Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
22. júl 2013

@tinkatinulka - dakujem, stimulovala som od 2-6 dc clostyom 1-1-1 a k tomu 75 jedn merionalu (2-10 dc), opu bude 13dc 😉

tinkatinulka
22. júl 2013

@falin a nemala si orgalutran/cetrotide???

falin
22. júl 2013

@dafy - zastupoval vitouskova, ale od dnes tu je. Zavolaj mu, ma toho vela

falin
22. júl 2013

@tinkatinulka - ano, to som ti zabudla dopisat, vcera a dnes

falin
22. júl 2013

@bergalm - tak silno drzim palceky 😵

bergalm
22. júl 2013

@falin dakujeeem 😀

bergalm
22. júl 2013

@dafy ja som brala len estrofem a KET vysiel tak,ze som ostala tehu i ked len na 8tt ale pri ET nic

dafy
22. júl 2013

@bergalm no len ja neviem co robit kedze neodpisuje a ja uz dnes dostala som mš 😝 ..ani neviem od ktoreho dna sa beru

gaga83
22. júl 2013

Ahojte, ma niektora skusenost s Pgd v Reprofite? Aky je rozdiel medzi Pgd (CGh) a Pgd Fish + PCR.Dakujem

natali225
22. júl 2013

@dafy ahoj, napíš mu ešte raz teraz hneď, ja som mu písala 17.7. a pred chvíľou som mu tú správu napísala ešte raz, a teraz mi do 10 minút odpísal 😉

natali225
22. júl 2013

@dafy dokonca keď na to pozerám tak do 5 minút mi poslal odpoveď 😉

falin
22. júl 2013

ta PGD by zaujimala aj mna 😉

andy175
22. júl 2013

@dafy ahoj! štelcl je už dnes v práci. stihol mi ráno odpisať... ale ja som mu písala minulý týždeň...

simkas
22. júl 2013

ahojte dievčatá, aké dlhé sú objednávacie lehoty na konzultáciu v Reprofite? a ktorého lekára mi odporučíte ako najlepšieho experta na darcovský program vajíčok? potrebujem sa najskôr poradiť, kým do toho pôjdem... dík 😉

karinuska22
22. júl 2013

@mimika1973 Oproti OPU v SR je to v RF uplna pohodicka. Kanylu Ti pichaju az na operacke. Vtedy Ti beru aj krv na testy. Staci Ti nocna kosela a prezuvky. Osprchuj sa rano. Pred OPU nedavaju ziadne tabletky. Zachod na izbe je. Po OPU tam budes po prebudeni tak hodinku a mozno aj menej. Daju Ti cajik a keksik na papanie a pockas si, kym Ti nepridu nahlasit pocet odobratych vajicok. No a potom, ked sa budes dobre citit, mozes sa obliect a ist domov. Ja som bola v dvojpostelovej izbe. Bola tam so mnou este jedna babula z vychodu SR.

nelly3
22. júl 2013

@falin
a to vas okradli na kupku? ci? nam 2 roky dozadu vykradli auto na kupku-vincov les, mali sme ho zamknute a ani naznak vlamania, potesi 😠

nelly3
22. júl 2013

@dafy
no ked sa ide s liekmi tam od 1DC beries estrofem alebo estrimax a ak bez tak to je v pohode, potom len na utz ides v akom stave je vysla sliznice maternice 😉 prinajhorsom ked bude nizka, pojdes dalsi mesiac s liekmi 😉

mimika1973
22. júl 2013

@karinuska22 ahoj, dakujem za info 🙂
Takze koselicu si mam priniest svoju, tu si obleciem po OPU na izbe alebo vlastne na OPU? a to sa nezaspini krvou alebo tou ich dezinfekciou a tak? Vobec nemaju a nedavaju tie ich nemocnicne pri zakrokoch?
🙄
Nejaku tristvrtovu, nad kolena?
A lepia na hrud aj tie somariny co sa pripinaju na pristroje, kontrola srdcovej cinnosti, a tak pod?
Je aj infuzka pripnuta na ruku, kde by mali davat lieky proti bolesti ak nahodou budu dake po OPU potom?

nelly3
22. júl 2013

@mimika1973
koselu svoju, ja som si doniesla nocnu koselu co nosim aj doma, ja som vobec nekrvacala, nic. na hrud neviem ci nieco lepia lebo ta uspia a uz nevies co presne s tebou robia 🙂 ihlu na infuzku mas v zile ked sa zobudis a aj este na izbe, keby si mala bolesti tak ti cez nu pichnu nejake lieky proti bolesti.

bergalm
22. júl 2013

@dafy pri Kete ja som brala od 1dna MC ale to bolo v BA neviem asi by som volala do Brna ja som volala v Sobotu,ze co a ako mam robit a Pospisilova mi volala naspet kedze nikto mi to nedvihal a dala pokyny volaj

dafy
22. júl 2013

@bergalm uz mi odpisal len nenapísal ci tam bude v auguste neviete niektorá ako bude mat dovolenku????

manita
22. júl 2013

@dafy Štelcl pracuje od 22. 7. - 16. 8., potom od 17. 8. - 24. 8. má zasa dovolenku 😉

drž sa!

a skús prekonzultovať tú koprivku, lebo tá vzniká z hormonálnej nerovnováhy, pomohlo by ti toto homeopatikum, spýtaj sa ho nato (možno práve tá koprivka ti narobila šarapatu tento cyklus):
http://svethomeopatie.cz/cs/136-thuya-occidenta...

😉

melisska
22. júl 2013

@dafy
@bergalm
@falin silne držíme palceky 🙂 🙂 🙂

bergalm
22. júl 2013

@melisska dakujem 😉

bergalm
22. júl 2013

@dafy a ides do toho teraz?alebo pockas?

bergalm
22. júl 2013

@dafy mne neodpisal,ale zrejme asi vie,ze Pospisilova mi volala a skrtla mi do karty asi dalsi postup takto si to vysvetlujem,ze preco ziadna odpoved od neho 😅

karinuska22
22. júl 2013

@mimika1973 Svoju nocnu koselu a papucky si das pred zakrokom. Nebude zaspinena. Staci taka kratsia po kolena. Budes tak cakat na izbe, kym Ta nezavolaju. Ale to ci som mala kanylu v ruke po zakroku, to si uz vobec nepamatam.

magnumkompozitum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra2222
22. júl 2013

Ahojte. Viete mi prosím poradiť, ktorého doktora si vybrať. Alebo to funguje tak, že zavolám a k niekomu ma pridelia? Ďakujem za odpoveď 🙂

melisska
23. júl 2013

@mimika1973 kedy máš opu ?

Dobré ranko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre