Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
21. nov 2013

@zibi morfo len 1% a pohyb tiez nic extra.

zibi
21. nov 2013

@gaga83 blahozelam moja silnoooo 🙂 tak aj ty uz budes tu ogrcavat baby a aj mna mozes ..nech sa stane zazrak... 😝 😀 chcem ta uz nasledovat 😅

zibi
21. nov 2013

@speranza1 mne sa skor dvojka zdala nudna...uz mi slo na nervy ze v kuse len trt...i a nic sa nedialo 😀 😝 🤐

speranza1
21. nov 2013

@zibi a mne tak prisla trojka.... uz som bola z nich nervooozna, ze tolko oni si tam toto a ja nic!!!! 😀 😀 😀

bradik
21. nov 2013

@speranza1 Dnes som 10.den a test som robila 9.den.. Ma to tu tak navnadilo,ze ked uz maju baby ducha na 6.den, tak 9.den by mohol byt ok... ale nist, houby houby zlata rybko... Som totizto 8.den trosku spinila a mala som ms bolesti ☹

ria191
21. nov 2013

@speranza1 ja som mala iba RF test a bohužiaľ je spoľahlivý, ale bola sranda keď som ho namočila do "cik cik" tak minútu sa nič nedialo tak som bola aj happy lebo tuším lepšie nevidieť ani jednu ako tú jednu hnusobu, ale potom sa to začalo vyfarbovať 😠 😠 😠 . Tak tfuj tfuj tfuj na zajtra a tú guľu radšej niekam schovaj, aby ťa fakt nenapadla nejaká kravina a niekam ju nasilu nestrčila 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
21. nov 2013

@bradik OK tak zajtra testneme spolu a rano si to hned dame vediet ze co a ako??? OK??? a uz spinis??? alebo???

speranza1
21. nov 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀

gaga83
21. nov 2013

@miscok moja idem na infuzku ale napis mi ako sa ogrckava😀😀😀 nech mozem vecer hodit tehuu grcky babam😀😀😀

jjajka
21. nov 2013

@bimba8 my mame tiez morfo 1%. a co ti odporucili ICSi alebo Picsi. Pohyb mame len 19% progresivne.

bradik
21. nov 2013

@speranza1 Zatial nie, ale ja budem testovat asi az v sobotu na ten 12.den ☹ . Uz ma to nebavi stale vidiet biely test... ach jo

bradik
21. nov 2013

@gaga83 Aj ja ta poprosim ogrckat, aj ked neviem ci pomoze, ale minimalne KET to isti, mame tam este jedneho drobecka

zibi
21. nov 2013

@speranza1 som zvedava na film...ale knihy su stale lespie aj tak .. 😀

bimba8
21. nov 2013

@jjajka my dajakych 21% progresívne. To sa da ale zlepšiť len s tou morfo sa moc narobiť neda. Ja by som bola rada aj za 1-2% zlepšenie. Počet mame ok tak to uz by bol pekny vyber. Zatial len icsi ale teraz mu ide androlog robit aj fragmentaciu a neviem co vsetko takze ak nieco zistia príde aj na pisci.

nelly3
21. nov 2013

@ria191
ved jasne, ja sa nechcem predbiehat, sperca ide prva 😵

zibi
21. nov 2013

baby pisala som otevrelovi... chcem sa dobre pripravit na ten soft ...tak nech mi poradi aj co si mam dat porobit ci stery znova alebo HP ..a co s tou stitkou a co si mysli o tom TSH tak vam dam vediet co mi napisal..
na mesiac idem s muzom k andrologovi .... tak hadam niekedy februar pojdeme na ten soft..rozmyslala som aj nad tou hysteroskopiou ... ci si to dat spravit..@gaga83 tebe to pomohlo len mna odradza ze zasa platit aj ked su tam isto odbornici 😒

yanka1
21. nov 2013

babule, idem platit FA za mrazenie ... aky ste pri zahranicnej uhrade davali nazov uctu prijemcu a este,
ako ste zvolili poplatky - platili ste poplatky na oboch stranach, ci ste davali uhradzat poplatky iba na vasej strane ... VDAKAAAAAAAAAAAAA 🙂

yanka1
21. nov 2013

@zibi mne sa otevrel velice lubil 🙂 😀 urcite ti to dobre nastavi ....
s tymi knihami je to super napad - jednotku mam precitanu a tie dve si musim zohnat, nech sa do niecoho zahlbim a nemam cas sa skumat : )

yanka1
21. nov 2013

@lienka64 a aku mas poistovnu ? ja mam doveru a riskla som to a v utorok som podala ziadost po starom ... vlastne, predtym tam mm volal a povedali mu, ze to mame podat po starom ... tak to snad bude dobre 🙂

ria191
21. nov 2013

@nelly3 tak to áno poriadok musí byť 😀 😀 😀. Inak nejako mizne menopur z trhu 😕 😕 😕 😀 😀 😀 . Kurňa mne to tak na "pijavicu" vychádza. Menopuru plnú chladničku záruka síce do 9/2014 čo by som tak s odretými ušami možno stihla uvidím ako dopadnem u Doc. ale vieš čo "kokoti" ten roztok na rozmiešanie iba 6/2014 no to nestíham ani keby som kakala maggi v kockách no som zvedavá čo budem potom robiť potom mi odlož ten roztok ak by si mala dlhšiu záruku 😀 😀 😀

zibi
21. nov 2013

@yanka1 stiahnes si ich na www.ulozto.sk v ramci free programu

zibi
21. nov 2013

tak odpisal mi baby dost rychlo som ani necakala ze tak rychlo tak ze to TSH moze ovplyvnit uchytenie a aj potratovost je vyssie ze malo by byt do 2,5 ...

@gaga83 teraz mi pisal otevrel ze hysteroskopiu by som ako pacientka mala zadarmo ..a ze prefuky sa robia pod jednym ked sa spravi ta hysteroskopia lebo ze pod vplyvom vody? sa prefuknu ci co 😝

zibi
21. nov 2013

baby k tej morfologii

Zlepšenie morfológiu spermií

2000 mg / deň Vitamín C (zlepšuje morfológia spermií 114% za 2 mesiace)
200 mg / deň Pycnogenol (zlepšuje morfológiu spermií o 38% za 90 dní)
200 mg selén + 400 IU Vitamín E
Vitamín D (muži s nízkym obsahom vitamínu D majú nižšiu morfológiu spermií)
Ostatné prospešné doplnky

my sme skusali ten pycnogenol a nam to pomohlo ..zlepsili sa nam myslim byciky vtedy a aj celkova morfo nebola az taka hrozna ako prvy krat ked sme boli na spermiograme

miscok
21. nov 2013

@ria191 Rius co tu moju Moldavu spominas? 😀 Tam uz vela vody netecie. Len ked sa na hornom konci do nej cigancatka vycikaju 😝

kako23
21. nov 2013

@gaga83 nádherné číslo 🙂 🙂 🙂 gratulujem a prajem bezproblémové tehu 🙂 🙂 🙂

kako23
21. nov 2013

@speranza1 držím palce na zajtrajší test 🙂 ver tomu a určite tam budú dve krásne kolajničky 🙂

nelly3
21. nov 2013

@ria191
ale ved to nevadi ten roztok aj ked bude po zaruke a myslim, ze ten roztok mozes pouzit aj z inych nie len z menopuru 😉 mne minule sestricka v RF tie roztoky nabalila, ze keby som ich zle pootvarala a ona spominala, ze to je jedno ten roztok aky je 😉 popripade si tam zavolaj a opytaj sa, ja mam doma roztoky nejake 😉 no ja budem zhanat minimalne 30ks menopuru nakolko idem na dlhy protokol a myslim, ze budem denne pichat 3ks 😝

amali
21. nov 2013

konečne sme všetci doma 😉

nelly3
21. nov 2013

@yanka1
potom saj vediet, uvidime ci dovera nieco pomenila v tom alebo este berie podla stareho.
@zibi ale hysteroskopiu si daj refundovat, babam preplatili ked boli v RF len teraz neviem ako je to s operaciou aj ked chces dat preplatit 😕

gaga83
21. nov 2013

@miscok moja kde mam ten navod na grckyyy😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre