Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
22. okt 2009

zuzla.. ukecaj sestricku nech ti to da na tzv "CYTO".....vysledky budes mat este v ten den... 😉 ... usmej sa na nu a daj jej cokoladu 😝 😎 ze si nedockava a je to pre teba zivotne dolezite ze ide vikend 😉

julietka
22. okt 2009

zuzlik, tanitka ma pravdu s tou krvou, aj ja som povedala ze je to velmi dolezite, som si vymyslela ze musim este v ten den volat do Brna kvoli vysledkom aby som vedela ci mam vysadit lieky a pani sestricka do dala automaticky na CYTO a vysledky som mala uz pred obedom 😅 😉 a veru ja asi skor nevydrzim cakat do toho pondelka ako ty, a naozaj ide vikend a tak...takze sup sup, pekne davame CYTO 😵

zuzla80
22. okt 2009

Táni máš odskúšané, že sestričky zaberajú na čokoládu 😀 😀 Včul, zajtra budem múdrejšia 😅

tanitta
22. okt 2009

nie ja som nikdy nedavala cokoladu mne to vzdy dali na cyto brali to tak ze proste musim 😎 .. to mat tak preistotu v zalohe plan B vies 😀 .. keby bola ofucana a mala pripomienky 😉
dieta mi spi uz 3hodiny 😨 😨 ...

takyna
22. okt 2009

Zaujímavá stránka neviem či ju poznáte...http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/strava

lenka20
22. okt 2009

ahojte babulky, takynka - mrkla som, najkrajsia veta citujem: Až na ojedinělé výjimky lze léčit úspěšně metodami asistované reprodukce prakticky všechny neplodné páry - dobre vediet 😀 😵 😵 😵 😵
tanicka vsak ty veducemu prilievas nieco do caju 😎 ze tolko spinka 😉 take dobre dieta ti namiesali, ty si si to musela velmi zasluzit 😉 😀 no mna caka zajtra babysitting, ale tesim sa, vystiskam krpanu
😵 😵 😵
zuzlicek no paraaada, takze zajtra to uz bude oficialne z krvicky, mam si tipnut cislo? HCG 784j.... no som zvedava ci to bude aspon priblizne sediet, mirindikovi som uhadla skoro presne 😉
mirinduska - taka som rada, ze si sa ozvala, ze ste OK, uz to bude urcite len lepsie a lepsie, vsetko zle je uz za vami, caka vas krasne mamickovske obdobie s malou princeznou bojovnickou, drzkajte sa a ked budes doma tak uz to bude celkom ine...
pozdravujem vas vsetky, zajtra budem bez netu a aj v sbotu do vecera, takze potom nakuknem a som zvedava kolko // tu zatial pribudne 😉

takyna
22. okt 2009

Leni tá veta je naj super 🙂 , dobrá motivácia
prajem ti príjemný babysitting 🙂

avaka
22. okt 2009

Ahojte,
Zuzlik,ja tiez tipujem okolo 700 😀 ,ak bude viacej,tak len potesi.. 😉
Tani,ja cokoladu nesiem,ked je sestricka mila a ochotna hned,ked je neprijemna,tak nadavam.. 😖 😀
Taky,aj Tebe sa uz testik blizi 🙂 Mozno sa z pondelka presunie na vikend... 😅 nech sa mozme tesit.. 😉

bobjan
23. okt 2009

Ahojky,

tak som bola včera na utz a je tam cysta ako hrom po IVF..tak som aj predpokladala.... 😢 😢 😢

takyna
23. okt 2009

Ahojte baby 🙂 , vy ma tlačíte do toho testovania, že som celú noce nespala o 4rano som rapid clear strcila do poharika, cisty ostal ako lalia 😒 , tak mi nedalo tak zase vstavat o 6rano zase strcit rapid clear a pepito, reprotifik som ušetrila 😖 , a neviem teraz na ktorom z nich urcite , ale po dlhsej dobe ako 3 minuty, jemna ciarocka , ale doslova pod svetlom viditelna tam je, dnes som 7den bez PK tak neviem co s toho vobec bude ☹

zuzla80
23. okt 2009

Ahojte babulky, vidím, že tipovačka už začala 😀 No poviem vám sama som zvedavá...
Krvička odovzdaná a sestrička ukecaná 🙂 - inak by výsledky boli až v utorok 😨 Ešte, že ste mi dali tip, ako na ňu pritlačiť, tak som na ňu vyvalila smutné oči, že teda ja to potrebujem vedieť ešte dnes, lebo to potrebujem zahlásiť do centra, tak zlatá, že ak si to zanesiete sama, tak budete mať výsledky ešte dnes - neváhala som, zaniesla a výsledy budú o 2hoďky - tak okolo 11tej by som to mala vedieť aj oficiálne. Tak držte paľuchy.

Taky ja nemám veľmi skúsenosti s pepinom a na rapi clear som už počula všeličo - ale ak je tam čiaročka a na 7mi deň bez PK, tak ja pevne verím, že je to na dobrej ceste. Nemáš možnosť kúpiť si mamatest - tie sú fakt spoľahlivé. A inak ani mne čiaročky nenabehli hneď - ale postupne a do takých 5minút zosilneli na maximum.

Bobik takže cysta 😖 - to sú hnusoby, aj ja som teraz mala naposledy cystu, to som už stimulovala, ale neviem, či mi ju na OPU odsali alebo nie, lebo Koudy nič nevravel.

Lenik tak len pekne nacvičuj materské povinnosti - o chvíľočku ťa to čaká 😉 Pozdravujem Táničkinu nevestu 🙂

tanitta
23. okt 2009

Dobre ranko..
Takynecka.. a coze na 7 den bez PK? jasne ze nemozu nabehnu D1 hned;).. vsetko sa musi nejako zacat 😉 teda duchom;)ja som testla na 9po et...prvy krat...ja verim ze bude to dobreeee 😎

tanitta
23. okt 2009

zuzla...takze tipnem aj ja;)....876 😉

zuzla80
23. okt 2009

Vysoko rúbete dievčence, naposledy ak si dobre pamätám, tak sa moje hodnoty pohybovali na 260 - 270, tak som zvedavá 😉

tanitta
23. okt 2009

my ti doprajeme zlatko;)....

zuzla80
23. okt 2009

veď ja viem 😉 😵

bobjan
23. okt 2009

Zuzlik, držím.

takyna
23. okt 2009

Zuzík držím 🙂
Tanit 😵 trosku som kludnejsia 😵
Ja som rapid clearom testovala aj pri malom, a tiez aj mamatestom , na rapide skorej naskocili ciarky ako na mamateste, v podstate su podobne

zuzla80
23. okt 2009

Babulky - oficiálne sa vám hlásim ako tehuľka 😀 tipy vám síce nevyšli, ale nevadí, aj tak si myslím, že je to super hodnota a tuším niečo podobná ako mala Tánička - taakže nebudem vás naťahovať - hcg 335,40 (12 DPO ET) 😵

Ďakujem vám za vašu obrovskú podporu 😵 🤐
Taky, Tadeuš, Adri, Renysek, Diorik predávam štafetu 😉

tanitta
23. okt 2009

jeeej Zuzla...mozem pogratulovat? 😉 ... hej ja som mala 14dpo 354 😉 teda11 po et bez pk

bobjan
23. okt 2009

Zuzlik, super 😉 Tak nech krásne stúpa 😵

zuzla80
23. okt 2009

Ďakujem 🙂, snáď to už fakt do tretice výjde 😉, o týždeň v piatok som objednaná na utz.

tanitta
23. okt 2009

Zuzla.. ides do brna?..

zuzla80
23. okt 2009

Nie Tanitt k svojej - zmenila som lekára, terajšia moja dokina je konzultantka Dankovčíka, určite ti to meno niečo hovorí, tak verím, že majú dobré ultrazvuky, keďže sú špecializovaný na prenatálnu diagnostiku. Nebudem chodiť do Brna. Kebyže, to mám bližšie, tak určite neváham, ale teraz v tomto nečase...
Inak som už posielala mail Koudymu 😉

zuzla80
23. okt 2009

Zmenila som si údaje v pase, tak snáď tým nič nezarieknem... ale keď ja už tak dlho čakám na tie krásne svietiace tt 😅

tanitta
23. okt 2009

dobre si spravila krasne sa tam vynimaju;)...musi to byt predsa ine 😵 ...dieta mi spi... idem este zelhit 😉 pa tehulka 😉
a pozdravujem vas vsetucky kocky 😉
leni... uzi si nevesticku nasu pusku malej 🙂

julietka
23. okt 2009

jeeej zuzlicek z celeho srdiecka ti gratulujeeeem!!!!!tehulka nasa oficialna, to je krasne ciselko, ale nedovolim si tipovat ci su dve alebo jedno, lebo gabika mala tusim tiez velmi nizke hodnoty a mala dvojky, je to indi vindi, nechame sa prekvapit na UTZ

dnes neviem co sa stalo ale som spala skoro doteraz, a ked som otvorila oci som si spomenula na zuzlika ze musime dnes drzat palce, no akosi som tu atmosku tuto prepasla, ale o to radostnejsie je vidiet pozitivnu spravicku 😵

zuzla80
23. okt 2009

Juliček je ti odpustené 😉 Ja to skôr vidím na jedného drobca, za ktorého budem nesmierne, ale nesmierne vďačná.
A poviem vám, že som rozhodnutá ísť na PNku - v piatok sa porozprávam s dokinou a myslím, že určite nebude mať nič proti, a od 2.11. by som už ostala doma - teda to sú moje plány, dúfam, že sa stanú skutočnosťou...

takyna
23. okt 2009

Zuzlík gratulírujem 😉 🙂 ešte, že sme ťa vyhecovali , aby si sa nám na to dala 😉 , len tak ďalej tehulka naša 😵 😵 😵

julietka
23. okt 2009

zuzlik jasnacka, pri nasej diagnoze nekonecnych snaziliek, po tom vsetkom co mame kazda za sebou ani o tom nepochybuj, pekne si daj PNku, aj keby si sa citila neviem ako dobre, ono je to zradne, nikdy nevies co a ako sa moze naskytnut...aspon ja som zo zaciatku stale len spala, aka som bola unavena, vies tie prve tri mesiace tvoj organizmus pracuje na plne obratky lebo sa prisposobuje novej situacii,takze asi budes dost unavena a budes potrebovat vela spat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre