Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
23. jún 2015

@rada2002 To je co za doktor? Ved stitka je jedna z prvych veci, ktore ti da lekar vysetrit, ked nevies otehu. Chodtenaspon na konzultaciu. Urcite Vam ponuknu alternativu, ktora bude pre vas tam prava.

rada2002
23. jún 2015

@lienka_1 veď dúfam, že tam budú ústretovejší. Dám vedieť ako sme dopadli. Ďakujem zatiaľ za rozhovor. Dobrú noc.

1laura1234
23. jún 2015

@marculik ahoj,nie ja som sa s nou nestretla,ale tuším niektoré kočky ju tu spomínali.Tam sú vraj všetci super.Ja mám Dr.Koudelku.

lienka_1
23. jún 2015

@rada2002 Budete spokojni! Drzim palce! 😉

gagirl
23. jún 2015

@nelly3 dakujem ti 🙂

gagirl
23. jún 2015

Dievcata tak zajtra o 11 ma caka OPU..myslite na mna prosim..🙂

zuzu1108
23. jún 2015

@rada2002 Ahoj. Pinter je divný doktor. Moja sestra chodí do ferti a ked som jej povedala nech sa ho opýta nieco na vyse tak jej povedal ze kto to povedal? Ze ci to hovorili v Brne. A ze v Brne su mladi masiari 😠 . Hlavne ze on starý je super. Vobec si nic z neho nerob, Reprofit je najlepšia voľba 🙂 a urcite vam pomôžu splniť si sen o bábätku 🙂 .

zuzu1108
23. jún 2015

@gagirl Majuska drzim paste aj palce 😵 .

tinka9075
23. jún 2015

@gagirl budem na teba myslieť a držať palce veľmi 🙂 🙂

bergalm
23. jún 2015

@gagirl drzim Ti paluchy moja na zajtra drz sa

gagirl
23. jún 2015

@zuzu1108
@tinka9075
@bergalm dakujem kocky..dam potom vediet..)

santeema
23. jún 2015

@sona_fit urcite sa ti to podari neboj🙂

santeema
23. jún 2015

@lemoni86 cauko, no budem drzat palce🙂....ja som bola par dni mimo netu...ale mala som rusny tyzden🙂.
minulu stredu, ked som sla z enocnice z poradne, mi doslo pri soferovani tak zle, lebo mi babo pritlacilo tu dutu zilu, ked som sedela za volantom, ze mi musela odsoferovat domov sestra, ktora sa musela ku mne trepat z roboty. este ze som stihla odstavit auto, lebo ked sm chodila bolo to ako tak ok. v ten isty vecer som zacala krvacat, tak podme do porodnice. kym sme dosli prestalo to, ze vraj len dajaka cievka praskla.
vo stvrtok vecer ma nejak zacalo boliet cele telo a dostala som teplotu 39. nic mi ine nebolo len ta teplota a vsetko ma bolelo. tak v piatok rano znovu do porodnice, ci mi treba antibiotika, urobili mi crp a predpisali, dali ma na pasy, lebo ked je taka vsoka teplota, tak moze mat babo zvyseny srdcovy tep a aniekedy velmi. bolo to mierne zvysene, ale inak vsetko ok a mam skrateny krcok tiez, co je ale normalne ze vraj teraz. cez vikend som to vylezala, atb zabrali a aby mi nebolo malo v pondelok som dostala priserne krce, mala som hnackovy a vracaci maraton , je u nas nejaky virus podobny, tak co by som ho nechytila aj ja🙂. katastrofa s tym bruskom stale behat a hlavne tie krce v brusku ustat, maly sa stale prehadzoval chuda🙂 a ked som vtedy neporodila, tak to bude uz ozaj len naplanovane🙂. asi tak so mnou...ja ako je rok dlhy som málokedy chora, tak som si to teraz uzila🙂. ale dnes je to uz vcelku dobre, zajtra idem na poslednu poradnu a primar vravel, ze ma urobila bud v piatok 26.6., alebo v pondelok 29.6. zajtra dam info. a vy ostate tehulky drzte sa a nech vas obchadzaju akekolvek komplikacie🙂a urcite dajte vediet ak by bolo nejake babo na svete🙂

santeema
23. jún 2015

@mircalla ahoj, ja len ja som si davala robit pri obchoch krpcov prenascen a je to super a este presnejsie ako amnio a hlavne bezpecne. doporucujem ti ho. je to sice drahsie, platis si to sama, ale pri tych peniazoch co davame do ivf to uz nejak ujde a je to presne. stoji to tusim okolo 600.-eur, alebo 570.-, uz si nepamatam a robia to asi na 5 miestach na slovensku. mne to robil prvy krat nejaky mudr. v dunejskej strede a druhy krat som si to dala robit v iscare martin, kde som bola na ivf. mne vysla tiez genetika asi kvôli veku vysoka na downa, tak som mala potom klud. a budem drzat palce, nech vsetko dobre dopadne🙂...inak si mala velmi zaujimavu sluzobku, dobre ze poslednu v tomto tehu, lebo londyn je dakedy na porazenie v cestovani🙂. casto tam lietam, zije mi tam sestra, tak som si to zivo predstavila🙂. a ten tvoj sef, uplne ze ukazkovy🙂..nabudúce tam poslite jeho, nech si to uzije🙂

santeema
23. jún 2015

@mircalla neboj mozes aj neskor, mne pri prvom malom, tym ze som o tom nevedela robili ten test az v 20tt a vsetko bolo ok. dokonca mas viac dna z malickeho v sebe.

santeema
23. jún 2015

@rada2002 ja som z ferticentu odisla po 2 ivf, nemala som vôbec vajicka po stimulacii a an sa nad tym nezamyslel ten lekar. mi to tam pripadalo ako na beziacom pase a necitila som sa tam dobre. v iscare martin mi inak nastavili stimulku a mama z toho babo a tiez som mala 38r. tak to isto skuste, ale inde ako vo ferticente🙂

tlucka
24. jún 2015

@gagirl Držím ti veľmi palce 🙂

mircalla
24. jún 2015

@zuzu1108 za taketo hlasky co povedal by som ho poslala do basy, seriozne. ja som sa bavila aj s genetikom, povedal, ze RF je vynikajuce pracsovisko
@gagirl drzim palce
@santeema dakujem za info

benny11
24. jún 2015

@gagirl držím silno, silno 🙂

buba08
24. jún 2015

@gagirl držím palce 🙂

mitka85
24. jún 2015

@gagirl drzim ti palce 🙂

silvik1
24. jún 2015

Dievčence zajtra mám plánovaný KET. Držte prosím palčiaky, aby sa mi dobre rozmrazili blasto - mám ich totiž prenesené z GynFivu a ich dobrá povesť je fuč 😒

lienka_1
24. jún 2015

@gagirl @marverka Dievcata, silno drzim palce! Myslim na Vas!

tinkatinulka
24. jún 2015

@silvik1 držím palce

lienka_1
24. jún 2015

@silvik1 Urcite sa krasne rozmrazia 🙂 Drzim palce!

ria191
24. jún 2015

@helenka12 teba poznám z Heliosu že ? jedno obdobie sme išli spolu ale to bolo dááááávno tak veľa šťastia 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2015

@speranza1 nie miláčik nie si čudná 😀 😀 😀 je to normálne každý chce mať svoje súkromie a nikdy nevieš koho vyfasneš na izbe aj keď ja som v Roosveltke vždy mala šťastie na baby a na jednu bláznivú Blaváčku uffffff to bola prča nezabudnuteľný zážitok 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Už čoskoro budete štyria ja sa tak teším drž sa mojenko 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2015

@santeema vydrž do 29.6. 😀 😀 😀 to sa rodia najkrajšie, najdokonalejšie, najcitlivejšie detičky na svete 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2015

@gagirl @marverka baby tak veľa šťastia držte sa 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2015

@marculik to nevadí, že ti končí trvanlivosť tento mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre