Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
6. jún 2013

@speranza1 ta tvoja prva veta, presnejsie otazka je za 100 bodov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Stelclík teraz tam nie je☹ Ale napis mu, v stredu je tam urcite, len pondelok utorok je otazne ci tam uz bude 😉

Baby? este mam jednu otazocku. Ohladom hcg, vseobecny lekar nemoze zobrat krvicku??? 😕

ria191
6. jún 2013

@dafy Marcel ti je neverný? dva dni v péčku sakra to nebude s kostolným poriadkom. To by ti Koudy nikdy nespravil 😀

speranza1
6. jún 2013

a co teraz ked nie je v praci do kelu!!!! zacnem brat aspon ten ascorutin???

speranza1
6. jún 2013

@annetty ale ved dnes je stvrtok.... bude tam?

tinkatinulka
6. jún 2013

@lienka_1 nie si sama..ja nestiham co tie baby z východu povymýšlali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@ria191 vieš čo asi mu už leziem na nervy 😠 zrejme sa s ním budem musieť rozísť a nacapím sa ja na toho koudelku 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@annetty ano zoberie ti krv aj obvodak

ria191
6. jún 2013

@speranza1 už si rozcapila??? 😕

lienka_1
6. jún 2013

@tinkatinulka Ja im celkom stiham, ved aj ja som salena vychodnarka 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 co som mala rozcapit?

tinkatinulka
6. jún 2013

@speranza1 draha daj si minimalne magnezium 2x1 tabletu,neuskodi ti to a budeš kludnejšia a veela vody 😝

speranza1
6. jún 2013

@lienka_1 kukaj tu... dalsia nasa medzi nami .... 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
6. jún 2013

@lienka_1 ja vychodnarov možem, najkamošky so z KE a VT a to su čísla úžasné 😝 😝 😝 ja som mix stredu

annetty
6. jún 2013

@speranza1 vacsinou ju zastupuje Vitouskova, ta je odbornicka na protokoly a lieky 😉 Vrelo odporucam 🙂 Len ona malo je pri pc, teda aspon mi odpisovala po veceroch☹ Ale zlata je. Ale vsak napis Marcelkovi kludne, mozno ma OOO nastaveny a potom dozvies kto ho nasupuje. Ja som s nim pisala tento tyzden, len este nic nevedel, teda hlavne ze kedy sa vrati.

speranza1
6. jún 2013

@tinkatinulka vody pijem velmi vela to je jedina zvlastna vec co mi zostala ..som strasne smadna... co ja normalne smad nikdy ale naozaj nikdy nepocitujem

ria191
6. jún 2013

@speranza1 pardóóóóón vycapiť nohy hore 😀 😀 😀 ja už myslím na inšie 😀

ria191
6. jún 2013

@annetty aha východniarky nás chcú preválcovať "kua" kde ste ostatné Trnavčanky? @nelly3 @falin nelča falinka kde ste?

speranza1
6. jún 2013

@ria191 no tak sa vyjadruj konkretne nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 ..hej mala som ich hore na stole... kolega rozvoril dvere a ja som prave pila vodu... skoro som obliala vsetky dokumenty 😀 😀 😀 😀

lienka_1
6. jún 2013

@speranza1
@tinkatinulka Som sice 2000km daleko od vychodu, ale salena budem furt 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ty zradca!!!! sak si nasa polovicna vychodniarka.....
@dafy vidis ju???? vidis dafy ako nas zradila??????

speranza1
6. jún 2013

@lienka_1 😀

annetty
6. jún 2013

@speranza1 dakujem ti moc. Prave sa chystam najst obvodaka v TT tak sa s nim skusim dohodnut, s Mediferou som skoncila na veky 😝
A Marcelko tam nie je od vcera, ale fakt nevedel mi povedat kedy sa vrati....len Boh viem kam isiel 😉 Mozno chodi na terapiu nejaku, lebo sme ho znicili, my nenarocne kocky 😀 😀 😀 Alebo si nasnupal z MK 😀 😀 😀 Dnes by mal ale poriadnu davku 😀 😀 😀

ria191
6. jún 2013

@speranza1 ja ťa dnes fakt asi zabijem už sa váľam pod stolom. Včera nás na komplet všetky rozreveš a dneska popučíš od smiechu. Na zajtra si čo vymyslíš????

speranza1
6. jún 2013

@ria191 no to samam neviem... babo jedna.. nesmej sa a porad mi co si mam nasadit ked spinim...ascorutin alebo si rovno pichnem fraxik?

annetty
6. jún 2013

@speranza1 ale nee🙂 Co by som tu bola sama z TT? Poobede pride posielie dufam😀 😀

ria191
6. jún 2013

@annetty dneska by to veru Marcelko nerozchodil 😀

amali
6. jún 2013

@melisska nie nebojím.......ja si to viem zariadiť a aj tak mi na sociálke hovorili že rizikovým nechodia 😉

tinkatinulka
6. jún 2013

KOčky inak nemyslíťe že aj dr z RF sem na MK občas povečeroch kuknu a aj si cvrknu do gatí ????? 😀 😀

dafy
6. jún 2013

@speranza1 podla jej fotky som hned vedela ze je zradca len som čakala kedy to vypukne 😀 😀 😀
@ria191 😝 😝 😝 😝

tinkatinulka
6. jún 2013

@speranza1 daj anopyrin

speranza1
6. jún 2013

@dafy hej vsimla som si ze ten ksicht je taky pofideeerny 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre