Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
18. mar 2013

@amali kraasne... prajem vela stasticka a zdravicka a pohody... dufam, ze sa cca o 14 dni budeme velmi tesit spolu s tebou z dvoch nádhernych // a pekneho HCG... prajem vsetko dobreeeeee tfuj tfuj tfuj 🙂 😵

amali
18. mar 2013

@ria191 dakujem....už nech viem na čom som

tinka9075
18. mar 2013

@mimickapn gratulujem ja som mala na 18 den hcg 980 a čakám dvojky tiež som si myslela že bude jedno 🙂 🙂

strapula27
18. mar 2013

@amali v poslednej dobe v tom brne vkladaju same HBckove🙂) velmi drzim palce!!!!!!!! takze skoro naraz budeme testovat🙂

amali
18. mar 2013

@strapula27 to je super ja mám testovať 28.3

strapula27
18. mar 2013

@amali ja 27.3.:-))

amali
18. mar 2013

@strapula27 kedy si bola na vklad?

strapula27
18. mar 2013

@amali v piatok poobede

amali
18. mar 2013

@strapula27 aha, lebo ja som mala ísť v sobotu na vklad..ale nás tu na východe zasypalo tak som sa nemala ako dostaviť tak sa to dalo ešte presunúť na nedeľu...ale ak by som sa nedostavila ani v nedeľu tak by museli ísť do mrazu a vklad by bol až o mesiac 😒

strapula27
18. mar 2013

@amali viem,citala som,ze sa tam neviete dostat☹ ale dobre to dopadlo a je super,ze sa to dalo presunut aj na nedelu🙂

amali
18. mar 2013

@strapula27 už som bola z toho nešťastná ☹

strapula27
18. mar 2013

@amali to ti verim,ale vsetko dobre dopadlo a to je hlavne🙂

tinna13
18. mar 2013

@strapula27 aj ja som mala vklad v piatok ale doobeda

strapula27
18. mar 2013

@tinna13 takze pekne sa nam to tu rozrasta a dufam,ze budeme vsetky tehulky🙂

tinna13
18. mar 2013

@mimickapn do Caru som uz išla iba raz na potvrdenie tehu na sone a potom uz som chodila k svojmu gynekologovi raz za mesiac

falin
18. mar 2013

@ria191 - som sa poponahlala 😀 , myslela som ze sa stretneme na ket 🙂. Ved aj ja som zvedava 😀 😀 😀 a taktiez na teba ako ti narastie sliznica. Verim ze pekne. Okrem achemilky beries este nieco? Ja idem na sono v pondelok 25.3.

@amstelko @amali - drzim palceky

nelly3
18. mar 2013

@radina
jaj tak som sa pomylila, niekto ale mal ist na KET, uz nemam nejako prehlad 😀

falin
18. mar 2013

@strapula27 @tinna13 - aj vam drzim palceky. Tolko vkladov, dievcence dufam ze bude pekna tehu vlna a postupne naskocime aj ostatne 😀

amstelko
18. mar 2013

@falin Ďakujem veľmi,veľmi,veľmi.

lynx19
18. mar 2013

@mimickapn gratulujem 🙂

strapula27
18. mar 2013

@falin veru,dufam,ze tu vsetky o chvilu budeme tehotne🙂

bibi24
18. mar 2013

@mimickapn tak dnes si 4tt + 3, cize v 5. tyzdni. A z tohto hcg mozu aj nemusia byt dvojicky 😉 Uvidis.
Ja som mala na 15. den po et hcg cez 6000.

ria191
18. mar 2013

@falin no pozerám, že si nejaká rýchla 😀 😀 😀 . Myslela som si, že ťa zoberiem potom so sebou 😀 😀 😀 . Ja aj tú alchemilku flákam. Beriem iba indonal na ten myóm a dneska som si kúpila Nosifol, lebo to tu chválili, ale pozerám že to asi nebude pre mňa, ale pre kočky čo majú PCO, ale je tam aj kyselina listová tak aspoň niečo. Tak ja som tiež zvedavá ako narastie tá moja potvorka 🙂 . Nejako sa nám to tu rozjíždi 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2013

@falin a ozaj naučíš ma skákať ??? 😀 😀 😀

zuzmil
18. mar 2013

@karinuska22 Dakujem zaradu 🙂

dafy
18. mar 2013

ja začinam o dva týždne 😵

mimickapn
18. mar 2013

@bibi24 bojim sa este aby bolo bejby v matrnici a nikde inde aj ty si mala taky strach ked si mala ist na prve sono? chcem sa ta spytat ci ked pri et vkladaju priamo do maternice esmbrijko ci moze ist niekam inam odtial? :D zatial nemam ziadne bolesti a ani spinenie som nemala ale hlavne ze je mimco tam ved kazda ma asi ini priebeh 🙂

mimickapn
18. mar 2013

@strapula27 tento rok budete urcite tehulky vsetky lebo rok 2013 je velmi plodny takze smelo do toho 🙂 posielam T vyrusiky 🙂TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bibi24
18. mar 2013

@mimickapn ja viem, aj ked je to tazke, snad sa byt kludna, pokojna a verit, ze vsetko bude tak ako ma byt 😉
Ano, moze sa to stat, ze poputuje embryjko inam.
A samozrejme, ja som sa tiez obavala velmi kazdeho sona. To je tak, ze ten strach sa este len vycikanim 2 paliciek len zacina, potom sa uz bojis stale niecoho....

mimickapn
18. mar 2013

@bibi24 to je naozaj neskutocne ako sa zena musi bat kazdeho kroku ked caka babetko aby bolo vsetko v poriadku a potom ze nebud v strese 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre