Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskamimi
12. jan 2013

Ahojte dievčatá 🙂 S manželom sme sa rozhodli po neuspešných pokusoch ivf tu u nás,že vyskúšame ísť do reprofitu v Brne.Chcela by som sa vás spýtať,ak máte niektorá skúsenosti,zaujíma ma,či sa za vstupný pohovor platí a ak áno,aká je cena.Ďakujem pekne a budem vďačná aj za hocijaké iné info.

tinka9075
12. jan 2013

@miskamimi ahoj ja som tiež šla do Reprofitu po neúspešných ivfkách na sk 🙂 🙂 u mna je skúsenost s centrom super stačila jedna iui a som tehulka 🙂 🙂 za prvú konzultáciu neplatíš nič 🙂 🙂

miskamimi
12. jan 2013

@tinka9075 tak to je super!!moc sa teším s tebou a blahoželám 🙂 🙂 🙂 a aj by si mi niekoho konkrétne odporučila,alebo je to jedno?moc si ma potešila a dala nádej.. 🙂 😀

tinka9075
12. jan 2013

@miskamimi dakujem ja som chodila k Štelclovi a bola som velmi spokojná doki mladý šikovný 🙂 🙂 ale tam sú všetci super 🙂 🙂

miskamimi
12. jan 2013

@tinka9075 tak potom super...a este som sa chcela spýtať,či je lepšie sa objednať telefonicky alebo mailom?

tinka9075
12. jan 2013

@miskamimi môžeš sa aj telefonicky aj mailom ja som si z doktorom písala ešte pred konzultáciou tak cez mail sme sa dohodli kedy mám príst 🙂 🙂

miskamimi
12. jan 2013

ok.ďakujem ešte raz velmi pekne.urcite dam vediet ako sme dopadli.pa a dobru noc

tinka9075
12. jan 2013

@miskamimi jasné daj vediet dobrú nocku 😔 😔

tinkatinulka
13. jan 2013

@radina aj to mám..schytala som vsetky negatíva

tinkatinulka
13. jan 2013

@emma30 zober vsetko čo máš a forma stimulky je na dohode,podľa diagnoz.

radina
13. jan 2013

@tinkatinulka mne to tiez vyslo negativne, comu som rada, lebo co vysetrenie, to diagnoza.

nelly3
13. jan 2013

@annetty
tak ako? cakame na same dobre spravy 😉

annetty
13. jan 2013

@nelly3 Ahoj ahoj 🙂 Tak v sobotu sme mali 7 vajkov, z toho 6 zrelych a dnes som volala, tak z nich 5 bojuje. Zajtra este mam volat a ET vyzera na stvrtok o 10-tej 🙂

zuzu1108
13. jan 2013

@annetty Super 🙂 . Gratulujem k urodicke 🙂 . A dali ste teda PK? Ako sa citis po odbere? Ides aj do prace zajtra?

annetty
13. jan 2013

@zuzu1108 Dakujem za gratulku, ale este ma caka to najdolezitejsie, ET. A potom tie 2 tyzdne, kym sa to uhniezdi. Dufam ze sa to tam uchyti 🙂 To PK neviem co je ☹ A odber bol super. Akoze tak hodinu som bola otapena ale potom vsetko po starom. Skoro ani ma to nebolelo, len velmi malinko lavy vajecnik, ale asi preto lebo je to strasne drobulinke. Trosku som aj krvacala, ale ziadne bolesti. Dostala som aj utrogestan co si uz davam od vcera 4-0-4. Snad to pomoze.
A ty ako? Uz si volala do Brna? Ako dopadlo vysetrenie? Su embrijka dufam ok 🙂

horalka79
13. jan 2013

ahojte dievcata, niekto sa ma pred tyzdnom pytal tusim @staga, ci uz vidim aj ako sa mi vyduva brusko ked male kopka, kto ma chut, si pozriet, dnes rano som spravila kratke videjko (1:25 min) ked ma drobcek kopkal vpravo dole, par krat pekne viditelne a medzitym sa len hmyril. Ak to bude pytat heslo, tak: baby2

https://vimeo.com/57312711

🙂

zuzu1108
13. jan 2013

@annetty tak parada ze to tak dobre znasas 🙂 . PK je predlzena kultivacia 🙂 . No to he tie dva tyzdne budu nervovo narocne 😒 . Ja som volala do Brna ale vysledky este nemame bud na tento tyzden alebo az ten dalsi budeme vediet. Tak cakame dalej 😉 . Tak vo stvrtok mas velky den ET silno budem drzat palce aj paste 🙂 .

nelly3
13. jan 2013

@horalka79
jej to je uzasne, dufam, ze aj ja sa toho raz dockam 🙂

annetty
13. jan 2013

@zuzu1108 hej dobre to znasam zatitial, len sa mi zda, ze od ustrogestanu mam hrozne nafuknute brusko. Tak podla mna nie je to PK, kedze hned buduci tzyden ideme preto. Tak bolo povedane, bud na 3. alebo na 5. den ideme na ET. Tak to teraz vychadza na 5. a ked nam vsetky 5 budu dobre,tak 3 dame zmrazit. A od zajtra az do stredy ostavam doma, budem z domu robit. Na stvrtok berem dovco a mozno aj v piatok. Od dnes zas pijem cervene vinko ako mi radili baby 😀
@nelly3 som si ista ze sa toho dockas, a nie len raz 😉 Drzim palce nech si co najskor v mojich stopach! 🙂

horalka79
13. jan 2013

@nelly3 urcite nelly 🙂 drzim palce nech to je co najskor 😉

tinka9075
13. jan 2013

@horalka79 krásne video super o chvílu to aj ja zažijem len u mna sa budú hmýrit dvaja drobci 🙂 🙂

staga
13. jan 2013

@horalka79 ahoj ano ja som taky zvedavec 😀 ale mne to nejde pustit ☹ ale musi to byt super, musim este 8tt vydrzat a aj mne sa bude vyduvat brusko 😀 😀 😀

horalka79
13. jan 2013

@tinka9075 tak, tak, coskoro ti budu obaja veselo v brusku dupkat a boxovat , ze to aj na brusku uvidis 🙂 potom napis ked ucitis kopancek 🙂

tinka9075
13. jan 2013

@horalka79 jasné že napíšem 🙂 🙂 ked sme boli na sone a videla som ako sa vrtia a krútia tak len muž zahlásil aj z doktorom že no ked budú také aktívne po pôrode tak sa máme na čo tešit 🙂 🙂

horalka79
13. jan 2013

@staga , dala si tam aj heslo? (baby2) Vsak nevadi, spravis si coskoro svoje videjko. 😎
Bolo by super, keby si do podpisu dohodila v nastaveniach aj tyzdne tehu 🙂 😎

horalka79
13. jan 2013

Dievcata, aktualizujete niktora prosim nasu tabulku?
bolo by super mat znova prehlad, dakujem! 😎

zuzu1122
13. jan 2013

ahojte zienky... mam jednu, mozno hlupu otazku ale neviem si rady... od vcera vecera mam velmi silne menstruacne bolesti a niekedy v noci alebo vcera neskoro vecer som dostala menzes. ktory den si mam ratat ako prvy? dnesny alebo este vcerajsi? totiz, mala by som od 3-tieho DC uzivat clostyl...

staga
13. jan 2013

@horalka79 jeeeeeej uz som si to pozrela krasne pekne sa ti vyduvalo brusko 😀 😀 😀

annetty
13. jan 2013

@horalka79 krasne videjko 🙂 rozveselil ma poriadne 🙂

nelly3
13. jan 2013

@annetty
ak pojdes na vklad vo stvrtok, t.j. 5 den od opu tak je to PK (predlzene kultivacia) a to je super. ja som mala 5 zrelych, aj sa vsetky oplodnili, 1 sa potom prestalo vyvijat, 2 vlozili a 2 este pozorovali a z toho 1 bolo dobre na zmrazenie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre