Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
29. dec 2014

baby "duchuje" reprofiťácky test? ja som mala dnes testovať...tak som si ho len tak s prdele urobila....a je tam slabulinká druhý čiarka....nedá sa poriadne odfotiť....ale keď ju už muž môj 🙂 vidí....tak tam je.....už som ho poslala kúpiť ďalšie testy.....ale pre istotu sa pýtam

1983lucka
29. dec 2014

@crazybabenka žiaľ duchuje, mne osobne 2x, ostatne testy biele ako sneh

amstelko
29. dec 2014

Baby robia v Brne cez sviatky,volala som tam 23.12.,dneska a nikto tam neberie telefón?

kako23
29. dec 2014

@amstelko robia az od 5.1.aspon tak pisal Machac.pa

amstelko
29. dec 2014

@kako23 ďakujem pekne

ludinka
29. dec 2014

@crazybabenka ak sa ciarka zjavila az po limite tak to ber ako negativny test

nelly3
29. dec 2014

@crazybabenka
mne sa 2x po sebe stalo tiez, ze som tam videla ducha, ano duchuje, asi nam chcu davat RF nadej he-he 😉 ostatne testy co som robila, citlivost 10 zial boli negativne.

emilly76
29. dec 2014

@amstelko Ahoj, ja som tam písala 22.12. a 23.12. mi odpovedali a hneď som aj dostala termín🙂 mailom sa vyjadria do druhého dňa.

amstelko
29. dec 2014

@emilly76 Mne Macháč napísal 20.12., že sa dohodneme na termíne 23.12.,že to bude v Brne, a potom mi napísal, že to odložíme na január, chcela som sa teda objednať cez recepciu,ale nikto tam neberie telefón

speranza1
29. dec 2014

Ahojte zienky,takze dnes sme 7+2tt, babatkam srdiecka biju, aaaale mam obrovsky hematom, ktory ohrozuje cele tehotenstvo. Takze mam nariadeny prisny kludovy rezim. Som doma na PN a mozem ist len na wc. Ktora ste mali hematom a vsetko bolo ok?

speranza1
29. dec 2014

@crazybabenka na krv nejdes? Ty si myslim ze krvacala, ze? Lieky este beries? Alebo?

ludinka
29. dec 2014

@speranza1 som rada ze drobci su v poriadku, a drzim ti palce nech to vsetko dobre dopadne, ja s hematomom nemam skusenosti, ale viem ze viacero kociek malo s tym problem....drz sa a pekne sa setri 😉

diska
29. dec 2014

@crazybabenka ahoj,v tomto ti neporadim ale ja ked som na 12 den robila tak tam uz bola pekna ciarka,skus este potestovat ine a pripadne ist na krv .

buba08
29. dec 2014

@speranza1 speri, som rada, ze ste ok a k tomu hematomu, moja kolegyňa tiez mala veľký, párkrát cez tehu zakrvacala, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, maly ma uz pomaly 4 roky. Povedali ti z čoho máš hematom, prečo vznikol? Držte sa 🙂

diska
29. dec 2014

@speranza1 ahoj,musi oddychovat ako ti nakazali,pichas si nieco na riedenie? fraxik? lebo mne moja hemato hovorila,ze ak by bol hematom,ze mi znizi davkovanie u teba neuvazovali?

speranza1
29. dec 2014

@diska picham cleaxane 0,4 myslis ze mam zavolat na hematku?

speranza1
29. dec 2014

@buba08 aj ja som velmi krvacala aj s krvnymi zrazeninami ... Vcera na pohotovosti lekar uz nevidel ziaden hematom, ale dne moja lekarka mi ukazovala obrovsky hematom, ktory ohrozuje babo... Je skoro okolo jedneho celeho plodu... Bojim sa aby ho ten hematom nevyplavil a nestrhol so sebou... Takze len lezim a nic nerobim.

buba08
29. dec 2014

@speranza1 verím, ze všetko dobre dopadne, asi by som zavolala na hematku, oni ti najlepšie poradia. Chodíš na hematku do KE?

diska
29. dec 2014

@speranza1 za opytanie nic nedas a vies aj ako to je co lekar to iny nazor ,moja hemtao je ale nazoru,ze niekedy nie vzdy je spravne riesenie ked sme nariedne ,prave koli hematomom,mna kazde 3 tyzdne kontroluje 3 hodiny po pichnuti fraxiku ako som natom,prave aj koli tomu.
Zavolaj tam,povedz co a ako a mozno ta zavolaj na krv a rozhodnu.Ty mas fraxik preventivne? alebo mas aj neaku mutaciu?

speranza1
29. dec 2014

@buba08 ano ku hulikovej... Len tam dvihne telefon sestricka....

speranza1
29. dec 2014

@diska mam ho len preventivne.. Aj ty mas hematom?

diska
29. dec 2014

@speranza1 nie nemam ale moja hemato sa toho bala ,preto stale ma tak kontroluje,lebo to vraj vznika aj z toho ak sme velmi nariadene a ja mam aj mutacie,vrodenu trombofiliu a lepive dosticky a aj tak ma respekt pred fraxikom .
Na gyn.si spominala ,ze mas fraxiparin?Zavolaj tam a pytaj si k telefonu lekarku .

speranza1
29. dec 2014

@diska ja som dnes bola na gynde... Ale skusim zatelefonovat hulikovej

diska
29. dec 2014

@speranza1 ved ale ci si na gyn .spominala,ze mas clexane,urcite zavolaj tej Hulikovej,je dobre vediet viac nazorov.Pripadne napis do RF,ja s nimi stale konzultujem ak nastane neaky problem a doky mi velmi ochotne odpoveda a poradi.

tinkatinulka
29. dec 2014

@speranza1 držiak sa mamina A žiaden pohyb.. Ešte 5 tt A bude dobre

bergalm
29. dec 2014

@dorotka66 ahoj praveze ja viem,ze postupne vysadzovat a nie naraz tak mi to Stelcl kazal

buba08
29. dec 2014

@speranza1 hm, ktovie ci dnes Hulikova robí?

bergalm
29. dec 2014

@speranza1 ahoj moja ja som mala pri 1 tehu hematom tiez v 8tt prisny kludovy rezim a sam sa mi o 2tt vstrebal bez krvacania bola som stastna ako blcha tak veru len lez uvidis bude to dobre drzim paluchy moja

crazybabenka
29. dec 2014

@speranza1 bola som teraz na krvi....poprosila som môjho obvoďáka ...či mi nezoberie aj HCG ....najprv na mňa kukal ako puk....ale potom to nejak poriešil z labákom......o druhej mám volať.....mala som aj na mamatestoch slabulinkého ale viditeľného ducha......neverím tomu....že by tam drobček po takom krvácaní bol....len chcem vedieť čo sa deje

crazybabenka
29. dec 2014

@nelly3 ja som potom robila aj dva mamatesty....tiež slabulinký ale viditeľný duch.....ale neverím tomu.....to by už bola po takom čase od KET riadna čiaročka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre