• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@miminkad pol zleho slova nemozem povedat, fakt. Vsetci boli uplne oka, Dr.Obert je totalny profik s peknym ludskym pristupom, sestricky boli zlate, aj na sale aj potom na sestonedeli.. az na jednu taku milu pani z novorodeneckeho, taka madam dolezita, na dve hodiny ma dohnala do cistej depresie :grinning: ale zhodli sme sa aj s inymi maminami, ze si to tam nenechame pokazit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10
@sisab dakujem babulky :slight_smile: fakt je to nadherny pocit.. verim ze kazda jedna sa ho dockate :slight_smile:
12. júl 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha Gratulujem a prajem veľa zdravíčka maličkej aj maminke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha moc moc gratulujem k malinkej, neboj všetky boľačky prejdú a budeš sa tešiť len a len s malinkej, moc Ti to prajem po tej trnistej ceste zažiť takéto šťastíčko..... :wink: tešíme sa na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisab neboj určite a kľudne môžeš ísť aj na 12. deň na krvičku, to už bude vidieť či HCG je vyššie a potom zopakovať
12. júl 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ked ja sa bojim, ze to bude negativne :frowning2: uff
12. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisab ja chápem, že sa bojíš, úplne, ja som tiež bola v takej situácii, treba veriť do posledného dychu, že to bude pozit., ľahko sa to hovorí, ale nič iné ako to prežiť nám nezostáva, tak hlavu hore
12. júl 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha som rada,ze vsetko dobre dopadlo.juj,uz sa moc tesim na fotecky :wink:
12. júl 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1
@gabinkaa dakujem baby :dizzy_face: fakt je to uzasne. Fotocky idem nejake dat.
12. júl 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad aj tam bola niekde ta tvoja kamoska? :slight_smile:
no a tu je nasa bondgirl :sunglasses: :slight_smile:
12. júl 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha blahozelaaam.. tesim sa :dizzy_face: takze ta dominika ostala pre nas? :wink:
12. júl 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. júl 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@sisab utrošu máš dosť...som sa pýtala práve kvoli tomu slabunkému špinenie, či by nebolo možné zvýšiť dávku, ale pri 8 utrogestanoch denne už asi nie. ale to može byť špinenie zo všetkého možného, nejaká cievka prasknutá...som čítala, že uhniedzdovanie je v podstate "drastická" vec a može čo to narušiť a sposobiť špinenie...tak len čakaj a hladkaj bruško :slight_smile: Tak daj vedieť...a z hcg nám prines pekné čisielko, ju? :slight_smile:
@pikha ja pri tom tvojom texte plačem normálne :slight_smile: taká som dojatá, som si ju predstavila...tak nech ste zdraví a nech rastiete do krásy :slight_smile:
12. júl 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa preco sa bojis pozriet si fotecku?
@sisab to spinenie mohli byt stopy po uhniezdovani.takze klud.
@pikha akurat som ti dnes chcela naposat kedy idete domenkov?krasne si to napisala..vase stastie je citit z kazdeho pismenka.
12. júl 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha jeminé...tá je krásna...tfuj tfuj :slight_smile:
12. júl 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tu matersku kasicku mozes ked mas potravinovu alergiu?
12. júl 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen temeraf bracho :grinning: presne tak :wink: :sunglasses: A dakujeem :slight_smile:
12. júl 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha pravom sa vola bondgirl...hviezda vasa..nasa.nadherna.
12. júl 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha jééééééj tá je krásnulinká, tfuj tfuj :wink: :wink: :wink: veľa zdravíčka
12. júl 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex aby som niečo nepokazila, ale už som pozrela, nahral dve krátke videjká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini
@callex dakujem babulky :slight_smile: a uz aj vam to pekne odsypa veru..
12. júl 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha mala je kraaasna.. a ako vam ide kojenie? :grinning:
12. júl 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha super, ze ste doma, este raz malicka je zlatunka, uz sa tesim na kocikovanie
12. júl 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha malá je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@gabinkaa gratulujem k tehu knižke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Ja som sa práve vrátila od lekára. Ordinuje dlho do večera, lebo ide na dovolenku. Už aj my máme tehu knižku :dizzy_face: . Som 10+2tt. Malé drobčiatko bolo úžasné, kopalo nožičkami, rozhadzovalo ručičkami, ešte stále sa z toho nemôžem spamätať :dizzy_face:.
12. júl 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pikha bondica je nadherna,az mam slzy v ociach.... :dizzy_face:
no nejak sa nemozme spojit :wink: aj sme spolu volali,len utekala na sekciu.ale urcite tam niekde bola a popytam sa jej aj,ci nahodou nebola pri narodeni dianky.len ona cisarske robi len v sluzbe,inak je na gynekologickych operackach.ja mam na to tam nadherne spomienky,najma na porody,ked sme sluzili tam
12. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@callex tu mozem,ale len cistu.mala som jednu,kde bol nejaky pomarancovy koncentrat a to mi robilo zle
@jada1 gratuluuuujem :wink:
12. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 :slight_smile: :slight_smile: blahoželáme... len tak ďalej :slight_smile:
12. júl 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha prenádherná je malá, čistá herečka. gratulujem a v dobrom závidím, že už ste to všetko zvládli a ste spolu. Veľa zdravia a tebe zvlášť gratulácia za to čo si preto všetko podstúpila. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@gabikaa fajn ,že si zmenila dr.,pri tom čo nás to stojí,je 50e zanedbateľné a nebude ťa strašiť s hlúposťami.
gratulujem k tehu knižke. @jada1 tebe tiež. Kedy si zmeníte status? je to fajn pocit sledovať ako tie tt pribúdajú. :wink:
@sisab bez PK je to ešte skoro na testenie. No aj hcg zajtra asi nebude vysokánske, ale rovno si dohodni odber o 48 hod. a malo by sa to zdvojnásobiť. držím palce. to hnedé môže byť uhniezdovanie ako baby už písali.
@dudkav na ket tu bol málokto, ale zavolaj si tam. Mne hovorili,že stačí email kontakt na ket, a oni ti pošlú rozpis liekov a termíny v pošte. :slight_smile:
12. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@martini
@rebeka33 ďakujem kočky. Je to úžasné vidieť to drobčiatko. Ja tomu nejako stále nemôžem uveriť, že je tam v brušku :dizzy_face:
Status si zmením po 12tt :wink: . @rebeka33 ty to už máš tiež za pár :dizzy_face: .
12. júl 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha normálne mi slzy vyhŕkli... krásne si to napísala.. Máš nádhernú dcérku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ešte raz blahoželám
@gabinkaa @jada1 gratulujem k tehu knižke :slight_smile: TT vám rátajú podľa poslednej MS, alebo podľa veľkosti drobčeka? Ja som z toho jeleň :astonished:

12. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok