Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. jan 2013

@annetty no veru ty si naša "vlajková loď" 😀 . Ty brďo, veru ti to rýchlo zbehlo zajtra deň D a potom iba cvik cvik riťka 😀 . Strááááááááááááááááášne veľa šťastia na zajtra ti prajem. Aj vieš kto ti bude robiť OPU?

tinkatinulka
11. jan 2013

@speranza1 a pôjdeš s nami?

annetty
11. jan 2013

@zuzu1108 @falin dakujem vam baby 🙂 Dam vediet urcite, ako sme dopadli 😉

annetty
11. jan 2013

@ria191 No budem sa snazit nepokazit statistiku 🙂 Ale este ani neviem co nas presne caka, vsak mm len prvy krat im ukaze fesakov. Tak neviem ako dopadne spg 🙂 No a potom to vacne cakanie.....vsak uvidime, aj slepy to povedal 😀
A zajtra nas bude cakat Stelcl. Mal mi niekto iny robit utz, ale ked sme mu oznamili, ze sme tady, tak dobehol 🙂 A po sone skonstatoval, ze je to zatial krasna urodicka 😵. Potom som mu povedala, ze bola by som rada, keby mi on robil vsetko.....samoska, dodal, ale ze vsetko nemoze 😀 😀 😀. Od A po Z budeme u neho, dufam. MM len jemu veri.... 🙂

ria191
11. jan 2013

@annetty to si vo veľmi dobrých rukách 😀 . Aj mne robil OPU. Oni to majú väčšinou tak, že ku komu chodíš, tak ten robí skoro všetko pokiaľ tam je. Ja som ho chcela aj na ET pretože u mňa je to trošku zložitejšie a trošku bolestivejšie keďže musia obchádzať ten myóm, ale musel ísť na školenie, takže tam bol Koudelka. Veľmi príjemný doktor 😀 😀 😀 aj feši, ale na tom nezáleží. Ono je jedno ktorí z nich robí ET to vôbec neovplyvní výsledok. To je už na niekom inom 😀 😀 😀

nelly3
11. jan 2013

@ria191
koudelka je fesacisko 😀 ja chodim k nemu, aj opu a aj vkald mi robil. uzasny pristup, ked som isla na opu tak predtym prisiel na izbu ma pozdravit, potom prisiel za mnou po opu atd. jedna ceska tam s nami lezala tiez na izbe a ona: za tebou prisel sam pan riditel kliniky he-he, mile 🙂

tinka9075
11. jan 2013

@ria191
@nelly3
@tinkatinulka babenky budem vám držat palce nech už máte v bruškách bábetká velmi vám to prajem 🙂 🙂 🙂

ria191
11. jan 2013

@nelly3 môžem len potvrdiť 😀 😀 😀 . Štelcl je tak trošku "oplašený" (niektoré kočky ma zabijú 😀 😀 😀) tiež feši, ale Koudelka je stará škola veľmi fakt veľmi príjemný. Bola som z neho na mäkko 😀 😀 😀 .

ria191
11. jan 2013

@tinka9075 ďakujeme 😀 . Bábätká poslúchajú alebo ti býva ešte zle?

annetty
11. jan 2013

@ria191 aj ja si myslim , ze som v dobrych rukach 🙂 Koudelka tam bol minule, tak sme len prehodili par slov, tiez sympaticky. Teoreticky je to jedno kto to spravi, ked sa to uchyti. A mas pravdu, to je uz na nas ci sa to uhniezdi alebo nie. 😔
Na ten tvoj myom by mohli nieco dat sakra. Nechapem v 21. str. take zazraky spravia a na toto niet riesenia? ☹ U mna take komplikovane by nemalo byt, len aby mal co tam vkladat. Sa ma pytal ci si dame 2, a ja ze, ked sa nedaju 3, tak ano, dve 😀 😀 😀

tinka9075
11. jan 2013

@ria191 bábetká poslúchajú sem tam ešte vraciam ale inak všetko ok 🙂 🙂 v stredu som bola na screening v 13 týždni robil mi sono hodinu ja neviem tie bábetká sú až velmi aktívne ani zmerat ich nemohol stále sa krútili vrteli ale všetko je v poriadku tak som spokojná pekne rastú 🙂 🙂 len som mužovi povedala že sú ako z divých vajec 😀 😀 ked budú také aj po pôrode tak sa mám na čo tešit 🙂 🙂 to máš pravdu Štelcl je tak trošku oplašený a nejaký rýchly mne ked prišiel robit iui tak prišiel taký rozbehnutý som sa ho pýtala či bežal maraton 😀 😀 😀 ale ja mu budem vdačná stále ved on ma oplodnil a asi až velmi dobre ked čakám dve no doki je šikovný 🙂 🙂

ria191
11. jan 2013

@tinka9075 a nebudú oplašené po Štelclovi 😀 😀 😀. Veď v podstate on ich "splodil" .

ria191
11. jan 2013

@annetty tak aj na nás to je, ale skôr si myslím, že je to medzi nebom a zemou, alebo pre veriace snažilky je to na bohu. Ak boh dá, tak sa dejú aj zázraky 😀 😀 😀

tinka9075
11. jan 2013

@ria191 no možno áno 😀 😀 ved sme sa nasmiali ked mi spravil sono a povedal že dve a sedeli sme v ordinácii a môj muž zahlásil že no super oplodnili ste ju až velmi dobre 😀 😀 ale hlavne že sú drobci v poriadku 🙂 🙂 zo začiatku mi to nejak nedochádzalo že dve a teraz som rada že sú ok 😉 😉

ria191
11. jan 2013

@tinka9075 áno to je najdôležitejšie. Hlavne nech sú v poriadku a že už ti svieti 13 tt len tak ďalej 😀

tinka9075
11. jan 2013

@ria191 aj docent ked mi robil sono tak povedal že radost ho robit ked je všetko ok 🙂 🙂 mne Štelcl po tom ako mi oznámil že budú dve zahlásil že ten hore má vás velmi rád ked doprial hned dve 🙂 🙂 tak som mu povedala že až tak rád ma až nemusel mat mne stačilo len jedno 😀 😀

ria191
11. jan 2013

@tinka9075 aj mňa by mohol mať tak rád, ale asi neposlúcham ☹

annetty
11. jan 2013

@ria191 no vsak aj som zacala chodit do kostola poctivo 😀 A ked mi teraz nevyjde, tak si to budem vycitat sebe, kedze som na troch kralov nesla na omsu 😉 Ale je dufam, ze sa nam to podari. Domenko uz budeme mat aj tak 16 rokov rozdielu medzi detmi. A to je uz hodne :P

tinka9075
11. jan 2013

@ria191 ani ja som neposlúchala tak neviem prečo mi to doprial 🙂 🙂 asi sa už nemohol na mna pozerat že sa vela rokov trápim 😒 😒 tak mi hned doprial dve naraz 🙂 🙂

ria191
11. jan 2013

@annetty fíha to je pre mňa novinka. Ty už máš dieťa? Ale inak ségra má tiež taký rozdiel syn a dcéra a v pohode 😀

tinka9075
11. jan 2013

@annetty neboj bábetko mat budeš 🙂 🙂 Štelcl spraví aj u teba taký zázrak ako u mna 🙂 🙂

annetty
11. jan 2013

@ria191 neee, to nie je moje 😝 Iba manzelove 😀 Moja je len starost s tou pubertackou 😠

annetty
11. jan 2013

@ria191 keby som uz mala, tak by som nebola az taka na nervy ☹
@tinka9075 no a taky dvojity zasach tiez by som prijala 😀 😀 😲 😲

ria191
11. jan 2013

@annetty bachneš jej kočkár do ruky a budeš mať po starosti 😀 . Ty už máš aj operku fasa 😀 😀 😀

tinka9075
11. jan 2013

@annetty ked ti bude robit vklad mu musíš po vklade povedat že dúfam že ste mali presné ruky 😀 😀 ja som mu to povedala a mal až velmi presné 🙂 🙂

tinkatinulka
11. jan 2013

@annetty zajtra drzim pasticky mooc a tesime sa na info o urode 🙂

annetty
11. jan 2013

@ria191 skor nie ☹ , lebo nema rada deti, neznasa ich a bude na prasky ked dozvie ze asi bude mat surodenca 😝 A este nikde nic, a strazi majetok pre seba, ale ja jej dam!!! 😠 Bude mat 10 surodencov a budem zit do 120 😀 😀 😲

annetty
11. jan 2013

@tinka9075 uff, tak to mu poviem, mozno este pred tym , ze chcem presne na to mieste, kde sa mi to uchyti 😝

annetty
11. jan 2013

@tinkatinulka dakujem velmi pekne! Ste zlate baby 🙂 Info urcite bude na MK 😉

tinka9075
11. jan 2013

@annetty jasné treba mu to povedat a hlavne mu verit 🙂 🙂 ja som mu velmi verila a ked sme šli z Brna tak som povedala mužovi že ja budem tehotná a hotovo na dalšiu iui už nepôjdem 🙂 🙂 som zvedavá kolko budeš mat vajok 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre