Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 idem pozrieť moje zásoby 😀

ikuska
11. okt 2013

@ria191 samozrejme ze ano 🙂

tlucka
11. okt 2013

kočky rozhodla som sa, že začnem stimulovať. Pozerala som si zásoby injekcií. Myslíte si, že môžem skombinovať Orgalutran a Cetrotide? Mám totiž jeden Cetrotide a 2 Orgalutrany, tak aby som nemusela dokupovať ďalší orgalutran.

buba08
11. okt 2013

@tlucka to znamena, ze ked pojdem do nejakeho centra na SVK, budem sa akoze tvarit, ze idem k nim na ivf? alebo to mam hned na nich vyvalit, ze chcem od vas potrvdenie, ale idem do Ciech? a co lieky? ved v slovenskych centrach davaju vsetci dlhy protokol a ja chcem softik, tak ako to cele vlastne bude? do kelu s nimi, normalne mam z toho nervy na dranc

tlucka
11. okt 2013

@buba08 ja fakt netuším, ako to bude. Vlastne to možno netušia ani v poisťovniach, ako to vlastne z ministerstva zdravotníctva zamýšľajú. 😀
Dnes som volala s pani z poisťovne (opis z telefonátu som opísala vyššie) ale ani ona nevedela, ako to vlastne bude.
Takže asi presný postup sa dozvieme neskôr.

falin
11. okt 2013

@ikuska ten je krasny. BLAHOZELAAAAM 🙂

falin
11. okt 2013

@ria191 😀 😀 😀

falin
11. okt 2013

@tlucka - hej , to mozes skombinovat, je to to iste

buba08
11. okt 2013

@tlucka ved to, ze nic nevedia, tak nam neostava nic ine, len pockat ako sa to cele vyvinie
drzim palce, aby ti to teraz vyslo a aby to aj preplatili 🙂

melisska
11. okt 2013

@ikuska krásny 🙂 blahoželáme 🙂viem si predstaviť ako si chvela 😵 držíme palceky ďalej

gaga83
11. okt 2013

@ikuska tesim sq s tebou🙂🙂🙂

melisska
11. okt 2013

To čo za plienky na sk vyrábajú? Su drahé a priesvitné, koľko asi vydržia

miscok
11. okt 2013

@ikuska Krasny testik, gratulujem 🙂
@bergalm Krasne HCG 🙂
Baby, tesim sa z vas. Pevne verim, ze ostatne zienky nas budu nasledovat 😵

bimba8
11. okt 2013

@ikuska nádherný testik,gratulujem 😵

zlatanka30
11. okt 2013

@melisska ja som si objednala z netu a boli kvalitne az najdem tu stranku poslem .Mala som zopar aj takych priesvitnych a nestali za nic 😠

kama2
11. okt 2013

@lusipe drzim palec na sono 😉 ja zas necitim vajecniky vobec,ako by som ani nic nepichala :-/

bimba8
11. okt 2013

@kama2 ja tiez nic extrémne necítim.obcas pocit ako pri ovulke,ale žiadne silne tlaky alebo pichanie 😒
Snad sa aspon 2-3 urodia

bergalm
11. okt 2013

@isabellaa to 6 znamena tyzden v ktorom si a 3 dni?ako sa to pocita?

ikuska
11. okt 2013

@bergalm Ahoj moja, ako sa citis, teda myslim tym ci ta este vecer boli brucho. Mna vcera priserne bolelo aj v noci som bola hore, ale vydrzala som to, teraz ma to neboli tak som zvedava co vecer. Dnes mam oficialne termin MS tak dufam ze to prejde...

bergalm
11. okt 2013

@ikuska cau no vcera pobolievalo ja tiez nemozem spavat tuto noc som spala asi 2-3hodky hroza neboj uz nedojde ja som mala dostat v Utorok a to bolenie brucha mame rovnake. no okrem toho mam pevne a vecsie prsia aspon mm to tak vidi a citi 🙂 a ja tiez.Mozno je to tym,ze niesom unavena cez den kedze mm mi nic nedovolil robit,ale od Pondelka frcim do roboty tak snad bude vsetko o.k.

bergalm
11. okt 2013

@ikuska ty ostanes doma?na Pn?kontrol.sono mas kde?

buba08
11. okt 2013

@bergalm takze predsa si sa rozhodla ist do prace?

nelly3
11. okt 2013

@tlucka
mail poslany do rf, cakam na protokol 😉 si priamo z TT? inac ja mam doma teda tiez hodne toho, zajtra budem mat merional, cetrotide tiez buduci tyzden @ria191 cmuk, pregnyl u sestry v chladnicke zohnany za 2€, utros, estrofem/estrimax, prednison, clostyl 😀 no hadam aj staci.

bergalm
11. okt 2013

@buba08 hej som to konzultovala s lekarom aj so sefkou a doki mi povedal,ze nieje az taky dovod ostat doma ked som mu vysvetlila v com spociva moja praca a nakoniec uz dva krat som bola doma na PNke a dopadlo to na prd doki povedal.ze keby sa nahodou nieco zhorsilo mam okamzite prist a pojdem na rizikove

melisska
11. okt 2013

@bergalm srdiečko vidieť niekomu v 7 tt,niekomu v 8 tt 😉 držímepalceky, aby neboli dva srdiečka 😀

bergalm
11. okt 2013

@melisska dakujem toto je zial ta faza ku ktorej som sa zatial nikdy nedostala tak preto ani neviem ale teraz sa dopracujem k tomu verim tomu 🙂 no sama som zvedava ci 1 al. 2 😀 😀 😀 myslim,ze to bude jedno mm zase hovori,ze dve

ria191
11. okt 2013

@melisska ale ona podľa mňa chce dvojky 😀 😀 😀 či ??? 😕 😕 😕 😕

ikuska
11. okt 2013

@bergalm ked vide pozitivna krv, tak som doma az do 22.10.2013, vtedy mam kontrolu u gynekologa a na kontrolne sono by sme chceli ist do brna. Pisala som s kolegynou ze nemusim sa ponahlat do roboty, aby som to potom nelutovala, ze prve tri mesiace su kriticke, ale tiez potrebujeme peniaze, tak mozno potiahem do konca mesiaca PN, uvidim co mi povie gynekolog 22.10. ale ja som sekretarka a nemam narocnu robotu, tak by som rada este isla do roboty 🙂 🙂 🙂

jjajka
11. okt 2013

@mirkakn1 Ahoj, aj my chceme ist nasledujuci cyklus na soft, ta refundacia ma dost zaskocila, este sme to s m ani nestili prebrat, ale asi pojdeme aj tak.

annetty
11. okt 2013

@sally2401 ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre