Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
10. feb 2014

@nelly3
@lienka_1 ďakujem vám kočule, že na mňa myslíte zrovna som si dovybavovala predoperačné a samozrejme v mojom prípade za sekundu dvanásť ja sa vždy musím stresovať 😀 😀 😀 ja skrátka bez tej hektiky by som nevedela žiť každopádne mi ráno volali z B.B. že mi posúvajú operku o deň skôr a ja som ešte nemala interné vybavené do pijavice tak som si odsedela tri hodky na internom ale všetko mám 😀 😀 😀 do rici aj nádchu zatiaľ malú dúfam, že sa to nezhorší takže adrenalín poriadny.

lienka_1
10. feb 2014

@kako23 Tak to by si bola zlata, to bude stacit. Dakujem! 🙂

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 To aby si sa nenudila nahodou, vsak! 😀 Drz sa dievca! A moc sa im na stole nemykaj! 😀

ria191
10. feb 2014

@lienka_1 neboj nebudem u mňa majú poistku keďže si otváram "chrápindu" tak mi dávajú takú anestézu že dovi-dopo ogrckám ich 😀 😀 😀 na oplátku 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 Nezostanes im predsa nic dlzna 😀 😀 😀 😀

sona_fit
10. feb 2014

miskanr1
Ahoj, tak ja som bola na hematologii dneska a tiez ma zobral dr. Šimek. Výsledky budu az 26.3. Tiež neviem, že co všetko mi vlastne budu vysetrovať, len sa spytal ze aky mam problem, a tak som mu povedala ze z tehotenstvom a on uz potom len vypisoval papiere. Tebe nieco blizsie vysvetloval?
Na imunologiu ma gynekolog neposlal, ze naco?!
Tak ziadna sláva. Som zvedavá aké vyšetrenia ti tam budú zajtra robit. Daj mi pls potom vedieť, a či tam musís ist aj s partnerom.

ria191
10. feb 2014

@lienka_1 to si piš ja vždy musím byť za "hviezdu" aj keď nie vždy v dobrom slova "zmysle" uff neviem presne ako sa to píše určo som to pototo a zase budem za "bloncku"

amstelko
10. feb 2014

Potrebujem poradiť:vajíčka sú narastené na 20 mm,ale sliznica je len 3 mm,mala ste takýto problém,ako to riešili v Brne?

bradik
10. feb 2014

@mimi_2 Neviem ci uz ti niekto odpisal,ale ja som vzdy miesala jednu vodicku a dva prasky... Tak mi to vtedy povedali aj v GF sestricky

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 Nic si z toho nerob, ved my tvoju farbu vlasov uz pozname 😀 😀 😀 Takze ides zajtra, alebo som to tentokrat poplietla ja?

bradik
10. feb 2014

@gaga83 Ahoj, no super to sa tesim... Aspon si mozes v klude uzivat tehulkovanie... To som pocula,ze pri dvojkach to vychadza trosku horsie, ale toto mas super cislo ... ja som bola v piatok na druhej krvi a robili aj biometriu babatka a v piatok si idem tiez po vysledky, uz sa zacinam trosku bat...

kako23
10. feb 2014

@ludinka ahoj, mala som dve zrele vajicka. Ale aj folikulov bolo malo max.3. Tak uvidime ako sa budu delit a potom vo stvrtok vkladame obe. Ty sa ako citis, myslim zdravotne?

kako23
10. feb 2014

@amstelko super sprava 🙂 krasne narastli foliky. Na sliznicu Ti daju brat asi lieky, ale nazov neviem...nikdy som ich nebrala.

lubanka
10. feb 2014

@falin to fakt? 😕 ja som myslela, že to sa len zo srandy vraví, že budú "vystresované vajká"... dobre, tak sa budem snažiť krotiť... aj keď viem, že mi to asi ťažko pôjde... naposledy včera som urobila doma taký "vietor" 😀 😀 😀 čistý hurikán Katrina 😀 😀

ludinka
10. feb 2014

@kako23 velmi ti drzim place nech sa pekne oplodnia, a preco si sa rozhodla dat dve?
ja sa citim uz lepsie ale este asi potrva kym budem uplne fit-brucho ma este boli pri pohyboch

lienka_1
10. feb 2014

@lubanka Ahoj! Ty si z vychodu, vsak? Mozem sa spytat, kde si bola na ultrazvuk? V Rf, ci u svojho gynekologa?

ria191
10. feb 2014

@lienka_1 jafné zajtra 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ takže mi už nič nepomôže ??? hm ani keď sa zafarbím ??? 😀 😀 😀 reputácia v mojom prípade asi nepustí a to mi celé detstvo otrepávali o hlavu, že ako sa zapíšem na začiatku, tak sa to so mnou povlečie celý život 😀 😀 😀 😕 😕 😕 hold niekto musí byť aj za "blbca" 😀 😀 😀

gaga83
10. feb 2014

@bradik @ miscok dakujem babule 🙂 dnes som kupila prve vecicky drobcom tak sa vytesujeme. Neviete mi poradit co je dobre na mocove cesty? Boli ma obcas ladvina a niekedy mam problem s cikanim. Snazim sa vela pit a brusnice susene papam .

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 Za blbca az nie, Ti musim prudko oponovat! 😀 😀 😀

denulkl
10. feb 2014

@amstelko ja som uzivala na sliznicu vzdy len estrofem..neviem ci davaju este nieco ine co pomaha.Oni ti nic este nedali ked si bola na kontrole?

amstelko
10. feb 2014

@denulkl práveže nie,nič mi nedali,viem,že sa berie estrofém,aj ho mám doma,napísala som mu vo štvrtok,ale napísal,len kedy mám ísť na kontrolu,tak teraz čakám,čo bude ďalej

ria191
10. feb 2014

@lienka_1 uff odľahlo mi 😀 😀 😀 nemusím sa farbiť 😀 😀 😀

lienka_1
10. feb 2014

@ria191 Myslis, ze by pomohlo? 😀 😀 😀

bradik
10. feb 2014

@gaga83 Tak to ti neporadim, nemam skusenosti... Ale som rada,ze su babatka v poriadku, ja uz som tiez nieco male kupila 😉 , to sa neda odolat

bradik
10. feb 2014

@amstelko Davaj si denne decku cerveneho vinka, to je vyborne na sliznicu, ona dorastie

denulkl
10. feb 2014

@amstelko a kedy mas punkciu?mozno ze ked je az taka nizka tak ti vklad odložia.., mali to už tak baby a budes musiet ten estrofem skorej uživať je to divne ze ti nic nedali ☹

ria191
10. feb 2014

@lienka_1 čo ty chceš byť blondína ??? to by si Koudymu nespravila 🙂 🙂 🙂. Ale keď chceš tak počkaj ja vyskúšam a potom ti poviem 😝 😝 😝 . mm aj tak túži po čiernovláske 😀 😀 😀, ale ja chcem byť za "andílka" tak má zatiaľ smolu 😀 😀 😀

zlatanka30
10. feb 2014

@gaga83 skus brusnicovy caj mne to pomohlo

kako23
10. feb 2014

@ludinka dakujem 🙂 tym, ze su len dve, tak mi je luto jedno mrazit.A okrem toho som vzdy chcela dvojicky, tak mozno toto je nasa sanca ich mat.
Davaj si pozor na seba a zelam rychle uzdravenie a neboj cas Ti pomoze prekonat aj psychicke trapenie. Drzkaj sa.

denulkl
10. feb 2014

@denulkl inak ja to mam tak isto ziadny estrofem nemam uzivat, pritom mam s tym tiez problem, po kontrole v reprofite ten 8 den uvidim co mi povedia..napr. na sr ked som mala kety tak som estrofem uzivala od zaciatku cyklu, pri Et som zacala az po punkcii vajicok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre