Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
18. aug 2015

Kocky,mne dnes Nelka dava zabrat je mrchava s jednou rukou kocikujem a s druhou Vas tu citam a pisem 😀

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka Domace orechy mam. Svokruska ma stedro zasobuje. A uz budu cerstve. 🙂 Poobede Ta cakam!

bergalm
18. aug 2015

Toto je nasa lasenka

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 nooo budu veru na orechový liker 😀 😀 😀

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka Toto som este nepiekla 😀 😀 😀

crazybabenka
18. aug 2015

babulky....nemáte niektorá zvyšný neotvorený PUREGON....nejak sa mi nedarí naškrečkovať posledných 600j

sasa1983
18. aug 2015

@bergalm je krasna! S tym citanim jednou rukou to poznam. Sledujem jednym okom snahu prevrhnut na seba predmet co najvacsieho rozmeru a druhou pisem,co je potom,akoby som bola retardovana a ani pravopis nepoznala...

ria191
18. aug 2015

@bergalm čučátko malé krásne toto je zase moja lásočka, ale my neolejčekujeme ☹ ☹ ☹ , ale keď mi rupne v bedne vyholíme a budeme

gombicka
18. aug 2015

@lienka_1 krasne brusko mas, chlapciatko uz dava o sebe vsetkym dookola vediet. A to sa chystas na svadbu, ci co, ze sa ides do pecenia pustit?

gombicka
18. aug 2015

@dafy nadherne ciarocky, som zvedava, kolko z tohto bude hcg 🙂 gratulujem a drzim palce.

diska
18. aug 2015

@lienka_1 zase provokujes? 😀 😀 😀 pockaj ked sa dorutim,hladna,,,niekedy nestiham ani jest 😀 inac baby priznavam sa,ze neverim,fungujeme na donaske jedla a stale mame vsade neporiadok po stahovani,ocko po veceroch doraba ,ale si fandime,ze do vianoc to bude 😀 😀 😀

diska
18. aug 2015

@bergalm jej aka je drobunka ,moj maly nebol taky ani ked sa narodil a teraz kde ideme ci k doktorom alebo len tak sa k nam niekto v obchode prihovori tak vsetci ze je velky,,ma aj v papieroch ,ze extremne velky novorodenec,ale mne zas az taky velky nepride teraz ma 5,20kg od posledneho vazenia ,je to taky baculko,vraj po mame oco tvrdi 😅

lienka_1
18. aug 2015

@gombicka Hej, segra a mama tvrdohlavo, ze doma napecieme. Tak aspon symbolicky prispejem. 🙂

lienka_1
18. aug 2015

@diska Ved ma poznas! 😀 😀 😀

diska
18. aug 2015

@lienka_1 mne je teraz uplne jedno co zjem,co vidim to do seba hodim 😀 maly asi chce aby som schudla,lebo vzdy ked zacnem jest tak zacne plakat 🙂

dafy
18. aug 2015

@bergalm krásne vrabciatko malinke 😵

dafy
18. aug 2015

@gombicka dakujem som zvedava aj ja ...bo dievcata ma tu uz strasia 😀 stvrtok krvicka

ria191
18. aug 2015

@dafy no čo jedno dáš tomu bocianovi a pošleš ho na západ 😀 😀 😀 😎 😎 😎 malý zbožňuje deti hneď bude mať aj kámoša

crazybabenka
18. aug 2015

Tak je rozhodnute...freeze all a za 2-3 cykly vklad....aj ked ja s tym este nie som uplne stotoznena...ze by nebol ET...ale uvidime...ak nebude hyperstimulka tak by sa aj mohol urobit

crazybabenka
18. aug 2015

A napisala 19 000,- ale nenapisala, ze sa potom ket neplati :-[

sally2401
18. aug 2015

@bergalm malunké je krásne tiež je také malunké ako náš keď sa narodil mal 2600g a 49 cm, a zajtra má pol roka a má skoro 9kg a 70 cm dobehol to strašne rýchlo.

1laura1234
18. aug 2015

@crazybabenka no mne KET dali zaplatiť,tiež som bola trocha viac prekvapena z toho.

ria191
18. aug 2015

@bergalm inak máš pekné ruky hi hi hi 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕 mm vyzerá byť šikovný 😝 😝 😝

crazybabenka
18. aug 2015

@1laura1234 a tiez si tak isla ze v cykle nebol Et vsetko sa zamrazilo...az potom si sla na ket?

bergalm
18. aug 2015

@ria191 veru je sikovny pomaha ako vie ....

bergalm
18. aug 2015

Kočky dakujem no ona je taky dlhy sližik dlha a chuda po mm priberame pomalšie ale ze sme v norme podla dr.no uvidime v Piatok na poradni 😨

crazybabenka
18. aug 2015

baby dostaňte ma do obrazu.....Pastorčáková mi napísala že "19000kč+ ICSI jednoho oocytu 1000kč" to už neplatí že ICSI 8 000kc ako je v cenníku.....veď pre pána krála keby som mala 15 vajíčok ako minule....tak by to bolo 15 tis plus ešte chceme PICSI ☹

elenkaba
18. aug 2015

@crazybabenka to akoze ICSI za kazde jedno napichnute vajicko je 8000 Kc? alebo je to spolu za nejaky pocet? lebo ak by to bolo za kazde jedno vajicko, tak je to brutalna cena...

crazybabenka
18. aug 2015

@elenkaba nie.....za jedno vajko je 1000kc.....nad 8 a viac sa platí 8tis.....takže ak máš 9 a viac vajok tak zaplatíš dokopy 8tis

zuzka399
18. aug 2015

Čaute baby, som tu nova 🙂 chcem sa len spytat, mame za sebou prve neuspesne IVF, predtym boli dve inseminacie-neuspesne..chodim do BA do GynFivu, zajtra mi davaju druhu ziadost do poistovne na schvalenie, ked sa ale rozhodnem ist do Brna, tam sa dava tiez ziadost schvalena na Slovensku alebo tam sa vsetko plati? Vobec neviem ako to prebieha v zahranici..uz sa snazime tri roky a stale nic..teraz chodim na reprodukcnu imunologiu, tam zistili, ze mam strasne silny imunitny system a telo sa tomu uplne brani..vzdy po vlozeni som mavala 40st teploty, trvali asi styri dni a nic z toho..teraz uzivam lieky na OSLABENIE imunity..inak vsetky vysetrenia mame v poriadku a spadame do kategorie NEVYSVETLITELNA PRICINA ☹ vsetko ok ja aj partner a nie a nie sa to tam udrzat..za mesiac sme objednani na TCM..ma niekto skusenost aj s tymto? Dakujem za hocijaku reakciu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre