Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
9. júl 2013

@melisska A co nanho funguje? Ci nic? 😀 Bo na mojho dlho nic a potom mu dojde, ze som nejako dlho ticho 😀

amali
9. júl 2013

@melisska super nápad 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Ten kociar nie je zly napad. Ja nemam ani sajnu 😀

melisska
9. júl 2013

@lienka_1 asi tak 😀 ale neviem či mu to dôjde

dafy
9. júl 2013

@melisska a aký bude plán dňa? 😀 dojdeš na pol decko???och štvrtok ideme po malu do tábora a potom rovno k babke ....tiez si si mohla vybrať lepší den na navstevu KE...a mohla si ma navštíviť a poriadne opluť s tehu vírus 😀 😀 😀 do kedy sa mienite zdržať v Kosiciach?

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Ozaj, cervene pijes? 😀

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 aj by som zabudla vcera som si dala 1dc a teraz pojdem si naliať 😀 😀 😀 ale neviem ci to pomoze kedze aj sliznica mala v paži narásť z vína 😝 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Mozno uz nenarastie, ale sa prekrvi a si vies predstavit ten naval kyslika pre embruska? Hned sa budu veselie nasobit 😀 😀 😀 😀 a take budu ocapene z toho alkoholu, ze ich hodi o vystelku a uz sa neodlepia 😀 😀 Idem si aj ja naliat a dame si spolu 😀

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 ok idem na to 😀 😀 😀 čin čin 😉 na naše kuriatka 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Na Vase zdravicko 🙂

amali
9. júl 2013

@lienka_1
@dafy dajte si a nech sa pekne držkajú detičky 😉

melisska
9. júl 2013

@dafy neviem dokedy, bude to závisieť od vzájomnej komunikácie s mm 😀

dafy
9. júl 2013

@melisska aha tak keby ze nekomunikoval tak dojdem za tebou a budeme spolu nakupovať 😀 😀 😀 😀 jeho posadíme do kaviarne 😝 😀

dafy
9. júl 2013

@amali jáááj keby to už vyšlo 😒

amali
9. júl 2013

@dafy určite sa podarí, musíš veriť 😉

lienka_1
9. júl 2013

@amali OZaj, kde si nakoniec nasla saty?

dafy
9. júl 2013

@amali ja uz som taká rozkysnutá ze uz ma moze zachrániť iba tehotenstvo 😀 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Aj mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amali
9. júl 2013

@lienka_1 nakoniec u nás na poslednú chvíľu 😀
@dafy ja som riadna bublinka a muž sa mi smeje že na konci tehotenstva budem ako slonica 😀

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 ja uz teraz mám brucho jak
@amali a to ona čaká dvojky 😀 😀 😀 nesrandujem uz piaty den mam brucho nafucane velmi a tak tazko mi je a ma strasne naduva 😕

mimika1973
9. júl 2013

@dafy a doktori na to nic nehovoria? budes urcite alergicka na nejaku zlozku v anestezii, kedze sa ti to odvtedy robi pravidelne! 😒

skaredekacatko
9. júl 2013

@dafy ty mas moje priznaky 😢

amali
9. júl 2013

@dafy ja som zduta každý večer a ty bude tak isto 😀

dafy
9. júl 2013

@amali jáj keby som cakala dvojky jak ty tak hrdo by som aj priberala 😀 😀 ale ked neostanem tehula na co sa potom vyhovorím? 😀 😀

amali
9. júl 2013

@dafy ale budeš tehuľa a s dvojkami ...... 😉

dafy
9. júl 2013

@skaredekacatko a preco ten smajlík mám sa báť?? 😕

lienka_1
9. júl 2013

@amali Aj vtedy budes krasna tehulka 😉 To musis ako ja - najskor niekolko-krat pobozkam svoje predlaktie az kym dociahnem a potom si poveim, ze milujem kazdy gram svojho tela 😀 😀 😀 😀
A paci sa mi aj teoria mojej kamosky, ze blahobyt treba ukazat(to stale vravi na margo svojich tukovych zasob) 😀 😀 😀

dafy
9. júl 2013

@amali ani nevies ako by som chcela dvojky fakt 😀 😀 😀 asi by som zošalela od radosti 😀 😀 😀

amali
9. júl 2013

@lienka_1 presne tak, nech všetci vidia ako sa dobre máme nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skaredekacatko
9. júl 2013

@dafy to omylom kukam nato tento mal byt 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre