24
21. jún 2011

@jada1 blahoželám k srdiečku, nádhera 😵

jada1
21. jún 2011

@gabinkaa až teraz čítam. Neboj, špinenie je ok, len sa treba naozaj dať do kľudu. Ja viem, že je to veľmi ťažké, ale návštevy maminy by si mala teraz obmedziť. Ono si aj človek vsugeruje, že bude v pohode, ale psychika je nevyspytateľná. Tak len pekne oddychuj a mysli len na dobré veci, aj keď viem, že sa to celkom nedá ☹

callex
21. jún 2011

@naveen len to neodkladaj tu endokrinologiu lebo su tam velmi dlhe cakacky..aj tri styri mesiace.a vela endokrinologov uz nechce prijimat novych pacientov.takze pekne telef.zoznam alebo net a volaj rad radom.povedz o co ide..ze si po potratoch po nepodarenom IVf a chces sa objednat na krv.
@jada1 gratulujem...vybabrala si s tym..mas zlateho dr.

jada1
21. jún 2011

@callex ja som už ďalej nemohla, do pondelka by som sa asi scvokla 😀. Toto obdobie od potvrdenia bublinky do srdiečka bolo pre mňa asi najhoršie. Môj Dr. je super, vie čím všetkýcm som si prešla, tak ma úplne chápe.
Už len aby to všetko pokračovalo ako má. Dúfam, že Reprofitu vylepšíme štatistiku 😎

gabinkaa
21. jún 2011

@cecil36 prestalo, to bolo iba chvíľkové do obeda, teraz už nič, ale aj tak mám obavy

gabinkaa
21. jún 2011

@jada1 blahoželám k srdiečku, je to nádherný pocit 😵 😵 😵

miminkad
21. jún 2011

@jada1 gratulujem k srdiecku 😵

gabinkaa
21. jún 2011

@jada1 doktor v Rf hovoril, že to môže byť, ale aj tak ma to naľakalo po tom včerajšku, asi tam nebudem môcť chodiť, neurobilo mi to dobre, ale z Teba sa veľmi veľmi teším

jada1
21. jún 2011

Ďakujem vám kočky veľmi pekne. Je to naozaj taký zvláštny pocit. Aj by som si poplakala od šťastia, ale nemôžem, lebo som v robote. Tak asi potom ke´d prídem domov 🙂

jada1
21. jún 2011

@gabinkaa určite to môže byť, veď veľa kočiek špiní. Nemáš mať akurát termín MS? Pokiaľ človek nekrváca, je to ok. Ale verím ti, že si bola vyplašená, to sme všetky, keď sa niečo udeje. Návštevy obmedz aspoň do toho 12 týždňa, aby si sa nevystavovala zbytočne stresu. Neboj sa o mamičku je určite dobre postarané.

naveen
21. jún 2011

@pikha .. kupila som si v ramci depky proroka 😉

gabinkaa
21. jún 2011

@jada1 nie nie MS teraz nie, vychádza to bud. týždeň, snažím sa upokojiť a nestresovať, aj som prekvapená, že nemám nejaké tehu nevoľnosti, Ty máš?

callex
21. jún 2011

@gabinkaa tehu nevolnosti mozes aj nemusis mat...ale neboj oni pridu.potichucku nenapadne sa zakradnu.a najblizsich par tyzdnov neodidu

luly3
21. jún 2011

@jada1 gratulujem 😉
@gabinkaa odpočívaj moja kašli na prácu babenko je prednejšie 😉

gabinkaa
21. jún 2011

@callex ja by som ich aj rada mala, aby mi to tehu pripomínalo, vyzerám asi ako nejaká krava, ale by som to potrebovala, idem si teraz domkov ľahnúť
@luly3 však idem už domov, inak som sedela, žiadna námaha, už som ani to špinenie nezaregistrovala

miminkad
21. jún 2011

babule,nejak ma boli pravy bok....zeby pecen?hmmm

mircalla
21. jún 2011

@pikha sekcia, 2 tyzdne predtym bolo strasne dlho cez 35 stupnov. ja 25.7., ale termin bol 4.8.
doslo to na mna nastastie skor

jada1
21. jún 2011

@gabinkaa tehu nevolnosti nemám také žeby som vracala, ale mi už robí problém niečo navariť. Všetko mi smrdí, hlavne v kuchyni. A to je syn už doma z intráku , má prázdniny do septembra . Musím mu niečo navariť a to mi robí problém. Zatiaľ sme mu ešte túto novinku s mm nepovedali. mm zahlásil, že pôjdeme nakúpiť mrazené polotovary a bude si cez deň variť sám 😀 .
Už aj nákup v potravinách začína byť pre mňa problémom, všetko mi tam smdí, tak len týchlo kúpim čo treba a utekám preč. Mne ale začína všetko komplet smrdieť, kuchyňa, kúpelňa , špajza, chladnička. Potravinové pachy mi vadia, vône mi vadia, asi rad radom všetko 😀 .
Ale ty sa kôli tomu nestresuj, každá sme iná, každá reagujeme inak. Pri prvom tehotenstve som to mala takéto isté.
@luly3 ďakujem 🙂

cecil36
21. jún 2011

ahojte, tak hlasim NT sijove prejasnenie je v poriadku a aj vsetky ostatne organiky funguju. Poculi sme uplne nadherne byt srdiecko. A mame 7cm 😵 Zistil aj to z coho som ktrvacala- nizko polozena placenta. Cundo je fakt klasik 😀

luly3
21. jún 2011

@gabinkaa hlavne nechci také tehu príznaky ako som mala ja 😉
ja som 3 krat denne lúbila misu 😝 😝 😝 a ešte aj teraz sem tam
asi tak raz za tt 😖 a poviem ti že nič príjemné a pribrala sem iba 1,4 kg
a to som v 16 tt 😀 😀 😀 a inak mne tehu príznaky začali 7 - 8 tt 😉

callex
21. jún 2011

@cecil36 jaj dievca tak sa tesim...mozes si vydychnut a uzivat si tehu.sup sem fotecky.a to tvoj dr nevidel ze mas nizko polozenu placentu? 😒
@miminkad klud..to mozu byt foliky..ved budes ovulovat
@gabinkaa neboj ono si nejaky ten tehu priznak k tebe cestu najde.
@jada1 no to poznam je tazke sa motat v kuchyni v tomto stave...ja nemam az taky citlivy cuch ale mam ho citlivejsi ako predtym..co ma v tejto dedine vyhodu..rychlo zacitim ked niekto vonku podkuri a rychlo zatvarame okna. 🙂

miminkad
21. jún 2011

@callex tiez som myslela,ci to nie su foliky...ale takto to este nebolelo.uz aj spodok ma boli,akoby som bola nachladnuta...

miminkad
21. jún 2011

@cecil36 tak to je super,som rada,ze vsetko je nakoniec v poriadku 😉

luly3
21. jún 2011

@cecil36 super teším sa stebou 🙂 🙂 🙂

cecil36
21. jún 2011

Baby moc dakujem, ze ste na mna mysleli 🙂
@callex no veru tak a nie je to jeho jedina chyba, ktoru spravil. Takze sup prec od neho 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre