Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
1. júl 2011

@callex skúsim tam v pondelok zavolať a objednať sa, uvidím čo mi povie, škoda, že tu v meste je to také chudobné s gyn

gabinkaa
1. júl 2011

@jada1 aj ja som rada, že to takto dopadlo, ale nechcela som Tvojho malého drobčeka vyľakať, posnažím sa šoky nerobiť, ale nesmie ma šokovať lekár s tou jeho starou šunkou, teda teraz neviem či ten RF alebo Čunderlíka, ťažké si vybrať

gabinkaa
1. júl 2011

@naveen veru vďaka bohu aj ja som si povedala

gabinkaa
1. júl 2011

@cecil36 krásna správička, super, že je vetko v poriadku 😵 😵 😵

gabinkaa
1. júl 2011

@miminkad aj ja som rada, skúsim večer odfotiť a pridať fotečku
@tonytony veru úľava bola aj na mojej strane, cestou tam mi tiekli slzy od strachu a cestou nazad od radosti, skoro som doktora vyobjímala, som rada, že Tvoje zlatíčka sú v poriadku, je to krásne vidieť ako im bijú srdiečka, s tým rozlíšením som aj ja mala problémy a to som vraj bola na tom najlepšom stroji, ale doktor povedal že je to super a má radosť
@rebeka33 veru vystresoval, ale zatiaľ je to dobré

jada1
1. júl 2011

@cecil36 gratulujem k dobrým výsledokom 😵 😵 😵 . Už som sa aj ja objednala k Dr. Čunderlíkovi. Volala som tam radšej skôr, keďže je dovolenkové obdobie.
@gabinkaa je to už na tebe ku komu sa rozhodneš ísť. Cez víkend si popremýšľaj a v pondelok sa už radšej objednaj. Ja som sa ani dlho nerozhodovala, keďže každá tu na MK chváli Čunderlíka ako sťaby najlepšieho na SK. Tých pár euro mi nevadí, v porovnaní s tým čo sme už do tochto dali peňazí je to nič 🙂 .

rebeka33
1. júl 2011

@tonytony 😵 😵 😵 držte sa

maticap.
1. júl 2011

@gabinkaa super sprava!!!! 😀 Len tak dalej! Jaj, ale sa tesime 😵 .

mima263
1. júl 2011

@gabinkaa bože tí doktori teda vedia vystresovať. Teším sa 🙂

pikha
1. júl 2011

@gabinkaa super super 😵 😵 chvalabohu 🙂 😎 tesim sa s tebou. Ale je to na polutovanie s nasimi lekarmi 🙄 😒 keby si cakala ten tyzden ako ti kazal, tak by si aj osedivela z toho..a bohvie, co by ti zase povedal. Nie ze ti bude toto vyrabat cele tehu, vsak ta porazi 🤐 Nechces sa predsa len poobzerat po inom lekarovi? aj ked mozno mimo vasho mesta?
@cecil36 gratulacia 🙂 😵 super! a to amnio, dobre si urobila

bayley
1. júl 2011

@gabinkaa supééééééééér 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je mi ľúto, že si musela prejsť takýmto stresom kvôli Havlíkovej mašine. Je to neschopný gynekológ a tomu zodpovedá aj vybavenie jeho ambulancie. On je fakt len na predpisovanie antikoncepcie... Už tam ani nechoď, tvoj nový gyndr si tvoju kartu vyžiada od neho sám......

bayley
1. júl 2011

@cecil36 super správa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabinkaa
1. júl 2011

@jada1 popremýšľam, mm mi doporučuje Brno, mi hovoril, že by bol radšej aby som išla tam, až dnes som mu povedala tie problémy s tým doktorom, bol v práci na týždňovke, tak som mu tam nevolala

gabinkaa
1. júl 2011

@maticap.
@mima263 my sa tiež tešíme, radosť po tých stresoch 😵 😵 😵

gabinkaa
1. júl 2011

@pikha nechcem to takto prežívať, lebo to nie je dobré pre nikoho z nás byť stále stresovaní, uvažujem o zmene lekára, tento je mimo mesta, chodím okolo 30 km a najradšej by som ho vymenila, tu v meste to neprichádza do úvahy, lebo tu je 2,5 lekára, z toho je jedna škatuľa čo som od nej odišla, jeden má úplne plno a neberie nikoho, ja potrebujem mať fakt kľud od stresov vyrábaných lekárom

gabinkaa
1. júl 2011

@bayley tuším sa potvrdzujú Tvoje slová o jeho schopnosti, naozaj som naštvaná na neho aj na mašinu aj na celú jeho ordináciu, len problém s novým gyn, hneď by som ho vymenila

pikha
1. júl 2011

@gabinkaa presne tak.. nikomu z vas to neprospieva. A tych povinnych kontrol este bude ajaj.. keby si sa zakazdym mala takto nervacit, tak mozes rodit rovno na psychiatrii. Skus vo vlastnom zaujme pozistovat nejake moznosti 🙂 odkial si?

mircalla
2. júl 2011

@gabinkaa suhlasim s @bayley aj kej je to komplikovane, riesenie sa najde, aj keby si musela dochadzat, zase tak casto tam nechodime, najviac je to v 1. trimestri

lenka_21
2. júl 2011

Ahojte baby,

pri tych stresoch s @gabinkaa ... uz nam to viac nerob 🙂 😉 😀 som Vam zabudla napisat, ze som sa na anglickom fore docitala,ze dost bab z UK chodili do RP 🙂 😉 🙂 Zaujimave je, ze vacsina z nich mala podobny nazor ako my (ked sme tu nedavno diskutovali) ... vraj robia malo vysetreni (kocky si tiez davali vsetko robit vo svojej krajine), nemate stale toho isteho lekara, sledovanie nie je az take podrobne ako boli kocky zvyknute v inych centrach .... ALE pochvaluju si vysledky pri IVF soft, klasickom IVF a aj pri darcovskych ... je tam vela bab s darcovskymi 🙂 😉 🙂

Prajem Vam krasnu sobotu 🙂 😉 🙂

sisab
2. júl 2011

Ahojte, gabinkaa, super, tesim sa, asi by som tomu tvojmu dr, isla pekne od pluc povedat, za to, ako ta vystresoval. Ale hlavne, ze ste ok. 🙂
My sme si vcera domov doniesli 3dubacikov, 1 4bunkovy, 2 3bunkove, dve jednotkove, jedno dvojkove. Zatial ok, dobre som sa vyspala, citim sa normalne, nic ma neboli, teraz uz len cakat. Vdaka, ze ste na mna mysleli. 🙂

rebeka33
2. júl 2011

@sisab tak pekne oddychuj a tehotnej, držím palce.

lenka_21
2. júl 2011

@sisab supeeer, tak teraz oddychovat 🙂 😉 🙂

callex
2. júl 2011

@sisab tak im zelam prijemny pobyt u teba..
@lenka_21 na margo RF tak vsetko je na ukor niecoho...
@gabinkaa cunderlik verzus doubek..ak pojdes k doubekovi je to lacnejsie ako k cunderlikovi do sukromnej..ako pisali baby nema vyznam ist za nim na kramare tam je to masovka.a po ceste od doubeka sa mozte zastavit v olympii a urobit si radost vo vypredajoch..oplati sa. 😉 v Sastine sa ta gyn.vola Bajtekova a je to gynekolog porodnik.http://www.zzz.sk/?profil=1492

luly3
2. júl 2011

ahojte
@callex ak je v Šaštíne dobrá gynekologička a ak to je Bajteková taaaak k nej
by som nešla aj keby mi zato platila...mimochodom už knej chodí asi tak 30
pacientiek aaaa je úplne na hovno kamoška kôli nej potratila...inak ja ju poznám aj osobne
a teda ani ako človek nieje dobrá asi tak...
@gabinkaa teším sa stebou že to je všetko ok 😅 😅 😅 😉 Havlíka si obhajovať nebudem
asi by mal sono vyhodiť a kúpiť nove 😀 😀 😀 mosím mu to povedať 😝 😀
moja a čo takto Donoval Holíč?????? nepoznáš ho ja som nanho počula dobré veci a bol
môj sused ako decko teda rodičia bývajú vedľa mňa...,ale podla mňa je to všade rovnaké
ak ho osobne nepoznáš tak ta nikto nerieši tak ako by mal 😠

callex
2. júl 2011

@luly3 ja som k nej chodila..nejasala som z nej do neba ale bola ovela lepsia ako to co je v Senici.na nejakeho v Holici som takisto pocula chvaly...ale neviem ako sa vola.je tazke dnes najst dobreho akehokolvek lekara. 😒

gabinkaa
2. júl 2011

@pikha som zo Senice, teda blízko mesta, u nás je to ale všeobecné pravidlo, že sú tu najhorší lekári odborníci, neviem čím to je, či vedením Polikliniky alebo utekajú do nemocnice, ale fakt ostuda, česť nejakým výnimkám, ale tých čo najviac potrebujeme sú fakt na figu
@mircalla ale pokúsim sa tu v meste, Dr, Živica je vraj dobrý, len neberie pacientky, ale zistila som na nete koho má sestričku a tá je zrovna od nás z dediny, tak tam v pondelok zabehnem a spýtam sa či ma zoberie, toho dosť chvália, ale zasa sa nájdu pacientky čo na neho nadávajú, tiež asi každej z nás nevyhovie, len ja potrebujem aby ma nestresoval ako ten môj, lebo keď si spomeniem aj na jeho výraz tváre tak mám husiu kožu, tiež by mohli tí lekári rozlišovať komu to hovoria a ako to hovoria, ak tam príde naša "menšina" tej je to jedno, však sa podarí zasa a chodia tam už od 15., ale žena po IVF sa na to pozerá inak, teraz to všetko vidím a on by sa mal tiež na to takto pozerať, možno je to o inteligencii každého z nás

gabinkaa
2. júl 2011

@sisab no teda supéééér, tak nech sa to pekne podarí a testíky sú pozitívne..... 😉

gabinkaa
2. júl 2011

@callex neviem či poznáš v Senici MUDr. Živica, vraj je dobrý, tak sa skúsim tam spýtať, budem to mať aj bližšie
rozhodli sme sa pre Brno, tak tam zavolám v pondelok, minule sme si urobili radosť, išli sme po starej ceste a cestou naspäť sme sa zastavili v dielni, kde robia výrobky z hliny, rôzne veci, tak som si niečo kúpila
ešte som sa chcela spýtať či sa tam dá platiť kartou, v Čechách

gabinkaa
2. júl 2011

@luly3 tak to by veru mal, lebo robí šoky pacientkám 😠

petuska123
2. júl 2011

ahojte baby.ach jaj dnes som si volala do caru dnes su moje fazulky 5 den po PK a nepotesila ma embryologicka ☹ .uz mi podstate ostali len dve a aj tie dve ze sa pomaly vyvyjaju povedala mi ze este mozno do zajtra prejdu do blastocysty,ja sa tak bojim,mali ste aj vy taky problem ze sa vam pomaly vyvyjali a nakoniec vam v akom staduo vlozili??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre