Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
4. feb 2013

@tinka9075
@zuzu1122 ako spozná učiteľka že má v triede pravú blondínu? Ked učiteľka zmaže tabuľu a blondína si vygumuje zošit 😀 to sa hodí...ja som tiež blondína ale prefarbená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
4. feb 2013

@zuzu1122 ale dá sa to v jeden deň naplanovat ?? konzultaciu aj spermiogram?? za aky cas je hotovy spermiogram??

tinka9075
4. feb 2013

@amali aj ja som blondína 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@amali vies, co ale mne sa to niekedy aj hodi... ked mi sem tam nedopina, tak sa mam aspon na co vyhovorit 😀 😀 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 presne tak...

zuzu1122
4. feb 2013

@dafy sak to, vysledky poslu doktorovi pocas vasej konzultacie... su zhruba do pol hodky... ja som tiez pozerala jak tela na nove vrata... v martine im vyhodnotenie vysledkov trvalo 2 tyzdne... tu je to do pol hodky... cize skus muza objednat na spermiogram tak hodku pred konzultaciou a na konzultaciu uz bude mat doktor aj vysledky... 🙂

radina
4. feb 2013

@dafy 😀 jaj, pisem jak Tatar. ...no lebo si pisala, ze ides v marci, a ze ti to predtym nevyslo.... teda ja som pochopila, ze si to z nejakeho dovodu musela posunut na marec.

amali
4. feb 2013

ja tu kvákam a robota mi stojí....písanie hodnotení neznášam...ale aj tak sa mi nechce tak nebudem robiť !!!!!!!

zuzu1122
4. feb 2013

@amali a co? koho hodnotis? 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 detičky na pol roka 😉

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ty si ucitelka???? wooooow, to ti tichucko zavidim 🙂 ja som strasne od mala chcela byt ucitelkou...

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 to mi nemáš čo závidieť moja...je to obetavá a nezaplatená práca....a ja pracujem s mentálne a telesne postihnutými detičkami 😉

zuzu1122
4. feb 2013

@amali tak to potom klobuk dole... mas moj obdiv... 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 ja mám v triede len ťažkú mentálnu retardáciu a autistov

zeina62
4. feb 2013

@tinka9075 cauko, ako tak citam tak zase si si to zlyzla od.... 🙂)) co mas inac nove?

zuzu1122
4. feb 2013

@amali a ako to zvladas? da sa toto vobec zvladnut? mne je pri takych detickach strasne luto a smutno ☹

tinka9075
4. feb 2013

@zeina62 ahoj ale ved čo nech si dievčence rýpnu ked im to robí dobre 😀 😀 zatial všetko ok a ty ako sa máš? 🙂 🙂

tinka9075
4. feb 2013

@amali to ta aj ja obdivujem fakt tažká práca 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 ja to robím už sedem rokov a nemenila by som...tie deti ti dajú toľko lásky, sú spontánne a vdačné za maličkosti

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ja viem, taketo deticky su velmi uprimne... moj bratranec je mentalne a fyzicky postihnuty... predpokladali, ze sa nedozije 15-tich rokov a uz ma 26....

zeina62
4. feb 2013

@tinka9075 celkom dobre, pocuj tebe rastie brusko ci tk normalne? Mne sa zda ze moje brusko tak pomalsie rastie, neviem ci to je normalne

tinka9075
4. feb 2013

@zeina62 no bruško velmi nerastie na mne nie je ani vidiet že som tehu 🙂 🙂 tlak mám zatial dobrý 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 najkrajšie je ked ťa obímu a povedia mama ...niekedy mi príde tak ťažko že či sa aj ja raz dožijem toho že mi to povie moje vlastné dieťa ☹

zeina62
4. feb 2013

@tinka9075 aj ja som tak na tom iba take malicke brusko mi vidno, tak potom to tak ma byt mozno to narastie neskor?

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ja tieto pocity zazivam ked pozeram nejaky film alebo vidim nieco v telke a vtedy mi je hned do placu ☹ ☹ ja by som nemohla robit pri takychto detickach, stale by som len plakala ☹

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 ale neplakala, vieš koľko zažijeme srandy 😀

tinka9075
4. feb 2013

@zeina62 aj ja si myslím že mi narastie neskôr 🙂 🙂 ale ked budem po mamine tak tá ked šla na materskú tak len po nej pozerali že kde ide 🙂 🙂 ale pri dvojičkách budem mat asi väčšie bruško 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ja viem, ale keby som potom sedela doma a vsetko by mi to prislo tak luto... ja som taka citlivka na toto... preto ta obdivujem 😕

zeina62
4. feb 2013

@tinka9075 ja niekedy citim take nieco zvlastne v brusku, ako ked sa hybu creva, ale niesu to creva

zuzu1122
4. feb 2013

babulky, porucam sa... zajtra zas praca... dufam, ze uz nie dlho 😠 prajem vam vsetkym dobru nocku babule 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre