Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
8. máj 2015

ahojte baby,tak vcera som bola na dasi utzv u ineho doktora co budem u neho rodit,uplne ine merania mi povedal,maly je len o tyzden vacsi,vsetky casti tela rastu sumerne ,no a aj vahu nameral cez 500g nizsiu ako moja doktora,tak sa uz nebudem trapit nad meraniami,mame ciel ze aspon este mesiac vydrzat aby dozreli pucka a vsetko co treba,dufame ze vsetko bude v poriadku.

tinka9075
8. máj 2015

@haimi krásny keby som znovu čakala dvojičky tak si ho kúpim 🙂 🙂

haimi
8. máj 2015

@diska no vidis 🙂 to su take merania... a kolko vcera vazil?

jomini
8. máj 2015

@haimi krasny 🙂 myslim ze bgb je najlepsia volba, s tymto sa ti bude paradne kocikovat.

santeema
8. máj 2015

@diska no super, ze je to takto, tak som ta predbehla, ja mam malého vacsieho takmer o 2tt🙂 . uz nech to len dobre dotiahnete do uspesneho konca🙂

bergalm
8. máj 2015

@haimi pekny jooj nech uz je Jul

haimi
9. máj 2015

@tinka9075
@jomini diky baby, aj by sme kupili lacnejsi, ale iny sa nam nezmestil do kufra, cize sme radsej kupili bgb, ako vymienat auto 😀

haimi
9. máj 2015

@bergalm nooo, ja do jula urcite nevydryźim a zacinam mat jemne obavy ci neskoncim aj v maji. Pokial hej, tak dufam, ze aspon nakonci maja. Chcela by som,aby boli baby blizenci, takze to je moj ciel. Do 21.5. musim minimalne vydrzat.

tinka9075
9. máj 2015

@haimi my sme zase auto kupovali druhé kvôli kočíku 🙂 🙂 ale aj tak mi to vyhovuje lebo každý máme svoje a z mužom sa nehádame 🙂 🙂

bergalm
9. máj 2015

@haimi bodaj by ste vydržali čo najdlhšie noo 21.5.je narodena moja mamka a 28.5.jaaaa takže určite myslim na Vas 😉

bergalm
9. máj 2015

Inak my sme tiež kočik skušali či dame do auta i ked ho mame len zajednany ale naštastie dame,no do našej starej felicky by sme nedali xixi.Dobre ze sme kupili combi

haimi
9. máj 2015

@bergalm my mame sedan, takze dost uzka diera 😀 no ja mam narodky 25.5., tak mozno narodeninovy darcek. Dnes som sa jemne vystresovala, mala som rano na ctg zazname 2 mensie kontrakcie, tak mi hned napichli zase zilu a zacali davat magnezko. Tyzden a pol som mala len tabletky a ukazkove zaznamy. Nieco sa asi stalo ☹ Vcera som sa radsej dala vysetrit a krcok sa mi zase skratil, nechcem vediet na kolko, kedze pred tym mal 0,9cm a uz som zo spicu prsta na prst. Ale doktorka ma ukludnovala, ze to nie je take zle, len ten dnesny zaznam tomu vsetkemu moc nepomohol. Este prosim aspon 2 tyzdne, nech som aspon v 34tt. Dufam, ze u teba vsetko ok a vyberas pekne vybavu a vecicky... 😉

jomini
9. máj 2015

@haimi my sme tiez kupili bgb ale cameleona, cakame jedno babatko 🙂 urcite sa opkati investovat do tejto znacky, kocik ta sprevadza vsade a tento si vzdy bude vzdy drzat cenu aj na bazariku.

haimi
9. máj 2015

@jomini to mas veru pravdu. Videla som tie ceny za ojazdene bgb. To sa mi uz oplatilo kupit novy 😉

amstelko
9. máj 2015

Lekár mi kázal ísť na zmeranie sliznice ku svojmu gynekol.na 13-14 deň, ak bude mať sliznica viac ako 7 mm, tak mu mám napísať a dohodneme sa, od kedy si začnem vkladať utrogestan, čaká ma totiž KET. Na koľký deň si myslíte, že budem mať potom vklad? dík

nelly3
9. máj 2015

@amstelko
ak bude sliznica oki tak vklad byva cca 18-20DC, od 14 DC sa potom berie aj utrogestan.

bergalm
9. máj 2015

@haimi snad vydrzite fiha tak to by bol darcek ako hrom a hned dvojity,ale len pekne nech co najdlhsie u Teba v brusku.No u nas zatial tak jemno zaciname s vybavickou i ked nieco uz mame po nasom anjelikovi stale si myslim,ze este je cas..Mm si zacina mysliet opak tak uz som si kupila aspon noc.kosielky do porodnice a idem v tyzdni sj podprdy lebo on ma z toho strach ze keby nieco tak mi to ako chlap nedokaze sam kupit,šak chlap...

haimi
9. máj 2015

@bergalm minimalne podprdy si kup sama, ostatne by dal 😀 v ktorom si tyzdni ? v 31? vela z vas to nema zadane, tak potom neviem 😀

vernazza
9. máj 2015

@ivetahe vdaka za info. tak ja dufam, ze budem mat lepsi vysledok... minule som miesala 2 ampulky a bolo ich 5, zrele 4, oplodnene 3. 2 to dotiahli az po vklad, len som v 8tt skoncila. tak verim, ze bude teraz lepsi vysledok..

bergalm
9. máj 2015

@haimi ale mas celkom fajn prehlad v Utorok zacinam 31tt 😉

bergalm
9. máj 2015

Baby,dnes som si pozerala dokument o dojčeni a normalne to je fuška.Som povedala mm,že začinam mat troška strach či to zvladneme...Predsa len 12r.sami asi mi šibe...alebo je to normalne?mat pochybnosti...

bergalm
10. máj 2015

Kočky ako vyzeraju ty posličkovia?dnes rano som sa zobudila na bolesti brucha ako na menzes chvilu to trvalo potom klud a potom zase a nasledne 3xWC co ma prehnalo..Teraz je klud lezim na chrbte a normalne som dostala strach mali ste to niektora?

ingrid0105
10. máj 2015

Zelam nam vsetkym co sme tu aby sme sa dockali chvile ked nam niekto povie MAMA 😵 krasny den Matiek vsetkym snazilkam, cakatelkam , tehulkam a maminkam 🙂

sisulik82
10. máj 2015

Dievčatá prosím Vás nemáte mail na Dr. Kuřecovú, neviem, či mám dobrý, lebo mi neodpisuje...Ďakujem 😉

ingrid0105
10. máj 2015

Dakujem za srdiecko 🙂

sisulik82
10. máj 2015

@leonie28 ďakujem krásne 😉

silvia545
10. máj 2015

@ingrid0105 dakujeme 🙂 raz sa určite toho všetky dočkáme 🙂 😉

tlucka
10. máj 2015

Babule, myslite prosím na mňa. Začala som krvácať, letíme na pohotovosť. Bože prosím, ochraňuj ma a naše bábätko v brušku

diska
10. máj 2015

@tlucka hlavne klud ,strasne silno verim ,ze bude vsetko ok,mne sa to tiez stalo v 6tt+3 dni,uplne silne krvacanie,neboj bude to dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre