Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
30. apr 2013

@mimika1973 - ja som pila cajik pred ket, aby narastla sliznica, ale neviem posudit ucinok, lebo som vzdy brala aj estrimax a ten je na rast sliznice. teraz posledny krat som skusila tie valovicove kvapky a isla som v native (bez estrimaxu), sliznicu som mala tusim 8-9, uz si nepamatam 😔 . Ach jo, nepotrebne info vypustam

cora41
30. apr 2013

@mimika1973 ano, bola som v RF a vkladaju aj menej bunkove, hlavne, ked mas iba dva, ked nie je co rozmyslat🙂 lepsie im je dnu ako v skumavke 😀 😀

annetty
30. apr 2013

@cora41 Drzim palceky nech do teba zakuse bublinka 🙂 Aj 4 bunkove sa moze krasne vyvijat 🙂 My sme mali horsie embryjko a horsiu sliznicu nez v januari, teda o moc nie, ale predsa len sa jej viac zapacila horsia podmienka...teda zatial... 😉 Este par dni v strese a potom dufajme ze budes mat krasne kolajnicky 🙂

annetty
30. apr 2013

@falin Ja som zas vynechala vsetky bylinky aj kvapky ako mi radila Vitouskova. Takze som ficala na nosifole a cervenom vine 2 tyzdne. Sice este obcas som si davala kamilkovy caj rano, ale ziadnu alchemilku a kvapky. Doktorka mi povedala, ze potrebujem vitaminy a nie bylinky, kedze vajecniky mi funguju a sliznicu s estrimaxom napriavia. Ale ja si myslim, ze je to hodne individualne 😉

melisska
30. apr 2013

Môžem si dať faktu čipky v tehu ?

cora41
30. apr 2013

@annetty mas svatu pravdu, ono je to tak individualne, ze nikdy nevieme,kedy sa tym nasim deturencom u nas zapaci 🙂 tak len nech je to tentoraz tutovka pre nas obe 🙂

vilaamalia
30. apr 2013

ahojte, mali ste niekto hyperstimulacny syndrom? Alebo aspon nabeh nanho? V piatok idem na OPU a v pondelok mi na sono potvrdili, ze mam taky zacinajuci:( Tak neviem, ci je dobre vyprodukovat mozno aj 20 folikov, nie je ten pocet na ukor kvality? Mam pocit, ze menej je niekedy viac:( aspon teda v tomto pripade. Poznate niekoho, kto otehotnel s takymto poctom vajicok?

melisska
1. máj 2013

@vilaamalia hlavne pi veľa vody a musíš cikat to pomôže, poznám zienky aj s viacerými vyprodukovanymi vajickami čo otehotneli, dôležité je to pravé z nich 🙂 držím palceky

Dobré ranko srdiečka 🙂 ako slavite sviatok práce ? 😀

cora41
1. máj 2013

@melisska ahoj moja, ake si ty ranne vtacatko🙂 ja som chcela sadit kvietky do kvetinacov, ale este pockam na vyplatu, nech si mozem viac vybrat, ked bude viac peniazkov🙂 takze len oddychovat, usmievat sa a byt pozitivny. vsetci traja 🙂 ako sa mas? dufam, ze ti nevyba velmi zle.. uz sa ti blizi sono, uz je maj, vsetko bude super, viem to 🙂 ja mam testovat 13.5- to je taky super termin, takze uvidime, ci to vydrzime dovtedy🙂 podbrusko boli, podla mna super znamenie🙂 papa a oddychuj🙂

melisska
1. máj 2013

@cora41 ahoj moja, kvietky milujem 🙂 Mne priniesla 13 šťastie, tak aj tebe moja 🙂 Ja už mám v 9 tich čr. Na okná posadené muškáty, ešte su maličké, ale nárastu, v okrúhlych 2 fuksie a jeden muskat s takými zltymi kvietkami , pomáhali mi kamarátky 🙂 ešte potrebujem do dvoch, jeden muskat a druhý nijaké farebné tahave kvietky 🙂

cora41
1. máj 2013

@melisska tak to mas uz pekne nasadene!! mne nema kto pomoct a nechcem sa teraz moc zohynat a krcit, tak trosku pockame🙂 ale dnes svieti slniecko tu v KE a to je skvele🙂 poobede mame ist pozriet kamosku, maju novy dom a aj taku malu 3 rocnu Sasku, tak sa tesim.. a ty co dnes na plane?

vilaamalia
1. máj 2013

@melisska dakujem, snazim sa pit vodu a caje, myslim, ze to nie je este tak velmi rozbehnute, aj ked k tym 20 folikom to smeruje. Uvidime pri OPU v piatok. Uz som to 2 krat mala v takej slabsej forme, jeden krat mi aj stopli ET, ale nikdy z toho nic ine ako len vela vajicok, nebolo:(

melisska
1. máj 2013

@cora41 ja doma ako vždy a sama ako vždy 🙂 mm pracuje

melisska
1. máj 2013

@vilaamalia moja do ktorého centra chodíš? Ja som chodila 3 roky do KE a lutujem, že sme nešli hneď do brna

amali
1. máj 2013

@melisska moja reč 😉

cora41
1. máj 2013

@melisska moja rec!! 😀 😀 😀 😀

vilaamalia
1. máj 2013

@melisska chodim uz teraz len do Brna, pred tym BA.

sally2401
1. máj 2013

tak, ešte kontrola dnes 17 deň od KET a ranný testík, už písala aj Dr. Machačovi, na krvou sa nemám stresovať, za 14 dní na sono do RF.

vilaamalia
1. máj 2013

@sally2401 blahozelam🙂 krasny pocit? ... teraz uz len do pekneho konca - nech je vsetko v poriadku!!!

melisska
1. máj 2013

@sally2401 supeeer 🙂 držím palceky

cora41
1. máj 2013

@sally2401 supeeeer🙂 nadherny testik🙂 gratulujem 😀 😀 😀 😀

sarasota
1. máj 2013

@sally2401 krasa,krasa,krasa dnes mam hned od rana pekny den dalsia tehulka pre taketo dve kolajnice sa oplati ist stale vpred takze bojujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a my ten boj vyhrame- boj je predsa zivot 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
1. máj 2013

@sally2401 krásny testík gratulujem 🙂 🙂 pekne sa to tu rozbieha Reprofit je super 🙂 🙂 🙂

cora41
1. máj 2013

@sarasota to si pis moja, ze vyhrame!! tak skoro sa nevzdame, nie? 🙂 este trosku nebeskej pomoci a zvladneme to. urcite 😎 😎 😎 😎

cora41
1. máj 2013

@tinka9075 uz sa ti to moja krati🙂 ako sa vam dari? vsetko v poriadku? uz si nachystana byt dvojnasobnou mamou? 🙂

tinna13
1. máj 2013

@melisska aj moja reč, ja som sa našťastie stahovala tak som stihla len jedno Ivf

tinna13
1. máj 2013

@sally2401 krásne ciarocky, blahozelam 🙂

tinka9075
1. máj 2013

@cora41 ahoj no kráti celkom dobre až na nevolnosti lebo stále dávim nepribrala som ani gram včera som bola na sone a bábetká sú o týžden pozadu ale asi porodím v termíne pekne si narastú 🙂 🙂 už mám kúpené všetko a sa teším na malých drobcov 🙂 🙂 🙂

vilaamalia
1. máj 2013

@tinka9075 drzim palce - Tvoj termin dvojiciek je zhodny s narodenim mojho muza a jeho sestry - tiez dvojicky🙂, len teda o par desatroci skor, takze ten datum Ti urcite prinesie stastie🙂

tinka9075
1. máj 2013

@vilaamalia ďakujem pekný dátum ešte sme sa z mužom smiali že ich podržím ešte jeden den a budú znamenie lev ako my z mužom 🙂 🙂 ale 4 vznamení leva v jednej domácnosti by bolo veľa 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre