Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
23. júl 2010

@avaka avusik, ani nevrav, este teraz chodim do izby kazdy chvilu mrnci raz jeden raz druhy zo sna od smadu a musim vstavat k nim pomaly kazdu pol hodku az hodinu aj v noci co chcu len vodicku pit...straaasne ich smadi 😨
vy byvate v rodinnom domceku, ci v bytovke? bazenik chcem kupit tiez, lebo ked vidim ako straaasne radi sa kupu (ved su vodnarcata 😉
fiiha u nas sa paradne blyska, ani nie bleskami, ale cela obloha, bude krasna burka, teda mohla by byt 😵

avaka
23. júl 2010

@julietka ,chudatka male.. ☹
byvame v bytovke,mame aj travnik pred domom,ale to je take divne a kto by to aj sprataval odtial.. 😒 Veru vodnarcata sa radi kupkaju 🙂 my preto chceme zacat aj na to plavanie chodit,som zvedava kedy nam daju vediet 🙂
No maju byt teraz burky,u nas este nic,ale vzduch sa uz tusim ochladil 😵

orsulka
24. júl 2010

@ninockaskv uprumne lutujem, co sa stalo dievčatko......to sa cloveku už niekdedy ani nechce patrať po tej otázke, že "prečo?"...... a myslím, že ani odpovede nebyvaju hned také jasne, ako by sme chceli......teraz to mas určite ťžke s rozhodovanim, ale to chce čas....a verim, že to nevzdáte a budete bojovat dalej.....ja som sa takto podobne citila po mimom.tehu a tiež mi vzali jeden vajickovod.....ale prebolelo, a slapli sme do toho zas.....držim palce a prajem vela sil a energie 😵
@lenny71 presne tak ako pisala rebeca......tolko vajok som aj ja mala pri klasickom IVF!!!! je to super. 8 oplodnených parááááda......a super, že budes mat dovcu 😉

lenka20
24. júl 2010

ahojte babiky, lenny velka gratulacia, 8 oplodnenych je super, tak nech sa im len dari, daj vediet ako sa vyvijaju drobciatka 😉 😵 😵 😵
pozdravujem vsetky, pekny vikendik 😵 😵 😵

orsulka
24. júl 2010

@lenka20 aj tebe lenocka....tento vikend nejdes nikam zrelaxovat ???????

lenka20
24. júl 2010

cau orsulik, tento vikend sa neda, manzelik je dnes cely den v praci, uvidime co zajtra vymyslime, ci sa niekam vyberieme... 😝

mirinda10
24. júl 2010

no my sme mali hroznu noc mala zaspala o 9.30, potom prisla o 2 hodky burka tak spustila plac a od vtedy kazdu hodku hore a stale sa pestovat alebo tesne spat vedla mna u mna v naruci, uz to teraz dobieha doobeda spala 3 hodky mala som cas navarit ale som hrozne unavena poobede asi pojdem spat aj ja 😀

pekny vikend, konecne sa ochladilo

lenka20
24. júl 2010

mirindik na burku sme sa zobudili viacere 😀 😀 no snad to dospis poobede, prinajhorsom dnes v noci... inak u nas uz pocasie super, normalne ze vzduch, vetrik, chladno... parada 😵 😵 😵

zufalka
24. júl 2010

ahoj babulky,hlásim ,že sme sa konečne dopracovali k drobčekom,dnes sme boli v RF na ET-mame tri fazulky,moc sa tešíme,dokonca cestou spat nad nami preleteli za sebou tri bociany.že by konečne?! 😀 všetky moc pozdravujem a držím palčeky 🙂 🙂

rebeca_1
24. júl 2010

@zufalka z troch bojovnickov to preste musi teraz klapnut. A tie bociany to urcite len potvrdia. Drzim palce )))
Kto ti robil ET?

zufalka
24. júl 2010

@rebeca_1 ahojky,ja neviem,taka mlada,vysoka,tmavovlasa,ale meno som zabudla.Som bola nejako mimo z toho že ani neviem...ale všetky boli neskutočne milé,skutočne.moc sa tešíme,a ty ako pokračuješ?

rebeca_1
24. júl 2010

@zufalka ja som bola v Reprofite len raz a to u Vitouskovej. Mozno to bola prave ona. )))
Ja teraz stimulujem, v pondelok mam prvy UZ u Vitouskovej.

zufalka
24. júl 2010

a to tam dochádzaš kvoli UTZ? byvaš niekde blízko? lebo my sme boli len raz na konzultacii a potom sme len mailovali.

rebeca_1
24. júl 2010

@zufalka my sme sa tak nejako dohodli, ze budeme k nim chodit aj na UZ. Mame to taku hodinku cesty, mozno hodinku aj stvrt. Takze to sa da.

zufalka
24. júl 2010

aspon budeš kludnejšia,mne robila moja gyndoška a informovala som dr.,potom sme boli na OPU dat spermie a dnes na transfér 🙂 🙂 držím ti palčeky nech ti to vyjde,kolky krát ideš? ja som teraz šiesty krat 🙂

olympia
24. júl 2010

@zufalka držím palce, bociany to istia! 😉

@rebeca_1 aj tebe nech sa zadarí. 😵 Ja som na UZV tiež chodila do RF.

rebeca_1
24. júl 2010

@olympia dakujem, mne takmer vzdy vo Ferti spravil Pinter 5-sekundovy UZ a uz som bola aj vonku.
V Reprofite to tak nevidim, je mi tam lepsie.
Kilometre, cas aj peniaze idu teraz bokom ))))

zufalka
24. júl 2010

presne tak,to sa neda porovnat,naši musia velmi vela dohanat aby videli aj klienta a nielen peniaze 😒

zufalka
24. júl 2010

@olympia dakujem 😀 😀 ,pekne ti rastu tt,ved to bolo len pred chvilou ked si sa tešila z pozitívneho testu 🙂 nepostrehla som čo to bude?

rebeca_1
24. júl 2010

Ja som behala tri roky aj k lekarovi do Viedne, bolo to velmi podobne Reprofitu. Clovek sa tam necitil ako u lekara ale u cloveka, ktory je ochotny pomoct.

lenka20
24. júl 2010

zufalka gratulujem k 3 blskam v brusku a thuj thuj thuj nech sa pekne zahryznu 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech sa to tu uz zase hmyri tehulkami 😉
rebeka1 nech ti dobre dopadne sonecko 😉 nech je kopec folickov 😵 😵

olympia
24. júl 2010

@zufalka ja som to tu vlastne ešte oficiálne nezverejnila, ale bude to dievčatko. 😵 😵 😵
@rebeca_1 presne ako vravíš, cítiť tam záujem a empatiu, nikto z personálu sa nepovyšuje nad pacienta hlúpymi poznámkami, každý sa snaží pomôcť. Navyše sú tam všetci taktní a vysoko profesionálni.
@lenka20 dúfam, že po zdravotnej stránke si už v poriadku. Aj keď máš isto ešte bolesť v duši, si veľmi statočná. Ja verím, že tvoj ďalší pokus už bude konečne úspešný. 😉

lenka20
24. júl 2010

olycek vyzera ze som ok, teda uz nemam bolesti, aj krvacat som prestala vlastne uz v pondelok... teraz si akurat mam davat pozor na infekcie, nekupat sa v bazenoch, nesexovat - skratka mesiac si dat pokoj so vsetkym... s koudakom som sa dohodla ze mi o cca 2 mesiace pozrie myom co je s nim, ci sa zmensil, ci bude musiet ist von (kedze sa mu v tehu tak velmi darilo) a podla toho uvidime kedy bude KETko...

lenka20
24. júl 2010

tak uz to teraz mozes dat aj do pasu, ked uz je to vonku, ze budes mat malu slecnu 😉 😵 😵 😵

rebeca_1
24. júl 2010

@lenka20 dakujem, hadam sa na UZ nieco najde....
@olympia jej, dievcatko? Dalsiu princeznicku budeme mat? Aj meno ste uz vybrali?

lenka20
24. júl 2010

rebeca urcite 😉 minimalne ako mala lenny 😉

rebeca_1
24. júl 2010

@lenka20 ten post prebehne rychlo, uvidis....
A nech je aj KETik coskoro ))))

rebeca_1
24. júl 2010

@lenka20 jaj, uz som to tu pisala. Ja mozem o takej krasnej urodicke ako mala napr. leny71 len snivat. )))) Pri 300 jednotkach zo mna vydoluju ledva 6-7 oocytov. Ale aj tak dakujem ))))

lenka20
24. júl 2010

no veru, minuly tyzden som si myslela, ze ani nemam na KET chut a teraz uz ma zase mrle zeru nech cim skor mozme skusat zas 😉 😵 sibe mi 😝

lenka20
24. júl 2010

rebeca uvidis ako to bude tentokrat, ja som mala pri softe v brne lepsie vysledky ako pri klasike v heliku.. teda pri tom druhom softe... takze mozno bude mile prekvapko, nieco to s clovekom spravi, zmena CAR, lepsi pristup, vacsia pohoda... minimalne kvalita vajok bude urcite lepsia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre