Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
28. nov 2013

@amali ja sa odvazim n aosobnej vahe a potom aj smalym 😀 😀 😀 ale je v zavinovacke a oblecený, tak neviemmmmmm

amali
28. nov 2013

@melisska ten monitor dychu je požičaný cez nadáciu Križovatka....možeš si dať aj na nete a prečítať si o tom.......nemocniciam dali monitori a potom ich aj požičiavajú rodičom ak majú záujem 😉

miscok
28. nov 2013

@melisska Meli, ak mas nahodou Doveru, tak aj ta poziciava monitory dychu.

amali
28. nov 2013

@miscok ano majú, ale je to drahšie

melisska
28. nov 2013

@amali aha??????????
@miscok nie vseobecnu

amali
28. nov 2013

@melisska stojí 36eur na pol roka...požičanie monitoru

nelly3
28. nov 2013

@melisska
no pripravena som, ale az buduci rok 😉 idem na dlhy protokol. teraz sa zaucam v novej praci, teda som v tej istej organizacii, len na inom oddeleni a mieste, takze tak. aj ja som pocula, ze ten monitor dychu aj zdravotne poistovne pozicavaju.

jjajka
28. nov 2013

@jalaura ahoj, tak ako to ide tym 2 bojovnikom???
@gaga83 cakam na vysledok sona. Myslim na teba aby bolo vsetko OK. Daj vediet.

strapula27
28. nov 2013

@melisska
@amali baby, balite drobcov na siroko??

amali
28. nov 2013

@strapula27 ja áno, musím povedali na nedoneseneckom 😉

nomxxx
28. nov 2013

@jomini ahoj, ja som bola tento rok v júni v Dolnom Kubíne...prišli sme cca o 8h. a o 12h. ma bol drahý vyzdvihnúť, išli sme ešte na obed, takže žiadne bolesti, krvácanie minimálne 🙂 ...niečo sa tam lekárovi nezdalo, tak pre istotu mi urobil abraziu zadnej steny maternice, ale ako hovorím, bolo to v pohode, na druhý deň som bola v práci. Potrebovala som nejaké predoperačné vyšetrenia a po zákroku som platila 50€.

tinkatinulka
28. nov 2013

@melisska s monitorom by si spavala kludnejsie, moje krsniatka s tým cestuju aj k nám 🙂

gaga83
28. nov 2013

Baby tak na vysledky sona si musite pockat doky musel ist operovat ale mam prist o 4 ze ma kukne dohodli sme sa tak zo sestrickou, tak dufam ze pride.

bradik
28. nov 2013

@gaga83 Ty nás ako napínaš 🙂

gaga83
28. nov 2013

@bradik ani mi nehovor uz som myskela ze pojdem az zajtra ale som hovorila sestricke ze som vcera trochu spinila tak ze mam prist dnes este. Sa mi zda baby ze ste viac zvedave ako ja😀😀😀😀

lusipe
28. nov 2013

@gaga83 mooc drzkam palceky 😉 jasne ze sme zvedave 😀 😀 a ako 😀

sally2401
28. nov 2013

@gaga83 ja som tiež v napätí až do pondelka, dúfam že sa to rozhodne či je to v poriadku, alebo nie. 😒

lusipe
28. nov 2013

@sally2401 nebojkaj, musi byt vsetko v poriadku....tfuj tfuj pre stasticko 😉

gaga83
28. nov 2013

@sally2401 neboj bude dobre drzim ti palceky;)

sarasota
28. nov 2013

@dafy vsetko najsamlepsie k narodeninkam prajeme 🙂

bradik
28. nov 2013

@sally2401 Aj ja na teba myslim a drzim palecky nech je prcek v poriadku

bradik
28. nov 2013

@gaga83 Jasne,ze sme zvedava 🙂 ved sme baby. Ja idem zajtra rano na krv, tak som celkom dost nervozna z toho

gaga83
28. nov 2013

@bradik neboj hcg bude pekne na mna asi ziadna nema😀😀 ale bude tiez pekne ciselko;);););)

jalaura
28. nov 2013

@jjajka ahoj, no oplodnene a rastu🙂...juuuj tak som trpla ked som volala ci to vsetko dopadlo dobre...tak zatial je to super. Obe su OK. Len mi dali vklad na pondelok (5. den) co nerozumiem...pisala som Kozumplikovi co by sa nedalo na 3. den ak by to bolo mozne, lebo, ze chceme obe tak som zvedava co odpise...podla mna by im bolo v maternici lepsie, nie?
Mozno sa boji kedze sme mali minule 7 a ostalo len jedno, ze aj tieto odidu ale tieto NEODIDU!!!!
tak drz palce aby to vyslo....

zuzika72
28. nov 2013

ahojte som tu dlho nebola, len som sa chela spytat ci niektora z vas chodi v reprofite ku doktorke kurecovej, bola by som rada keby ste mi na nu mohli dat email ak ku nej niektora chodi.dakujeeem moc 🙂

jjajka
28. nov 2013

@jalaura to by ti naozaj mohli vlozit skor, ked chces obe. Zbytocne vyhodis 6.000 CZk za predlzenu kultivaciu. Som zvedava co ti odpovie.

gaga83
28. nov 2013

@jjajka
@jjajka baby predlzena kultivacia je v cene soft, to sa neplati, potom uz len zamrazenie;)

miscok
28. nov 2013

@gaga83 A ako dnes, spinila si? Dufam nie. Tak teda cakanie pokracuje 😉

gaga83
28. nov 2013

@miscok dnes som uz nespinila a dufam ze ani po sone nebudem;) no natahuje sa to cakanie co uz😀 A ty ako ?

nelly3
28. nov 2013

@jjajka
PK je ale v cene softu, zato sa neplati 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre