Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
5. máj 2013

@martinusa22 pred opu sa výslovene nemá.

martinusa22
5. máj 2013

@martini a ako dlho predtým ?

lucky29
5. máj 2013

Ahojte tak sme po ET.Vkladali nam dve morule CM/2

amali
5. máj 2013

@lucky29 tak nech sa im páči v novom domove 😉

vilaamalia
5. máj 2013

@lucky29 tak teraz uz nech sa len pekne uhniezdia na poriadne dlho!!! drzim palce. A co znamena CM/2?

13nika13
5. máj 2013

@martini
@vilaamalia
Ďakujem... ešte jedna otázočka.. koľko trvá, kým Vám dajú termín na prvú konzultáciu?

vilaamalia
5. máj 2013

@13nika13 Ja som pred mesiacom cakala na termin dr Vitouskovej hadam aj 3 tyzdne, mozno, ked si neurcis konkretneho lekara, bude to skor.

martini
5. máj 2013

@martinusa22 juj, tak to v každom centre inač hovoria - v rozpätí od 7 do 3 dní. Niektorí zasa hovoria, že 3, ale nie viac ako 5... a podobne. Tak aspoň tie tri dni by som si dala pohov ;) Je to najmä preto, že ak je napr. nejakým dôvodom neplodnosti nejaký druh vzájomnej reakcie (produkovanie protilátok proti spermiam a pod.), tak aby ste toto v tele nerozbehli. aspoň teda pokiaľ ja viem...
@13nika13 ked povieš, že je to jedno ktorý lekár, tak viac-menej je termín hned, ale ak si nadiktuješ lekára, tak aj mesiac. Ono oni sú tam všetci fajn.

melisska
6. máj 2013

Dobré ranko 🙂

lubica1979
6. máj 2013

@melisska Dobré ráno 🙂

amali
6. máj 2013

dobré ráno 😉

annetty
6. máj 2013

@falin Dobre ranko falinka 🙂 Tak ako sa mas? 🙂
Ja som v sobotu zacaala tie okna umyvat, mozno do decembra ich aj umyjem 😀 Si povedala, aby som sa nenatahovala, tak som sa ani nepretrhla😀. A ze co jem?...hmmm obcas aj to co nemam, potom tyzden je mi zle :-P. Ale vacsinou varim zvlast pre muza a pre seba. On nema rad maso a jazas nemozem jeho cestoviny🙂

lucky29
6. máj 2013

@vilaamalia
znamená to kompaktná morula dobrej kvality

annetty
6. máj 2013

@melisska Dobre ranko melisska 🙂 Tusim ty nebudes mat problem s rannym vstavanim pri detoch😀

lubica1979
6. máj 2013

Ahojte dievčatá, tiež by ma zaujímalo čo sa pýtala martinusa22, že koľko dní pred OPU môžem mať sex s manželom, aby sa nepoškodili folikuly.

martinusa22
6. máj 2013

@lubica1979 a tiez po ket?

lubica1979
6. máj 2013

@martinusa22 áno aj po KET

melisska
6. máj 2013

@lubica1979 mne dr hovoril 3 dni pred nie🙂

lubica1979
6. máj 2013

@melisska ďakujem, takže 3 -dňová pauza pred OPU 🙂

lubica1979
6. máj 2013

@melisska idem sa objednať na sono so Rožňavy na piatok, dúfam, že bude ordinovať. Volala si mu na mobil, keď si sa objednávala, lebo na pevnú linku?

melisska
6. máj 2013

0911239004 dr. Anna, pevna 0587324750
@lubica1979
Volala som na mobil

lubica1979
6. máj 2013

@melisska mne dal Štelcl iné číslo ma mobil. Zavolám asi trochu neskôr, lebo ak bude mať pacientky.

melisska
6. máj 2013

@lubica1979 ok. 🙂,

melisska
6. máj 2013

@nelly3
@ria191
@falin kde steeeee ?

nelly3
6. máj 2013

@melisska
ja v praci, pockaj napisem ti IP 😉

ria191
6. máj 2013

@melisska mám problémy v práci nemôžem tu za vami chodiť tak často ☹ ☹ ☹

sally2401
6. máj 2013

ahojte, dnes som 21 deň po KET test zatiaľ //, len ma podchvíľu pobolieva brucho, aj keď mi akosi splasklo, a to isté urobili prsia a prestali ma bolieť, mám trocha strach, že sa niečo pos........, na UTZ idem až na budúci týždeň 14.5. to bude mesiac od KET.

falin
6. máj 2013

@annetty - ahojky, mam sa tak "pondelkovo" 😀 ale nestazujem sa, len prebratie mi trochu dlhsie trva 😎 . S tymi okienkami pomalicky, ked pojdeme nabuduce na bikoch, tak budem pozerat ktore okna su vyblyskané 😀
Ako sa citis? Cestovinky mnaaam, to my mozme vsetci, ale aj dobry kus mäsa nepadne zle 😀

@melisska - ahoj mija, v praci riesim este nejake veci z piatka. Nedari sa mi rozhybat sa ako by som chcela 😝 . Tebe sa uz pomaly blizi kontorla utz, myslim na teba a bambuliatko, pohlad ho

@ria191 - riusik, nieco vazne? Sup problemiky vyries, aby si tu mohla byt s nami

Idem makat divcence, este nakuknem

falin
6. máj 2013

@sally2401 - dufam ze vsetko bude oki, silno drzim palceky. Skus testnut za 2 dni, pripadne si kup taky elektronicky test ktory ti ukaze aj cislo tyzdna v ktorom by si mala byt (podla hladiny hcg)

sally2401
6. máj 2013

@falin ten som si robila 15 deň od KET a bolo tam 2-3 a teraz som si ho robila po 5 dňoch v sobotu a stále ukazval 2-3, myslela som si že bude 3+, preto sa bojím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre