Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jomini
16. jan 2013

@marverka aj to som uzivala..dokonca aj vcely pel + vit. D + kys. listovu..bez vysledne

makovicka53
17. jan 2013

@jomini skuma sa dutina maternice

ria191
17. jan 2013

@annetty veľa šťastia na dnes 😀 😀 😀

makovicka53
17. jan 2013

@marverka aj ja...a kedy ides na IVF alebo uz cakas?

makovicka53
17. jan 2013

@marverka a vklad ti robili aj pri tak nizkej sliznici?

ria191
17. jan 2013

@nelly3 a aký doklad o zaplatení si priložila k žiadosti? Výpis z účtu?

nelly3
17. jan 2013

@ria191
no ja som prilozila len fakturu, ozaj he-he, dobre 😀, ale preplatili tak to je dolezite.

nelly3
17. jan 2013

@ria191
ja som posielala do dovery - ziadost o refundaciu+fakturu original+A4 co mi Koudelka na prvej konzultacii napisal o mojom zdravotnom stave 😉

ria191
17. jan 2013

@nelly3 no len ja v tom tlačive od VŠZP mám kolónku priložené doklady a tam žiadajú: originál dokladu o zaplatení. No veď uvidím čo a ako lebo ja som v Reprofite nedostala ani ten ústrižok o zaplatení kartou, alebo dostala a neviem ho nájsť. Vôbec si nepamätám či mi ho dala alebo nie. Bola som taká šťastná z toho ET, že mi to bolo jedno. Prinajhoršom si vyžiadam doklad z Reprofitu 😀

nelly3
17. jan 2013

@ria191
ak nezabudnem doma sa pozriem co tam mam 😉

ria191
17. jan 2013

@nelly3 ďakujem ti si zlatá 😀

annetty
17. jan 2013

@ria191 Uz sme doma 🙂 Isli sme dvaja, prisli sme styria 😉 ...a teraz cakame 12 dni 😵

ria191
17. jan 2013

@annetty super príjemné čakanie 😉 . Čo ti vkladali a čo ostatné bublinky ako sú na tom?

annetty
17. jan 2013

@ria191 🙂 dakujem. Vkladali 2/HB1 te su to uz hatchujuce blastocitiy. Jedno ostalo este u nich v labaku, tak nam daju vediet co s nim. Dve boli slabsie. 🙂

ria191
17. jan 2013

@annetty no krása tie najlepšie. Tfuj tfuj tfuj. Tak príjemné "tehuľkovanie" 😀 😀 😀

annetty
17. jan 2013

@ria191 hehe, ze "tehulkovanie" no ale dik aj tak. Prave som dovarila a idem si vylozit hore nohy. Dnes zajtra mam dovco, tak si to chcem uzit 😝 Inak Stelc povedal, ze sme mali kralovsky vyber...tak dufam ze to bude aj kralovske uhniezdenie bubliniek. Som strasne zvedava, co povie endoska na navstevu 😀 Dufam budu kamarati. Inak som sa pytala sestricky (kedze doli sa ponahlal-dnes tam bolo mrte ludi) ze ktory den je ten prvy, a nevedela mi to presne povedat 😅

tinkatinulka
17. jan 2013

@annetty rasne

ria191
17. jan 2013

@annetty no áno "tehuľkovanie" ja preto netestujem skôr ako mi kážu, lebo si môžem tých 12 dní nahovárať, že som tehuľka 😀 😀 😀 a aj sa tak chovám 😀 😀 😀

falin
17. jan 2013

@annetty - krasne, nech sa pekne zabyvaju. Jedna babulka tu z fora vzdy pisala po ET, idem "tehotniet" 😎 sa mi to celkom pacilo. Tak prajem pekne tehotnenie s pozitivnym vysledkom

mne vcera dorazila cervena (po 3 mesiacoch), buduci tyzden ma caka konrola u gyndosa 😖

marverka
17. jan 2013

@makovicka53 teraz čakam, ale dnes som bola v car a idemna tu hysteroskopiu, v strede cyklu..

marverka
17. jan 2013

@makovicka53 vkladali pri 5,5 mm, pytala som sa či to nie je malo, ale vraj je to hranične a mrazacik bol aj tak pripraveny..

marverka
17. jan 2013

@makovicka53 a ty si bola koľko krat spolu s ket? chodíš do repra a ako dlho sa snažite?je to rozdiel v porovnaní sloven.CAR?my mame dakši žiadost zaslanu u nas, ale v pondelok ideme do Brna tak uvidíme čo nam tam povedia. poistovnu mam union tak neviem či ta daco refunduje. ☹

zeina62
17. jan 2013

Ahojte baby ako sa mate? Co mate nove?

annetty
17. jan 2013

@falin dakujem falinka velmi pekne🙂 No este sice uvidime ci to je len take zohrivacie kolo, alebo ze by sme isli na ostro? 🙂 A drzm palce aby kontrola dobre dopadla u gyndosa 😉

lada_dee
17. jan 2013

@marverka VšZP 🙂

radina
17. jan 2013

Kocky, ste tu nejake tehulky, ktorych muzik mal velmi zle spermosky?
Ako u vas postupovali v RF? mrazilo sa u vas nieco dopredu, mali ste robenu aj predimplantacnu diagnostiku alebo nieco podobne?
Buduci tyzden idem na konzultaciu a ak pojde vsetko tak ako ma, ideme na to, cize tak zaciatkom februara by som mala zacat stimulkovat.

andy175
18. jan 2013

Ahojte! Rada by som sa pridala do tejto témy. Mám za sebou dve neúspešné IVF v Heliose Martin a tak som chcela vyskúšať reprofit. Tak som objednaná až na 20. februára k doktorovi Štelclovi. Čítam, že si niektoré z Vás dávajú refundovať platby uskutočnené v Reprofite. Ja mám VšZP a tak dúfam, že aj mne sa podarí nejaké peniažky dostať späť. Teším sa tam no mám i obavy. Dúfam, že nám tam s manželom pomôžu!!! 🙂 Chcem sa spýtať, ako to tam chodí pri prvom pohovore? Doktor ma hneď aj vyšetrí či to bude čisto len konzultácia. Všimla som si, že majú pobočku aj v Olomouci. Ja len teraz neviem či som sa objednala do Brna alebo do Olomouca, lebo to mi len môj gynekolog tam dohodol termín a dal kontakt na nich... Dúfam, že je to teda Brno 😅

tinka9075
18. jan 2013

@andy175 ahoj aj ja som chodila do Heliosu a celé zlé centrum len aby tahalo z ludí peniaze nič viac čo je smutné 😒 😒 na konzultácii ti spraví aj sono a dohodnete postup 🙂 🙂 ked si objednaná k Štelclovi tak pôjdeš do Brna ja som k nemu chodila doki super budeš spokojná 🙂 🙂

zeina62
18. jan 2013

@andy175 objednala si sa do brna lebo dr. Stelcl robi v brne, a vybrali ti uplne super lekara mozes byt vysoko spokojna a kludna, ja som ho mala a cakame dvojcata 🙂 pri prvej konzultaci ta aj vysetri a aj pokecate o vsetkom , neboj bud hlavne kludna a pozitivne naladena 🙂

zeina62
18. jan 2013

@tinka9075 ahoj moja jak sa mas? Mna dnes dost pobolieva podbrusko asi sa roztahuje maternica, normalne som si musela lahnut lebo ma to az tak neprijemne taha, a ked som si lahla tak je to lepsie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre