Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
18. jún 2013

@amali supeeer, babulky rastú🙂 dnes ti brali teplé testy? A tie čo máš dnes výsledky?
Nás to čaká zajtra 🙂

tancik
18. jún 2013

@inna74 ahoj ano svoje jedno...nie neuspali nechcela som to

lubica1979
18. jún 2013

@amali to je super správička. Veľa zdravíčka 🙂

karinuska22
18. jún 2013

@marverka Skus sa na konzultacii spytat, preco Ti nenavrhli SOFT. Mozno je tam nejaky problem, ze to nejde. Ku komu chodis??? Ja si myslim, ze SOFT je super, lebo telo nie je tak velmi nadopovane hormonmi a clovek nie je taky nervozny z toho pichania a z tych hormonov.

amali
18. jún 2013

@melisska áno brali mi tie tripl testy, ešte musím ísť s mužom na krvičku lebo ja mám A- a mužovu neviem tak musím zistiť.....dnešné výsledky....štítna žľaza, krvný obraz, rubeola, syfilis a pod........a nejaké tiež na anomálie ale to sa bude vyhodnocovať až ked prídu dalšie výsledky z dnešnej krvi 😉

melisska
18. jún 2013

@amali áno, to máme vporiadku, to mne brali v 11 tt 🙂 papala si pred odberom dnes?

tinkatinulka
18. jún 2013

@falin snažím sa cvicit každý den a musím povedat že mi riadne praskaju "kosticky" tak sufam že toto rozcvicenie zaberie 🙂 ale v tomto teple je to o hubu 😅

amali
18. jún 2013

@melisska nie nebola som nejako hladná 🙂

speranza1
18. jún 2013

@tinkatinulka ahojcek... ja som zacala cvicit na stacionari.. este len druhy den..ide mi to pomaly...najprv 12 min a vcera 15 min...a myslela som ze dusu vypluvnem... som cista katastófa.... nulova kondicka.... ale leje sa zo mna ako z krhly......dnes musim zvladnut 20 minut a tak postupne aspon hodku by som chcela denne a samozrejme aj uuupravu stravy ... 😉

tinkatinulka
18. jún 2013

@speranza1 jej tak som rada že v tom nie som sama, ja už fičím týžden zase 45 min na orbitracku a 20 min cviky a vcera som mala aj nohavicky mokre..totalka ani ventilator nepomohol ale super pocit.Este nemozem vsetky cviky na brucho, citim este jazvičky ale dnes som bola v obchode v sukni a predavacka sa tak divne na mna kukala.. 😀

speranza1
18. jún 2013

@tinkatinulka no poviem ti..ja sedim na tom bicykli a toci o dusu..ale len na zatazi na 3ke..lebo viac by som na zaciatok nezmakla... ale naozja ..cela celucicka som mokra.. aj tam, kde by som to nikdy nepovedala, ze mokra mozem byt 😀 😀 😀 😀 ... je to naozaj fajn pocit... odporucam kazdemu... 😉 ... takze ty uz tak..sukienky...ejha... dobra si 🙂 😉

tinkatinulka
18. jún 2013

@speranza1 no sak neviem predstavit teraz pichat v tom teple injekcie sak by som bola KO radsej takto 😀 ale ciel este daleko..mam motivacne rifle a este mi k nim chyba veeeela tak cvicim denne 😝 a ty ako?hematologia kedy? ja piatok idem na 1 kontrolu vajecnikov

speranza1
18. jún 2013

@tinkatinulka tak hematku mam 07-08 a imuno 02-09🙂 a rozhodla som sa, ze si dam urobit predsa aj tu imuno, aby som zbytocne nepchala do seba prednison... myslm ze za 5 IVFiek som sa dost napchala svinstva do seba..teraz troska precistim organizmus... schudnem 5 kg..budem cvicit, dam si urobit tie vysetrenia, pojdem na dovcu a potom hor sa oddychnuta do dalsieho boja... 😉

tinkatinulka
18. jún 2013

@speranza1 juj schalujem lebo prednison som aj tak chapala, radsej nerat ale hold musim ale je to svinstvo mne z toho bolo zle naliata vodou aj tvar aj nohy no des.

marverka
18. jún 2013

@karinuska22 dik spytam sa

marverka
18. jún 2013

@karinuska22 a kolko zhruba stoji soft?

marverka
18. jún 2013

@karinuska22 a zabudla som chodim k otevrelovi

mimika1973
18. jún 2013

@speranza1 velmi dobry a pestry program! 😉
takto pojdes nanovo a po revizii do dalsieho kola a boja! 😀 a s cistou dusickou, ze si fakt preto urobila co si mohla! 🙂
A dalsi pokus bude uz len a len ten spravny, speri! 😉

mimika1973
18. jún 2013

@speranza1 to je co ten stacionar?
Ja tiez dietujem, ale v tomto teple najradsej so zmzlinami! 😎 😀

mimika1973
18. jún 2013

Jeeej, kto mi poslal srdiecko peknucke? 🙂
dakujeeeemmm!!!!! 😵

mimika1973
18. jún 2013

@tancik ahoj, uz si na tom transferi? 😉

melisska
18. jún 2013

@mimika1973 takú diétu beriem aj ja 😀

melisska
18. jún 2013

Doteraz som varila, cesto na knedle ešte kysne 😎

speranza1
18. jún 2013

@mimika1973 dakujeeem moja... a stacionar, je stabilny bicykel. To znamena, ze sedis na bicykli v obyvacke, pozeras telku, alebo pocuvas hudbu a bicyklujes o 106🙂 😀 😀 😀 😀

tancik
18. jún 2013

@mimika1973 ahoj este nie 14:15 idem preco?

speranza1
18. jún 2013

@tancik tak vela stasticka 🙂 😉

nelly3
18. jún 2013

ahojte, nas v tomto teple pustaju z prace po 6 odrobenych hodinam jupiii 🙂 a idem domov varit a zehlit dobre nie v tomto teple 😀

nelly3
18. jún 2013

@tinkatinulka
inac ako tak citam toho prednisonu sa aj bojim, alebo si ho nenasadim? hmmm? lebo teraz mi ho koudelka pri softe chce dat. ale ved mam este 2 mesiace cas, uvidim ci pojdem august alebo az september, pockam na speranzu1 a riusku, falin ta pojde skor, ta nam to rozbehne 😉

marverka
18. jún 2013

@karinuska22 no tak som tam pisala o tom softe odpisali mi ze pri softe sa ziska 1-4 oocytov a pri tom antagonistickom protokole sa ziska 8-12 oocitov, cena softu cca 25-30 000ck , a pri tej druhej moznosti cena 65 000ck, a mam si vybrat ja a este mi napisali ze uspesnost pri softe 35% a pri antagonist. protokolol vraj 50%.

tinkatinulka
18. jún 2013

@nelly3 ja pojdem v zavese..Sept.to isti.no brat Len Brest ked mas potvrdenu imuno.priprav sa nato ako budes priberat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre