Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

saldiv
16. mar 2016

Baby a to co, ze Koudelka konci?!? Mne navrhol hysteroskopiu asi pred mesiacom a povedal, ze v marci nie je k dispozícii az na apríl mi dal termín. Tak teraz nechapem co tu čítam :O

sasa1983
16. mar 2016

@diska no a na Slovensku Ti nikdo v CAR nikdy usg nerobili pri stimulkach, KETe..?

mirrina
16. mar 2016

Ahojte, prosim vas, v Reprofite Brno si hradite IVF ako samoplatca, ci preplaca to nasa poistovna?

diska
16. mar 2016

@sasa1983 ano robil ale niekto neriesil,ze mam vysoku sliznizu a to nieje ok na vklad.Vitouskova pri prvej konzultacii hned videla,ze ta sliznica nieje ok a ze nebude ani pri ET,,hned to risila a navrhovala v mojom pripade Ket,vsetko mrazit po odbere a priparvi slizniu,,ale to nieje podstane,chcela som povedat ,ze uz ak ide clovek na konzultavciu si myslim,ze je namieste aj vysetrenie pretoze clovek nikdy neviem co mozu zistit a nasledne navrhnut.

sasa1983
16. mar 2016

@mirrina preplaca priblizne do sumy, co by uhradili na Slovensku. Urcite polozky, ako napr.testy na sexualne ochorenia, cast liekov,PK Ti nepreplatia vobec.

mojpoklad
17. mar 2016

@diska Ja som bola teraz na prvej konzultácii v RF v Dr. Vránu a tiež my neurobil ULZ, tiež som čakala, že na prvej konzultácii to zhodnotí celkovo, keďže po prvom IVF na Slovensku som mala len dve vajka a AMH už mierne znížené :(, tak som z tej konzultácie troška sklamaná....

matusik6
17. mar 2016

Čaute baby
Tie co mate soft stymulku s clostylom a meronalom na ktorý den máte 1 usg a opu?

malvina13
17. mar 2016

@panarka aj ty si mala 5.3. vklad? a kolko dnové??a už si testovala? ja planujem zajtra

mimi777
17. mar 2016

@panarka ahoj, tak ja mam za sebou dvakrat MA a zistene protilatky proti trofoblastu, spermiam manzela a este jedny neviem presny nazor a zvysene NK bunky, Momentalne mam vsetko v norme , skor si myslim ze to pre tie dva potraty

fatma1
17. mar 2016

@diska Ahoj..mozem sa opytat, aku vysoku si mala tu sliznicu? a to pred stimulaciou, ano? alebo po, teda pred vkladom? a co navrhli, odklad ET a KET? a ako ti pripravili slizniciu?
ja mam tiez ten problem, ze mam vysoku.
Dakujem za kazdu radu

diska
17. mar 2016

@fatma1 ahoj ja som ju mala vzdy vysoku ,da sa povedat,ze pocas celeho cyklu aj po Ms ostavala stale vysoka,okolo 17mm az 18mm,,cize po stimulacii v plivom hormonou to uz bol uplny des a tam bolo zbytocne vkladat embryo,to mi hned pri prvej konzultacii povedala dr.pri sono aby som bola pripravena,na to ze vklad po stimulacii nebude .Bola som na hysteroskopiu ked sa malo spravit nieco ako mini cistenie ale spravila som chybu lebo som aj nepriek tomu,ze som planvaal ivf v RF bola na ten zakrok v Martine,,,sama neviem preco 😝 Potom su aj lieky norethisteron a po nich pride take silne krvacanie sa ta slznica odluci,,a potom este mesiac pred ET pipelle mi robil este Marcel.a KET v native,na slovensku napirek tej vysokej sliznici domna este furt pchali aj esttrofem co to este vsetko koplikovalo,v native bola ta sliznica potom ok a aj sa zadarilo 🙂 Drzim palce.

mirrina
17. mar 2016

@sasa1983 dakujem!

fatma1
17. mar 2016

@diska Dakujem ..cize hned prve ivf klasicke? alebo sof stim.? sa hned Vam v Brne zadarilo?
ja mavam cely cyklus tak od 9-13 a to je tiez vysoke..a hormony to tiez este zvysia...ideme teraz prvy krat na soft do Brna, uvidim co povie a navrhne Otevrel, ako to riesit...;)

diska
17. mar 2016

@fatma1 mala som klasicke IVF a zadarilo sa az z druheho IVF.drzim palce. 😉

katka17044
17. mar 2016

prosim chcela by som sa spytat ked ste isli na opu kolko mal manzel abstinenciu kvoli dobrym spermiam? Dakujem za odpoved

nelly3
17. mar 2016

@katka17044
3-4 dni

katka17044
17. mar 2016

@nelly3 dakujem 🙂

panarka
17. mar 2016

@malvina13 ja som mala 6.3. A vkladali sme 5 dňové vo fáze EB a ja som testovala uz na 9 den a dnes zas a stale // 🙂 ja sa teraz budem testovať az kym nepôjdem na krv v pondelok, aj pri prvom som to tak robila, moj mm sa mi smeje ze ci si myslim ze sa stratí. Ale to pre moj pocit istoty ze este stale som tehu az ked ajstak az ked budem vidiet srdiečko budem taka spokojna. Tak napis ako si otestovala, dufam ze bude // 🙂

panarka
17. mar 2016

@katka17044 nam povedali 2-3 dni

malvina13
17. mar 2016

@panarka napíšem. a máš aj mrazačikov neakých?

torpilla123
17. mar 2016

Ahoj baby. My sme sa prave vratili s konzultacie s dr.Otevrelom. kedze nam treba ist na genetiku z krvi a manzelovi aj na fragmrntaciu dna,odporucal reprogen.neviete niekto,ci to robia aj v Martine,alebo len v BA,pripadne kontakt,alebo ako to funguje?vdaka za info. Predpokladam ze v KE to nerobia,lebo spominal Martin an Blavu.len nemali presny kontakt

sasa1983
17. mar 2016

@katka17044 ahoj, my 3 dni.

stella25
17. mar 2016

@torpilla123 ahoj, my sme boli v reprogene. Doktorka je z BA no chodi aj do MT ale asi len 1-2x mesacne, radsej vsetko riesi v BA. Nam vsak jej navrhnuta liecba nepomohla vobec ale DNA sme mali ok a to asi inde ani nerobia. Zalezi aky mate problem. Ona ti toho hrozne vela navrhne, kadejake vysetrenia zalezi kolko si ochotna nechat u nej Eur.

astrid55
17. mar 2016

ahojte, neviete ake vysetrenia je mat dobre pred vysetrenim reprodukcnej imunologie? (Nitra) dakujem

argenti
17. mar 2016

Ahojte , co to tu citam. Koudelka by mal odist z RF? To je pravda alebo len nejaka fama? Ja chodim k nemu a chystam så na dalsie IVF a Dufam ze to je len vtip.

sasa1983
17. mar 2016

@argenti podla mna to uplne az taky vtip nie je. Teda minimalne v budove RF viac nie je, nez je pritomny.

torpilla123
17. mar 2016

@stella25 ahoj Stella. takze to jedno cislo, ktore som nasla na nete je pravdepodobne na tu doktorku. my sme sa v RF dohodli, ze nam spravia vysledky, a tie posielame rovno dalej Otevrelovi, a s nim sa budeme dohadovat na tom, ako dalej. Takze neviem, ako to bude pokracovat dalej, vsetko zalezi od vysledkov. my mame za sebou tri neuspesne pokusy, 2x iVF a 1xKET, a kedze to nejde s uchytenim, tak ideme vylucovat dalsie moznosti (popri mojom PCOS a manzelovych oligospermiach :( )

gagirl
17. mar 2016

@dancura ahoj moja..ako sa mas?myslim na teba..este si neskusila testnut? 😉

dancura
18. mar 2016

@gagirl ahoj. Dakujem krasne,ze si na mna myslela...vsetky tieto dobre myslienky prispeli dnes rano k 2 ciarockam🙂 v pondelok idem na krv.Dakujem Bohu najviac na svete za toto pozehnanie.

silvinkabb
18. mar 2016

@dancura jeeej gratulujem 🙂no a drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre