Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izabela7
12. apr 2015

aj ja som najprv bola fixovana na Marcela, ale vklad mi vysiel vzdy u Otevrela. Marcel je super, je mi luto, ze je prec. mozno k tomu prispelo aj to, ze bol maximalne vytazeny a mozno sa pre odchod rozhodol vdaka Babisovi, kedze kupou kliniky sa na klinike nejake veci zmenili.

ivka3901
12. apr 2015

@candour Dakujem si zlatá 🙂 no dúfam,že po 3 mesačnej liečbe a pri tolkých liekoch sa to podarí 🙂

sasa1983
12. apr 2015

@izabela7 ahoj, ak sa da, ake veci sa zmenili? Kludne do IP. Dakujem pekne. Ja som chodila ku Koudelkovi, ale OPU mi robil Marcel. S Koudelkom som ale bola max.spokojna, hoci suhlasim, ze bol rezervovany a zaneprazdneny, ale ...

ladyblcha
12. apr 2015

@ivka3901 drzim palce ivka

haimi
12. apr 2015

@ivka3901 drzim na zajtra palce 😉 a ides na et, ci ket? uspesnost ket aj s akciou srdiecka 49% 😀

silvia545
12. apr 2015

Ahojte babule,,drobček je už u maminky v brušku,,som šťastná a dúfam,že sa pekne u mňa zabýva,,máme vložené 8 bunkačika 1 kvality 🙂 pýtala som sa aj na Marcelka,,bohužiaľ prchá do Francúzska,,dnes som sa povypytovala na neho :(

margaretka4
12. apr 2015

takze @mircalla mala si pravdu, ze mozno ide Marcel do FR, @silvia545 vieš ešte niečo viac? kto ti dnes robil vklad? Držím palce, aby o 12 dni boli 2 // 🙂

candour
12. apr 2015

@ivka3901 urcite ano,ja tiez teraz cakam na kontrolu imuno v NR a na zac.maja mi vychadza vklad-ket.

mircalla
12. apr 2015

@margaretka4 to som si len vydedukovala.tak zial je to tak

martuska00
12. apr 2015

@silvia545 držím palce

mircalla
12. apr 2015

@silvia545 krasne embryjko

majkulik
12. apr 2015

@margaretka4 neviem, ´kam odisiel, ale pacientkam davaju cislo na neho, - co mne sice nedali, ale je na kazdej z nas, ci zostane alebo pojde za nim

majkulik
12. apr 2015

Ahojte, prepacte, ze som vam vcera neodpovedala, mala som navstevu. Blizsie info neviem. Viem, ze som videla, ako sestricka dava jednej pacientke cislo na neho, ze keby mala otazky, moze to s nim konzultovat. Zial, mne to cislo nedala.
Sam doktor bol z toho cely nesvoj. nevedel nam na nic odpovedat. Moja realita je taka, ze mi zaciatkom roka prisiel mail z RF, ako odpoved na moj mail - ze tento doktor uz u nas nepracuje. Ked som prisla na ET - bol tam ako vzdy krasne vysmiat a velmi sa cudoval, co sa cudujem, ze je tam. a potom ako vascine z nas prestal odpovedat na maily a prisiel vcerajsi KET a bum.
Co sa tyka pacientok - je na kazdej z nas, ci sa rozhodneme tam zostat alebo ist za nim. Ja osobne ostavam a mam uz aj doktorku, kt sa mi paci najviac z timu. Bude mi za nim smutno, ale verim RF a celemu timu. Vsetci su fajn. Aj ked pevne verim, ze prave teraz sa mi bublinky zahniezduju a usalasuju sa doma.
Rozhodnite sa kazda podla toho ako to citite. Riesime velmi citlive veci a pokial nemate doveru, znizujete si sance. Mne sa tam paci, nezabuli ma na koze, narkozy su surove, izbietky utulne, pritup personalu . uzasny - 1 000 otazok a 1 000 a viac odpovedi, pokial si nie su isti, ze som to pochopila. kominukuju cez mail, do telefonu su tiez mili. ale kazda sa musite rozhodnut. ci odist alebo zostat, ja osobne ostavam.

majkulik
12. apr 2015

@ivka3901 ahojky, vklad sa podari, neboj a pridame sa k % uspechov v roku 2015

mircalla
12. apr 2015

@majkulik no vraj ide do France tak za nim tazko

ivka3901
12. apr 2015

@ladyblcha
@haimi dakujem kočeny idem na KET 🙂máme tam ešte 2 embryjká,ale vkladať budeme po jednom 🙂 kedže máme kvalitné embryjká a radčej mať jedno aspom

majkulik
12. apr 2015

@mircalla no pekne. citala som teraz spatne prispevky. no to . . . . uf . . . . bol super, ale zatial mi jeho vklady nevysli. mozno tento posledny. . . . . mozno mne to prinesie stastie . . . uvidime za tyzden. . . ako sa citis? uz sa ti to vsetko ukludnilo?

ivka3901
12. apr 2015

@silvia545 jáj moja super tak si ma o jeden den predbehla 😉 neva já ťa zajtra dobehnem🙂a opatruj sa mna bude odzajtra manžel obskakovať 🙂

angel74
12. apr 2015

@silvia545 držim moc moc päste aby sa embryjko zahryzlo 😉

ivka3901
12. apr 2015

@candour no my sme s dzurilkou dohodnuté tak ak by zas KET nevyšiel tak mi dá imunoglobínovú liečbu infúzky a až potom by sme šli na dalčie KET tak preto si dávam vložiť po jednom 😒

ivka3901
12. apr 2015

@majkulik no to by bolo super keby sme im zdvihli štatistiku s KET🙂budeš aj testovať? 🙂

majkulik
12. apr 2015
margaretka4
12. apr 2015

@ivka3901 a ako dlho trvá ta imunoglobulinova liečba? Zase 6 tyzdnov? Ci kratšie? Ako dlho si čakala na vysledky po kontrole?

majkulik
12. apr 2015

@ivka3901 ano, tak tesne pred krvou, aby som sa psychicky pripravila

kutka
12. apr 2015

Ahoj baby, tak vidim, ze uz su zname aj detaily. Mne sa dnes podarilo od Otevrela len vytiahnut potvrdenie, ze Marcel uz tam nepracuje. No a vklad, ze mi spravi proste ten lekar, co bude mat sluzbu.

A mame 5 vajok. Tak len dufat, ze nasli nejakych dobrych spermonickov a ze nase babuliatka dnes boli stastne pocate a bude sa im dobre darit 🙂

No a teraz si asi idem dat slofika, lebo som po tej narkoze ako mechom prastena 😀

ingrid0105
12. apr 2015

@silvia545 no marcelko bude robit uz len francuzske deticky...skoda. Moja tesim sa tvojmu krasnemu embryjku bude z neho krasne babatenko 😵

ingrid0105
12. apr 2015

@ivka3901 drzim palceky na zajtra 😵

dejna0412
12. apr 2015

Baby som s toho smutná,ze Marcel odišiel preč:(((na velky piatok tam bola ale pastorcakova mi robila ultrazvuk a dohadovala som ona somnou bola som prekvapená,ze nemám Marcela síce mala som 2 hod meškanie tak asi aj kvôli tomu ale aj na velky pondelok som mala pastorcakovu a odber mi robila Pospisilova ....tak som zvedavá kto mi bude robiť v utorok transfer???no a hlavne ku komu budem zadelena ked Marcel je preč:((((úžasný clovek!tolko nádeje co nám dal sa nepodarilo nikomu

dejna0412
12. apr 2015

Dievčatá chcem sa spýtať tých ktoré podstúpili v reprofite nativ/min.stimulka ako samoplatci......práve som si pozerala ich stránku a cenník a tam je napísane 19.000kc v prepočte cca 600€ a mne nauctovali za nativ 1070€ akoze to je iný skok!!!!dakujem VAm za kade info

angel74
12. apr 2015

@dejna0412 ja som platila 1200 tp záleží aj od počtu vajok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre