Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

isabella22
22. júl 2015

Zienky ked ste absolvovali liecby v brne preplatila vam to aj slovenska poistovne?zaujima ma hlavne dovera 🙂

skaredekacatko
22. júl 2015

@isabella22 dovera nepreplaca odovodnenie zakrok sa da urobit aj na slovensku a uspesnost je vraj lepsie v pocte donosenych deti akcia srdiecka sa nerata

isabella22
22. júl 2015

@skaredekacatko na slovensku su lepsje centra?no neviem

skaredekacatko
22. júl 2015

@isabella22 napisali tak jednej babe co si tiez chcela dat preplatit.ale pravdu nemaju

tinkatinulka
22. júl 2015

@isabella22 nepreplaca..iba vseobecna

isabella22
22. júl 2015

@skaredekacatko no vsak mne je jedno hlavne nech sa to uz podari nejak....teraz este chcem poriesit imunologiu v nitre len neviem ci tam treba aj nejaku ziadanku

isabella22
22. júl 2015

@tinkatinulka no nevadi...aj ked maju to vyvesene na stranke ked to schvalia ony tak preplatia

scheflera
22. júl 2015

@lienka_1 A ty už si povysadzovala tie lieky?a v pohode?lebo ja akurát vysadzujem po jednej tabletke každé dva dni najprv utroš,potom duphaston.

scheflera
22. júl 2015

@skaredekacatko Papier znesie všetko.Aj ja mám dôveru,všetko som zacvakala sama,v prepočte tak 4000 eur(darcovský program+PICSI+lieky).Ale na slovensku by si prerobila viacej,na viackrát a viac by si sa nabehala.
Ešte ani ten blbý Utroš a duphaston si človek cvaká natvrdo,aj ked má slovenský recept 🙄 A ked berieš popritom Divinu a Femibion je to dosť.

isabella22
22. júl 2015

@scheflera ale si tehu a to je hlavne....ja by som tiez dala aj 4000eur keby vidim vysledok.....

speranza1
22. júl 2015

@bambulka2015 nemam slov.....😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂toto su slzy stastia, nadsenia, a vsetkeho naraz.....blahozeläaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.....z celeho srdca blahozelaaaaaaam......Dievcence, takze som skutocne zostala uz len ja.......tak neuveritelne sa s vami tesiiiiiiim......Boze dakujem Ti za vsetky tieto zlate zienky.....za ich deti, a za vsetky, ktore sa svojich deticiek este len dockaju.....pretoze vsetky budete raz matkami......

1laura1234
22. júl 2015

@isabella22 ano treba vymenný lístok aj tebe aj mužovi od obvodneho lekara alebo gynekologa resp urologa tusim.

isabella22
22. júl 2015

@1laura1234 tak to by nemal byt problem myslim☺lebo je tam.aj.konzultacia na vlastnu ziadost no platis 50 eur

lilitela
22. júl 2015

Ahojte, dali Vam v reprofite nejaku peciatku do prace na den transferu, alebo OPU, proste ked ste cely den nemohli ist do prace? Pytam sa tych, co to neriesili cez dovolenku ale cez priepustku k lekarovi? Ste tu take? Alebo jednodnova PN - existuje to vobec? Asi ano, mate niektora?

freyahope
22. júl 2015

@lilitela áno, normálne na recepcii som si vypýtala pečiatku na priepustku, akurát som ich poprosila, aby to bola pečiatka nejakého MUDr (majú aj bez), inak by mi to v robote neuznali. Aj manželovi dali bez problémo, on si bral doprovod.

lilitela
22. júl 2015

@freyahope A figurovalo tam ze REPROFIT? Lebo ja nechcem aby si v robote dal niekto dohromady 2+2, ze sa pokusam otehotniet. Ved tie, co splodia prirodzene sa tym tiez nechvalia, ze idu na to.., nie?

mircalla
22. júl 2015

@lilitela jasne ze tam je reprofit....je tam peciatka zariadenia,ktore ju vystavuje...cas kolko si tam stravila tam nepisu, to si vypises sama

freyahope
22. júl 2015

@lilitela tak ťa sklamem, je to tam. Názov aj celá adresa a úplne naspodku je meno lekára. Ja som už nemala možnosť zobrať si dovolenku ani náhradné voľno, neriešim, že to v práci vedia. Jedine, ak máš ochotného lekára, ktorý ti na ten deň dá pečiatku.

lilitela
22. júl 2015

@freyahope Ved prave ani ja nemam na to dovcu. Som myslela, ze ci tam dokinovia nemaju peciatku iba taku sami za seba, ze gynekolog. Nebojis sa, ze ked to v praci niekomu docvakne, ze dostanes vypoved? Malokto ma rad zenu, co planuje odist na matersku.

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_1
22. júl 2015

@tinkatinulka Sa mi zda akoby to bolo pred veeeeela vela mesiacmi. Mam pocit, ze som tehotna minimalne rok 😀 😀

lienka_1
22. júl 2015

@dafy Doky vravel, ze tak na 60% a moj drahy muz, optimista, ze este sa velmi netesme, ze to je iba nieco nad 50%....ako keby sme sa dievcatku netesili rovnako 😀 😀 😀 Ale mam pocit, ze som tam teda aj ja nieco videla 🙂

lienka_1
22. júl 2015

@mimika1973 Nuz tieto horucavy ma zabijaju. Dnes po veceri mi normalne slabo prislo od toho tepla....ale aspon muz odpratal po veceri 😀 😀

lienka_1
22. júl 2015

@scheflera Uz som vysadila vsetko. Zostal iba fraxiparin 🙂 Vysadila som uplne v pohode...sup-sup....uz mi ten utros liezol na nervy 😀 Som si slavnostne zaviedla poslednu tobolku a zvysok darovala kamoske. Ale u mna to bolo asi rychlejsie, lebo ja som mala iba 2-0-2.

lienka_1
22. júl 2015

@lilitela Mne daval celodenne osetrenie moj obvodak, teda lepsie povedane sestricka. Ale vyuzila som to asi iba raz a inokedy som si brala bud nahradne volno alebo dovolenku.

maminka1986
22. júl 2015

@gombicka ahoj jeeej suupeer
aj ja osm už po KET baby .) som zvedavaaa povedali nam že mam krááásne embryjka kvalitné že sa hned delilo po rozmrazeni tak sme boli radi..už len čakat 🙂

gombicka
22. júl 2015

@lienka_1 no ta Juraj az od teraz nebude spat 🙂 🙂

santeema
22. júl 2015

@speranza1 som rada, ze je u teba vsetko ok🙂..ved cim dlhsie su krpci v brusku tym je to lepsie, naberu trosku slaninky, bude sa ti s nimi lepsie manipulovat a aj traviaci system bude zrelsi, ze vraj a nebudu mat koliky. mna vsetko ok, chalani su zlati, starsi pomaly prestava reagovat na plakanie babatka, uz ho to tolko nebudi, sem tam nabehne do kocika, a pohladka ho svojim tajfunovskym stylom, ze mu ide nozicky odtrhnut a skikne, az mu rucicky vyletia, ze baaabooooo🙂. sem tam to super vychadza, ze ked jeden spinka, tak druhého nakojim a prebalim, potom zaspinka druhy a prvého nakrmim...ale dakedy je to vesele a neviem co skor🙂. tak ti budem drzat palce, nech´to rychlo ubehne v týchto horucavach....

santeema
22. júl 2015

@mimika1973 to mlieko je excipial u hydrolotio - dermalna emulzia 200ml...napisala som ako je na skatulke. pouziva sa to okolo 6tyzdnov a ak neustupia tazkosti, treba hladat pricinu dalej, ale môjmu malému to pomohlo super.

santeema
22. júl 2015

@lemoni86 skus na tie bradavky bepanthen masticku, mne velmi pomohol a pouzivam ho po kazdom kojeni, nevadi babatkam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre