Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
12. okt 2009

julie.. takze vieme pohlavia??????????????? 😎 ...
miri... este ak nakuknes tak... nejake holenie...telove mlieko,krem na tvar...vatove tycinky,manikurove noznicky...ale ides asi len na par dni dufam....
avaka...no stvrt roka roka je stvrt roka 😉....

julietka
12. okt 2009

tanitka vyzera to ze budeme mat parik 🙂

tanitta
12. okt 2009

takze tip mi vysiel 😵 .. gratulujem 🙂 ...idem kupat....pa

julietka
12. okt 2009

veru tani, bude z teba teodora 😉

mirinda10
12. okt 2009

juli gratulujem to je super mat parik 🙂 a vsetko najlepsie k narodkam, naozaj si dostala najkrajsi darcek

tanitka, dakujem idem balit no asi budem mat velky kufor ale radsej mat viac ako menej 🙂

len mam od piatka hroznu nadchu ale to asi od stresu mam znizenu imunitu, tak dufam, ze to nebude problem ak ma budu uspavat pijem cajik, vitaminky, medik zatial nic nepomaha ale nadcha trva iba 7dni alebo tyzden 😀
tak ja uz koncim,drzte sa mi tu

avaka
12. okt 2009

Juliii 😀 aj ja som mala tento typ.Tak k tomuto prenadhernemu darceku este gratulacia k narodeninkam 😵
Tak bude parik.. 🙂

julietka
12. okt 2009

babenky dakujem vam velmi pekne 🙂

uz len aby sa to s mirindikom vyriesilo 😨 drz sa miri, budeme na vas mysliet

adra17
12. okt 2009

Ahojte, viem že v túto neskorú hodinu asi už spíte, ale chcem aby ste vedeli, že na vás myslím.
Miri, hlavne na vás, aby už bol koniec tým utrápeným dňom a mohli ste si zase šťastne s Julietkou porovnávať vaše nové skúsenosti. 😵 😵 😵
Julietka, blahoželám, k páriku, naozaj krásny darček k narodeninám 😵
Zuzlík, tak nech sa tým tvojim bobáčikom v tvojom brušku páči 🙂 Verím, že na problémy v práci o chvíľu zabudneš.
Takyna, zajtra nech všetko dobre dopadne, veľa šťastia. 🙂
Dobrú nôcku všetkým 😉

zuzla80
13. okt 2009

Mirindiček, asi si to už nestihneš prečítať, ale chcem ti povedať, že ti tak strašne, prestrašne držím palce a veľmi verím, že sa to porieši - hrozne moc na vás myslím a ak budeš mať chvíľku tak nás poinformuj, budeme tu čakať na každú jednu správičku od teba. Držte sa všetci do jedného 🤐

Juliček - v prvom rada gratulujem k tvojím včerajším narodeninkám a takýto krásny darček, aký si dostala si praje každá z nás. Lepšie vám to ani nemohlo výjsť - páriček, super teším sa s vami. Sú to malé šidielka, keď ich má stále dokina problém odmerať, no po kom, že len budú 😅

Adri aj ty sa drž 😉 Ako sa inak máš?

Tadei no čo ja ti viem s tými príznakmi... Mňa hrozne večer bolí celé brucho, ale nie podbruško ale brucho, hrozne ma nafukne a všade ma pichá, pod rebrami, v bokoch - akoby čreva alebo čo, ako by som mala čerstvo po OPU, mám problém to rozchodiť, najlepšie je keď ležím...a začalo mi to len od transferu - ale toto vôbec neberiem ako za príznak... Neviem mám zmiešané pocity a ja to nechám na toho hore 😉

Avuška ako už ste prerobili?

Táničkovci, Lenik pozdravuje 🙂
Babulky pozdravujem

bobjan
13. okt 2009

Ahojte🙂

Mrindik, moooc držím palce na bezpečnú cestu a vyšetrenie a hlavne nech ste všetci v poriadku a daj vedieť. Myslíme na teba 😵

Zuzlik, len pekne bobákov opatruj a verím, že všetko dobre dopadne a budeš hlásiť // a potom budeš mať krásne detičky 😉

Julietka, super, že máte parik, tak by som aj chcela...že keď dve, nech je aj dievčatko aj chlapček.
Gratulujem k narodeninám a dostala si ten najkrajší darček a ďalší bude, keď sa zdravučké narodia 😵

Taky, drž sa a držím palce.

Tanitka ako sa máte?

Všetky vás zdravím 😉

tanitta
13. okt 2009

ahojky...
Takynecka.. si uz uziva krasny chvilkovy spanok 😵 ... cakame krasnu kvalitnu urodicku 😉
Zuzla.. nemali ste ist na oddych niekm? ci sa mi to len mari nieco?... 😵 ....nooo dnesny den je teoreticky uhniezdovaci 😎
Bobjan.. ahoj.. vdaka... dari sa fajne len vonku sa certi zenia... takze asi von nejdeme... 😔 obcasne citam ze si na bylinkovej kure 😵 😉 .. mas pravdu aspon aj psychicky podporit je velke + a bylinky su dalsim + 😉

tanitta
13. okt 2009

adra... testik nebude?

zuzla80
13. okt 2009

Táni mame ísť teraz v piatok-nedeľa, no len neviem, či pri tomto počasí ešte nezvážime, aby nás náhodou nejaká víchrica nesfúkla. Chceli sme totiž aj trošku potúrovať, ale neviem si to predstaviť v takomto počasí.... Ale pamätáš si dobre 😉
...dúfam, že sa niečo uhniezdi 😉

julietka
13. okt 2009

dobre ranko babule 😵

veru zuzlik v takomto pocasi radsej len nikam nechodte, pekne straz babulky nech su doma v teplucku a pekne sa zahniezduju

bobjan kedy ides do toho? dakujem a nebojkaj aj ty sa dockas a mozno hned tiez rovno dvojky 😉 vsetkym vam to moc moc zelam 🙂

adri no veru ty si dnes kolkaty den po ET?

babenky aj u vas je asi take strasne pocasie vsak? tani to sa naozaj vsetci certi zenia, som chcela ist do lekarne kupit si nejake asi homeopatika na nadchu, ale pekne ostanem doma..

julietka
13. okt 2009

babenky a myslite si ze bioparox sa moze uzivat v tehu? zacina mi nadcha a nechcem aby mi zasa prerastla do zapalu prinos.dutin tak si budem asi striekat len do nosa..nasla som len jeden prispevok na nete od nejakej lekarky kde odpoveda ze sa moze aj v tehu..

tanitta
13. okt 2009

Julie.. ked to pisala dr tak snad hej 😉 ... mne sa zda ze tu niekto mal ten bioparox....teraz ale nie som si ista ze kto ale zda sa mi ze nasa Takynka este pred planovynm ketom...

bobjan
13. okt 2009

Tanitka, no som, som si povedala, že čo budem čakať, keď do jari sa do Brna nedostanem...tak aspoň čosi a viem, že preto niečo robím 😉 ďakujem ti 🙂 je to inak hnus, hlavne pre deti, keď je takto...najlepšie je pre ne vonku, to je fakt... 😎

Julietka, ďakujem aj ja verím, že sa dočkám 😎 teda aspoň teraz ma to tak drží 😅 My pôjdeme tak v máji, cez zimu má mm frmol v práci, v decembri chce absolvovať operáciu, tak dúfam, že do toho mája bude o.k. 😉 a vyreazíme 🙂

U nás prší, na kopčekoch je bielo, takže zima ide..

lenka20
13. okt 2009

ahojte zlaticka, mirindik ma uz isto nestihne precitat - ale mirindicek drzim vam palce, vyborne si vsetko vybavila, s poistovnou, bude to ok, urcite vam pomozu v HK, myslim na vas intenzivne, drzkajte sa, vydrz to tam samucka, bude to pre teba tazke ale pre tie dve male slecny v brusku to urcite vydrzis 😵 😵 😵
zuzlinka no to vyzera zaujimavo, vies, ked sa zavrtavaju dve tak je to asi troska ine, co? 😉 no dufam, ze si doma odpocinies ked mas bolesti, nech ti to rychlo prejde anech zostanu uz len tie prijemne veci s tehu spojene 😵 😵 😵
taky - palce palce palce, a rychlo poreferuj 😉 aka si bola sikovna nosnica 😉
tanicka tak ako to s nami vyzera, mozem s vami pocitat na sobotku? ja viem, to hnusne pocasie, ale do soboty sa mozno vycasi 😉
julietka - no supeeeeer, kraaaaasna kombinacia, ja si uz teda nepamatam co som tipovala ale krajsie sa to uz ani neda vymaknut, parik, super 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 😉

julietka
13. okt 2009

lenik dakujem 😉
no ale odkedy si zijes na "volnej nohe" tak tu tak casto nevidiet 🙂
lenik, tani prajem vam aby vam vyslo pekne pocasicko na vase stretko, tak ako bobjan pise, detom je najlepsie vonku, ale takto ako je dnes tak by tanicku odfuklo aj s kociarom a veducim 😅

bobjan
13. okt 2009

Zuzli, to by ťa v tých Tatrách asi aj vydrvilo riadne...aspoň u nás je teda riadna kosa 😠

tadea
13. okt 2009

Ahojte....jeeeej zuzlík tak to máš isté , čo ja by som dala za bolesti brucha ....ja si ich snáď zo samého zúfalstva,že nikdy nič necítim aj vsugerujem,budú a hotovo... ☹ 😒

lenka20
13. okt 2009

juli mas recht, som hrozna, ale vkuse beham lietam, dneska je prvy den co zrejme budem cely den doma aj to len preto ze sa mi nechce ist do toho necasu vonku, u nas uz aj sniezik poletoval 🙂
tadeusik aaaaaale, zase mas pochybnosti? budes skratka bezpriznakova tehula ako tuto uspesne tehulky nase ostatne 😉 ale celkom ta chapem, ze by si chcela nieco citit... kedy testikujes?
bobjan tak ty mas tiez pred sebou dlhu pauzicku, ale mne ten polrok ubieha rychlo naozaj, takze isto aj tebe to ubehne, este medzitym sviatky, ani sa nenazdas a bude maj 😉
takynecka tak akoooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julietka
13. okt 2009

jeej lenik u vas uz naozaj snezi? teraz uz chapem preco je v nakupnych centrach ta vianocna vyzdoba 🙂

veru leni tebe to naozaj tak rychlo ubehlo, ked si na jar pisala ze pojdes az v januari tak som si to vobec nevedela ani len predstavit ze by som tak dlho mala cakat, asi by som to nevydrzala, no ale ty nemas asi na vyber, ked muzik pride az teraz v zime..ale na dobre sa oplati cakat 😵

julietka
13. okt 2009

babenky davam do pozornosti vsetkym tehulkam aj buducim tehulkam moze sa vam zist, nasla som nejaku prednasku od farmakoterapii v tehotenstve je tam ake lieky sa v ktorom trimestri mozu a nemozu, spomina sa tam chripka, nadcha, aj vysoky TK, aj lieciva na riedenie krvi atd

http://faf.vfu.cz/export/sites/faf/struktura-fa...

lenka20
13. okt 2009

juli dikes, no kukneme sa na to 😉
veru rychlo to uslo, dufam, ze aj teraz tie dva posledne mesiace ubehnu ako voda, zatial mi to teda leti....
no nesnezi ale sniezi doobeda poletoval, tak sme chytro poschovavali oleandre a take kvietky do pivnice, aj muskaty budem musiet, lebo v noci bude isto mrznut, teraz mame 4 stupne tak v noci to bude isto do minusu...

bobjan
13. okt 2009

Lenka, ďakujem, celkom mi to ubieha. Ty máš manžela dlhodobo preč? Idete kedy do akcie?

Jul, díky, prebehla som to, ale moje lieky na vysoký TK tam nie sú.. 😖

julietka
13. okt 2009

bobjan no skoda..a ty sa liecis dlhodobo na vysoky TK? viem ze si tu raz spominala ze uzivas lieky na to..

bobjan
13. okt 2009

no dlhodobo...mala som už troje lieky a teraz užívam len také čo sa môžu v tehu....s liekmi ho liečim asi 4 roky....tlak mám vysoký od MA v roku 2000...dovtedy som stále odpadávala z nízkeho.... 😖

zuzla80
13. okt 2009

Leni ahojky - veru ti to rýchlo beží, len teraz si pamätám ako si sa s mužíkom lúčila a o chvíľku je doma, už aby bolo že a potom už budú vianoce a vypôjdete do Brna😉 Inak si spomínala, že sa chystáš v novembri do Repráku však, dohodnúť niečo ohľadne cyklu či?

Bobjan ako tak čítam teba a Lenku, tak my tie tatry zrejme zrušíme - a tak sme sa tešili, že si opäť pochodím a popozeráme nejaké to pleso, lebo nám sa na izbe sedieť moc nechce, to môžem aj doma - no neva bude príležitosť aj inokedy

Juli popozerala som aj ja tú štúdiu - celkom je to zaujímavé. Musím si to uložiť, aby keď budem tehuľka som raz dva našla, čo môžem a čo nie.

Tadei ver mi, nikdy nieje nič také isté ako sa zdá...

Takynka tak ako? Myslím na teba 😉

lenka20
13. okt 2009

bobjan ideme na to v januari koncom mesiaca..
zuzlik ano, v novembri na HP a neviem co este... asi dohodnut sa... neviem este ani ako pojdem, ci autom, ci vlakom, ci busom... necham sa prekvapit 🙂 ale casu este dost..to musi, ist cez novembrovu MS a este nemam ani tu oktobrovu, aj ked kazdu chvilu by mala dorazit 🙂
zuzlik veru tatry radsej teraz nie, ved hlasia kadejake vichrice... skor niekam juznejsie 😉 do teplucka 😝 ja by som si tak vychutnavala slniecko teraz, no nemohla som sa vykaslat na robotu uz v lete 🙄
takynka no ty jedna potvorka tak akoooooooo 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre