Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lynx19
4. apr 2013

@strapula27 gratulujem k dvojickam 😉

strapula27
4. apr 2013

@tinkatinulka tak to dufam, uz ta budeme netrpezlivo ocakavat 😉

strapula27
4. apr 2013

@melisska drzim palce, potom daj vediet 😉

isabellaa
4. apr 2013

@melisska
@amali Baby, vy idete na 1sono do Brna, alebo k svojmu gyn. na Slovensku?

melisska
4. apr 2013

@isabellaa ja idem ku svojej dr.

kika017
4. apr 2013

@martinusa22 Ahoj, dnes som musela ísť do Brna tie bolesti brucha sa mi len stupňovali, bolo mi už dosť zle. Nakoniec mi musel Koudelka odsať 1,5 l voľnej tekutiny. Sa mi zhoršil OHSS. Povedal, že to je výsledok toho že som zostala tehotná 🙂 , vtedy sa vraj príznaky zhoršia. Tak som si dnes vytrpela, bolo to dosť nepríjemné, pol hodinu to so mňa odsával. Dúfam, že to bude teraz už len dobré. Potichu nám gratuloval k tehotenstvu.... ale ešte je pred nami dlhé čakanie na srdiečko, tak verím že bude silno ťukať 🙂 V pondelok mám ešte kontrolu či je to už v poriadku

melisska
4. apr 2013

@strapula27 dakujem 😵

kika017
4. apr 2013

@strapula27 To je krásna správa 🙂 gratulujem

martinusa22
4. apr 2013

@kika017 tak super , teším sa ze vam to vychádza , mna ten okamih čaká az v nedeľu alebo v pondelok, som z toho nervozna:(držím palce aby všetko sa dobre vyvijalo

kika017
4. apr 2013

@martinusa22 Ďakujem pekne, aj ja tebe držím silno palce v pozitívny výsledok

martinusa22
4. apr 2013

@kika017 ďakujem , same pozitívne správy tu len vidím tak musím sa aj ja pridať 🙂

strapula27
4. apr 2013

@kika017 dakujem🙂 aj ja tebe gratulujem a prajem ti,aby vsetky bolesti rychlo ustupili...

tinka9075
4. apr 2013

@strapula27 veľká gratulka k dvojičkám 🙂 🙂 🙂

tinka9075
4. apr 2013

@falin jasné ked bude po 4D nejaké fotočky pridám 🙂 🙂

dafy
4. apr 2013

ahojte zajtra idem na USG a mám potom volať ohladom vajok ...chcem len vediet ze komu ste vy volali ??priamo lekárovi?? alebo na nonstop linku??

melisska
4. apr 2013

@dafy na nonstop linku a povedz ku ktorému dr. Chodíš, nadiktujes pocet vaník aj ich veľkosť a oni ti potom zavolajú naspäť ako máš pokračovať

melisska
4. apr 2013

Počet vajíčok 🙂

isabellaa
4. apr 2013

@melisska vanik, to by sme mohli zaviest 😀 😀 😀

melisska
4. apr 2013

@isabellaa 😀 😀 😀 posielala som z mobilu 😀 😀 😀

amali
4. apr 2013

@isabellaa ja idem k svojej gynekologičke....máš nejaké tehu príznaky?

isabellaa
4. apr 2013

@melisska dobre sa ti podarilo, musim uznat 😀

isabellaa
4. apr 2013

@amali
@melisska babule, Vy idete vsetky k svojej gynde a mna Koudelka objednal k sebe, ani mi nenapadlo ist k svojmu....

amali
4. apr 2013

@isabellaa ale ja to mám véééééééééééééééééľmi daleko... 😀

isabellaa
4. apr 2013

@amali vcera vecer sa mi zahmlelo pred ocami a krutilo sa so mnou akoby som bola opita, tak som vycitala, ze sa krv sustreduje do maternice a odkrvuje sa tym mozog, treba velapit, mozno je to nizky tlak, alebo vykyvy cukru, mam napnute prsia aj vacsie a sem tam podbrusko. Zistila som, ze musim castejsie jest, lebo som hned hladna....
A ty mas nejake?

amali
4. apr 2013

@isabellaa sem tam sa mi krúti hlava, bolia ma prsia a podbruško....niekedy ma tak silno pichne raz vpravo a raz vľavo....pravidelne o 5.00chodím cikať... 😀

isabellaa
4. apr 2013

@amali idem kukat burlive vino, caute a pekny vecer 🙂

dafy
4. apr 2013

@melisska ok dakujem 🙂

amali
4. apr 2013

@melisska kedy ideš ty na sono?

melisska
4. apr 2013

@amali asi v nedeľu, zajtra mám zavolať svojej dr.

amali
4. apr 2013

@melisska ja v utorok....kedy si mala ket alebo et nepamätám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre