Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
13. aug 2013

@nomxxx čítam, ze v piatok budes mat ET. Ja idem na KET. Budeme spolu cakat na pozitivne spravicky 🙂

amali
13. aug 2013

@stastenka42 vítam ťa medzi nami dvojkami 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jalaura
13. aug 2013

@nomxxx fuu tak to uz si dalej...ja este nic neviem o utrogestane🙂.
som zvedava co povie teraz vo stvrtok na sone. A keby si mala vyber vajicok? presne na 14 den?

melisska
13. aug 2013
melisska
13. aug 2013

@stastenka42 kraaaaaaaaaaaaaaaasa 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

holly74
13. aug 2013

@stastenka42 Gratulka veľká aj odo mňa! 🙂

holly74
13. aug 2013

@melisska Krásna fotka...

sarasota
13. aug 2013

@stastenka42 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer .Gratulujem urcite budu dvojky 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
13. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7020
@vivianamk
@gerdusha
@tinna13
@bergalm
@dafy
@sarasota
@mimika1973

sarasota
13. aug 2013

babulky zacala tehu vlna tak podme naskakovat jedna po druhej 😀 😀 😀 😀

sarasota
13. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk
@gerdusha
@tinna13
@bergalm
@dafy
@sarasota
@mimika1973

jahoda333
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujeeeeeem krasne dvojicky budu juchuuuuuuuuu 🙂 😉

lubicaligocka
13. aug 2013

@nelly3 aj ja som mala len menopur75

lubicaligocka
13. aug 2013

@gaga83 ak ides na 1sono tak mozes ist ku svojmu zenskemu. Ja som bola na prve doma v UK a poslala som mu udaje mailom...

stastenka42
13. aug 2013

Cakatelky babulky,pekne postupne budeme pisat hcg...vsetky po sebe...to je ake perfektne..a Poprosim nepokazte to..musíme byt vsetky tehulky🙂🙂🙂🙂🙂🙂

vivianamk
13. aug 2013

@sarasota ja zajtra babenky pojecham na krvičku 🙂

sarasota
13. aug 2013

babulky zabudla som si dat predpisat clostilbegyt komu mam napisat do Brna.Poslu mi recept aj ked potrebujem len 1 balenie?

nomxxx
13. aug 2013

@jalaura písala som o tom na str. 2115, zhruba v strede strany, kukni 🙂 ...bol to 12 deň pri tejto stimulácii 🙂

sarasota
13. aug 2013

@vivianamk budem drzat palceky nech je krasne hcg a netestovala si 😉

nomxxx
13. aug 2013

@sarasota neskúsiš svojho gynekológa? Ja som mala síce recepty z Brna, ale môj gynekológ mi ich prepísal, aby som neplatila plnú sumu.

stastenka42
13. aug 2013

@sarasota ja to robim ked mi chyba nejaky liek ,ze v lekarni si vypytam co potrebujem dam im zalohu a ke mi to doktorka predpise tak prinesiem recept a vratia mi peniaze...u vas sa to neda?

lubicaligocka
13. aug 2013

@stastenka42 jeej gratulujem. Som rada, ze mozeme citat skvele spray. Dala si si vlozit 2?

vivianamk
13. aug 2013

@sarasota iba v piatok ako mi v reprofite určili a som si povedala počkám na krv 🙂 ake byvaju tie hodnoty, ake su dobre čísla, hladam prave dake forum.

stastenka42
13. aug 2013

@vivianamk drzim palceky,ja som myslela ze tiež ides dnes...tak tfuj tfuj na zajtra,nech ta dopiseme do tabulky🙂🙂🙂🙂

stastenka42
13. aug 2013

@lubicaligocka Ano,dva mrazaciky..

lubica1979
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujem a prajem krásne tehulkovanie 🙂

lubicaligocka
13. aug 2013

Vivianamk@mam si to pichnut dnes of 23.15. . Coooo?? Ako sa picha pregnyl??? Do svalu??? Sak mi povedal ze tak isto ako menopur...

Stastenka@ mne hovoril Mudr very UK. Ze mrazene emb maju vacsiu sancu ako cerstve.

Ja mam odber vo stvrtok rano of 10.00

nomxxx
13. aug 2013

@lubicaligocka ja som si pregnyl pichla do brucha. Tiež som nevedela, tak som sa na to pýtala pri jednom telefonáte do Brna, vtedy mi sestra z RF povedala, že do brucha v pohode. Prvé 2 stimulácie mi to pichala sestrička na gynekológii do zadku. Tak je to na tebe, čo si vyberieš 🙂

sarasota
13. aug 2013

@vivianamk ked som dobre pochopila tak v piatok si testla a boli tam // 😉

sarasota
13. aug 2013

babulky dobra dusicka sa nasla a posle mi clostik dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre