Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
10. dec 2015

@sofia17 myslim ze tri alebo pat dni po vklade..neviem uz presne..ale kocky upresnia.🙂.ananas rozdelit na koliecka a kazdy den jedno zjest aj s tym tvrdym stredom..ja ho aj lubim takze pre mna to bola pochutka..ten stred sice nie az tak ale da sa..🙂

evadek
10. dec 2015

@tinka9075
@sarasota
@diska dakujem babenky....uvidime co bude..najprv musim mat doru reprodukcnu imunitu a potom mozem ist na vklad-y....ci vyjde je otazne....Momentalne neviem kolko s nim vydrzim....lebo ho prestavam spoznavat.....
ALe viem,ze ho donutim dat suhlas.....je to hrozne,ze sme dosli do takeho stadia....a neviem co bude dalej....Ale ja sa nevzdam.....Ďakujem vam za pomoc..nazory.....a povzbudenie...
A keby to nevyslo....tak budem dufat,ze ma caka nieco ine...a ze to je bozia vola...

silvinkabb
10. dec 2015

@gagirl ma sa jest najma ten stred. Po koliecku je malo @sofia17

gagirl
10. dec 2015

@silvinkabb ja tak viem ze cely ananas rozdelit na 3 alebo 5 casti a zjest ho aj so stredom.kazdy den jeden kus. .ten stred je vraj najlepsi..ale ci aj naozaj ucinny ktoviee..ale za pokus to stoji...

silvinkabb
10. dec 2015

@gagirl no vsak pisem ze iba ten stred a ty ze najlepsi. Bohvie. Ale moze sa tym suppvat tie tri az 5 dni kolko chce. Neuskodi to a nic tym nestrati

silvinkabb
10. dec 2015

@sofia17 inak ja beriem bromelain v tabletkach teraz

katka17044
11. dec 2015

Ahojte chcela by som sa spytat chodila som k pani doktorke Pastorčákovej ale išla na materskú dovolenku a pýtali sa ma ku komu by som chcela ísť tak ma dali k doktorovi Tomas Vrana viete mi prosim povedať aky je ake mate skúsenosti? Dakujem

katka17044
11. dec 2015

Este by som sa chcela spytat ked idem od cca 9.1 stimulovat boli ste pred tym na nejakom vysetreni teda myslim odber krvi alebo netreba nic pred tym kontrolovat len pridem na ten ulrazvuk?

maciatko31
11. dec 2015

Dievčatá, nechystáte sa niekto na Ket? Mám doma Estrofem 2 mg 1 celé balenie a pol druhého a Prednison nenačatý. DARUJEM. Už nepotrebujem. Píšte do iP.

ria191
11. dec 2015

@katka17044 famózny 😀 😀 😀 😝 😝 😝

katka17044
11. dec 2015

@ria191 tak to si ma potesila 🙂

alica311
11. dec 2015

Ahojte, je tu prosííííím niekto s vysokým FHS? ja mám 11,3 IU/l.

ria191
11. dec 2015

@katka17044 😀 😀 😀 niekto si lepí žltých vtákov na chladničku aby zostal tehu a teba oplodní sám vták no nie je to špica ?😀 😀 😀 😝 😝 😝 .

ria191
11. dec 2015

@katka17044 ale nie je fakt výborný odborník ešte aj mladý, vždy dobre naladený a má zlaté ručičky.

cheeky82
11. dec 2015

@katka17044 ahoj. ja idem teiz zaciatkom januara, koncom decembra stimulovat a na ziadnu krv predtym nejdem.

dohna
11. dec 2015

@katka17044 ja k nemu chodím a podaril sa mu ET na 1 x, práve idem na 1 sono 18/12 🙂

katka17044
11. dec 2015

@ria191 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

katka17044
11. dec 2015

@cheeky82 aha tak asi netreba az ten ultrazvuk ale to si dam asi pozriet tu u nas aby som tam nemusela ist.

katka17044
11. dec 2015

@dohna gratulujeeem tak snad bude aj pri nas uspesny lebo chodila som do gyn fivu a teraz prvy krat idem na ivf k nim a po 8 neuspesnych vkladoch by sa to uz mohlo podarit

cheeky82
11. dec 2015

@katka17044 jasne, mozes aj tu, ale je asi fakt lepsie ist tam. vies, ak dvja lekari ti urobia v jeden den ultrazvuk, vysledok nebude rovnaky. zalezi aj od kvality ultrazvuku a predsa, lekar ktory sa zaobera IVF je predsa len trosku iny v sledovani viacnasobnej ovulacie, ako klasicky gynekolog. napr ja som sla k svojmu na odsledovanie ovulacie kvoli IUI, bola som 14.den a povedal mi, ze v zhladom k tomu, ze folikul ma len 16 mm, tak to asi bude anovulacny cyklus, lebo v tomto case by mal byt uz vacsi. nasledne som volala do centra a tam mi doktor povedal, ze v ziadnom pripade to nemusi byt tak, nech pride o 3 dni k nim, a cuduj sa svete, mala som len posunutu ovulaciu. takze ak to nemas samozrejm 500km, tak by som na tvojom mieste sla do centra.

katka17044
11. dec 2015

@cheeky82 aha tak potom zrejme pojdem tam nemam to daleko tak ak by mi nieco do toho neprislo radsej pojdem tam.

matusik6
11. dec 2015

@alica311
Ja som mala cez 14

alica311
11. dec 2015

@matusik6 A teraz? podarilo sa ti to nejako zlepšiť, znížiť? Alebo si s tým išla na IVF? Budem vďačná za každé info 🙂

matusik6
11. dec 2015

V novembry som bola na soft a nic sa mi nevytvorilo a v lete ako som zistila,že mám zvysene fsh tak.šok bola tiež na soft a jeden folikul a embryo sa prestalo vyvijat na 4 den.

matusik6
11. dec 2015

@alica311
To hore patrí tebe🙂

nelly3
11. dec 2015

@gagirl
ja som uz 2x po vklade jedla ananas a za mna, neucinkoval zial

lusipe
11. dec 2015

@sofia17 ja som jedka hned po vklade, cely aj so stredom a pila z neho stavu. A podarilo 😉 ale podla mna to bola skor zhoda nahod 😉 ale nic sa tym nestrati ak ho budes papat 😉 drzim palceky

jedinecna711
11. dec 2015

@lusipe a naco je dobry vlastne ten ananas ?

nelly3
11. dec 2015

@jedinecna711
ze vraj na uhniezdenie 😉

scheflera
11. dec 2015

@lienka_1 Ako dnešná kontrola?Dúfam,že všetko v poriadku.
Ja idem v pondelok.Nejak sa mi tieto posledné dni stráášne vlečú. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre