Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubicaligocka
14. sep 2013

@miscok aj nam robil otevrel vklad. Tak len oddychuj prve dva dni. Vkladali ti krasne embrijko. Drzim palce posielam tehu virus tfuuuj tfuuuj tfuuuj
@petrika07 ano my sme mali zakrok mesa tese nejak okolo velkej noci a oplodnovali az 15.8. Takze sme mali mrazene a dokonca aj nekvalitne. Ja som mala na prvom ULT okolo 21folikov ale dobojovalo len jedno na xb ktore sme aj vkladali 20.8. Pekne sa chytilo a uz bije aj srdiecko. Niekedy to je len o stasti... Len pozor ked budes mat vela folikov ako ja na to OHSS co draplo aj mna.

miscok
14. sep 2013

@lubicaligocka Dakujeeem 😵

antiiscaremt
14. sep 2013

Dievčatá prosím Vás o radu !!! Aký je stanovený vekový limit pre výkon IVF v Brne? Tiež do 39 rokov ako na SVK?
Ďakujem. !

stastenka42
14. sep 2013

@antiiscaremt do 45 ako samoplatca

manita
14. sep 2013

@antiiscaremt 😔
do 39. rokov na poisťovňu
nad 39. rokov samoplatcovia
do 43. rokov s vlastnými vajíčkami (samoplatcovia) / podľa zákona
do 50. rokov s darovanými vajíčkami (samoplatcovia) /podľa zákona

zibi
15. sep 2013

no baby tak som zvedava co z toho bude..robila som si test tak ciarka tam je ale nejako extra sa nevyvija... boh vie co z toho bude...a ako naschval maju vo vsestkych lekarnach nie moc kvalitne testy ..mama test neviem nikde zohnat no uplne na nervy to je .... tak stale kupujem ten dr. max a boh vie aky je ten kvalitny 😖

miscok
15. sep 2013

@zibi Musi to klapnut.Velmi ti to prajem 😵

zibi
15. sep 2013

@miscok dakujem moja to cakanie je trochen strasne 😖

miscok
15. sep 2013

@zibi to ti verim a necudujem sa.o to viac,ze ty si uz tak blizko a ja este len na uplnom zaciatku toho strachovania a ovakavania.ale treba verit.a ty tam tu ciarocku mas.a bude to aj v krvicke 🙂

zibi
15. sep 2013

@miscok ach moja dakujem uvidime ako dopadnem

sarasota
15. sep 2013

@stastenka42 dakujem tehu virusikov si mi poslala veeeeeeeeeeeeeeela,len neviem ci budem mat dobru spravu 😒 nic necitim zajtra bude 10 den neviem ci mam testnut .Minule ked som bola tehu tak uz tam duch bol 😉

sarasota
15. sep 2013

@yanka1 no co testla ? 😉

gaga83
15. sep 2013

@sarasota
@yanka1 baby kedy dáte testik?????

sarasota
15. sep 2013

@gaga83 mozno zajtra 😉

speranza1
15. sep 2013

@zibi
@sarasota
@yanka1 dievcata... cakam na vase krasne spravicky...sup sup...chcem vidiet testiky.... prajem krasnu sviatocnu nedelu... 😵

sarasota
15. sep 2013

@speranza1 a moze byt aj taky s 1 ciarkou? 😀 😀 😀

gaga83
15. sep 2013

@sarasota @yanka1 baby neviem či sa to moje male zahrizlo, ešte 4 deň ma pichalo dosť často a už 2 dni nič. Ani žiadne príznaky nemám ako tehetná, no uvidím čo ukáže test, skúsim testnút v stredu alebo štvrtok. Vám držím palčeky aby boli // čiaročky 😀 😀 😀 😀

sarasota
15. sep 2013

@gaga83 nic ine ako verit nam neostava 😉 aj tebe drzim palceky nech su tam // kolajnicky 🙂 🙂

gaga83
15. sep 2013

@zibi zajtra pojdeš ešte znova na krv? Teď už tam máš čiaročky na testíkoch určite bude hcg krásne 😀 😀

nelly3
15. sep 2013

@zibi
moja uvidis zajtra z krvi, si jasna tehulka, tie testy co spominas su podla mna nie moc dobre. ved do zajtra uz vydrzis 😉

dalida
15. sep 2013

@lienka_1 dakujem, krasne za povzbudzujuce slova 😉 Dnes sa uz citim podstatne lepsie a tesim sa na dalsi priebeh stimulky... Ano, stimulujem... 😉 V pondelok vam dam vediet, ako som dopadla. Neviete nieco o Melisske? Ako sa ma? Tusim som ju tu dlhsie nezazrela.... 😕

petrika07
15. sep 2013

@lubicaligocka
Ďakujem za odpoved. Som rada, že je aspoň nádej, aj ked asi je to naozaj aj o šťastí...Spermií máme určite tak na dva cykly IVF ešte. A prosím ťa, do ktorého centra ste chodili? Aj si brala niečo pred IVF, ako píšu niektoré baby, napr. kyselinu listovú?
A gratulujem 🙂

lubicaligocka
15. sep 2013

@petrika07 chodili sme do brna. Ja sa si kupila tablets pre, ,snazilky, , (v Boots v UK) neviem ci nieco take maju na svk ale mali by mat. Je tam davka kyse.lis. A aj vela inych veci ja som to brala asi 3 mesiace pred a aj vceliu kasicku.

dafy
15. sep 2013

@sarasota ahojky 🙂 ktorý den sme dneska??

ikuska
15. sep 2013

Tak prvy vcelicka pichnuta, ruky sa mi triasli ale zvladla som to. Ved co neurobime pre nas najvacsi poklad na svete. A vy ako? chysta sa niektora teraz tak ako ja na IVF, aby nam bolo vselsie ... 🙂

sarasota
15. sep 2013

@dafy dnes 9 den od Et 😉

jalaura
15. sep 2013

@lubicaligocka co je OHSS -) ja sommala tiez vela folikov

jalaura
15. sep 2013

@zibi a kedy mas testnut z Reprofitu?

jalaura
15. sep 2013

@gaga83 to ze nemas priznaky vobec neber ako za smerodajne...ja som mala tiez pichnutie iba na zaciatku po vklade a od vtedy nic....az do teraz 7 tyzden....a to ma opat iba picha...okrem toho vobec ziadne priznaky....tak to je v poriadku🙂

miscok
15. sep 2013

@jalaura OHSS je ovarialny hyperstimulacny syndrom.Dobre to napisala jedna baba na MK: https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/ovarialny-hyperstimulacny-syndrom-ohss/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre