Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
29. okt 2010

@cavik - super spravicka, verim ze tentoraz to vyjde so stastnym koncom. Ktory den po ET si testla. Mas aj nejake priznaky?

@gerdusha - tebe uz zacinaju nejake priznaky? Mna pobolieva podbrusko, to je vsetko, vobec neviem ci je to dobre alebo nie 😖

@leamax - vitaj v klube, verim ze budes spokojna v RF a ze to vyjde 🙂

@lenny71 - si velka bojovnicka a neboj z mrazacikov sa dockas babulka, verim tomu a drzim palceky. V tomto pripade KET neviem po akej dobe, po ivf to boli 3 mesiace

mircalla
29. okt 2010

@lenny71 ja som bola 3 mesiace. nebol to KET, ale novy pokus

gerdusha
29. okt 2010

@falin ,
ja nemam asi ziadne priznaky...obcas ma pichne v podbrusku a citim sa ako pred kramami...ale v minimalnom mnozstve...obcas...ale to asi bude z toho utrogestanu, predsalen je to hormon a vysoka davka...

@cavik supeeeeer!! joojda, keby si tak rozbehla tehu vlnu sloveniek v RF 🙂 ...drzim palce a klopem na drevo /klop klop/, aby sme nic nezakrikli

gerdusha
29. okt 2010

@falin ,
vydrzis netestovat do toho 14 dna?

mirinda10
29. okt 2010

maminy, tehulky a snazilky super clanok
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2550/pr...

@lenny71 moc mi je luto co sa stalo ale verim, ze za chvilocku si pojdes po snehulacikov a budes tehulka, zena v zivote musi vytrpiet vela aby bola obdarena najvacsim darom a to je dieta

cavik
29. okt 2010

@rebeka33
@mircalla

ja som mala Fragmin pri oboch posledných MA a pri tehotenstve s Miškom somnič nepichala 😖
@falin

nemám príznaky žiadne, možno trochu bolesť v podbrušku, ale inak nič, ani prsia, nič...a testla som 1x na 8. deň

luly3
29. okt 2010

@cavik 😉 držím palečky 🙂 🙂 🙂 nech je malinký (a) bojovníček 🙂
dnes som bola na kontrole a v utorok mám OPU 🙂 mám tam
6 velkých vajok a nejaké malinké, tak som zvedavá čo somna nakoniec
vydolujú 😀 😀 😀 😀

lilina22
29. okt 2010

Ahojte kocky. Tak som spat z RF s dvoma 8bunkovymi embryjkami v brusku 😵 jedno je jednotkovej a druhe dvojkovej kvality. tretie je 6 bunkove dvojkovej kvality a uvidime, ci bude vhodne na zmrazenie. Ja som taka stastna a vdacna, ze sa nam tentokrat podarilo dostat k ET a som uplne v oblakoch z toho, ako take ET v RF prebieha, krasa. Ak by to aj nevyslo, tak sem nema clovek problem sa vratit na dalsi pokus 😵

cavicek gratulujem a velmi drzim palceky, aby bolo vsetko tentokrat v poriadku. inak ja si ta pamatam z rodinky...umelinkysk...som tam chodievala kedysi 🤐

shandy
29. okt 2010

ahojte babule,
ja vas teda vobec nestiham a je tu tolko novych tvari 🙂 🙂
zachytila som tu smutnu spravu...
@lenny71 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 , nech to rychlo preboli....
@cavik cavicek velmi drzim palceky, aby to tentokrat uz vyslo...sakris 🙂 🙂 🙂 , tfuj, tfuj, tfuj
@mirinda10 mirindik super clanok, hned som ho okopcila, v buducnosti sa zide 😅
a ostatne strany idem docitat, lebo som mimo....

shandy
29. okt 2010

@anty nech ti porod dobre dopadne a nech ste obaja v poriadku 🙂 🙂
@olympia, veru ty si na rade ty 😉 😅
vsetkym stimulantkam drzim palce a vsetky vas pozdravujem a zelam pekny predlzeny vikend 🙂

lucifuk321
29. okt 2010

@lilina22 drzime palce, aby to vyslo. a kedy budete vediet vysledok? a treba aj nejaku speci stravu uzivat pocas toho cakania?

lucifuk321
29. okt 2010

Mali ste tesne po transfere aj nejake bolesti - pichanie v podbrusku?

cavik
29. okt 2010

@lilina22
lili...áno ? A ktorá si Ty ? 😀 😀 LiliB ? So psíkmi ? ...na tej rodine to niekedy pekne fičalo...aj mám odtiaľ dosť kamarátok, s ktorými sa stretávam 🙂

dievky...ďakujem vám za povzbudzovanie, zajtra vám dám vedieť hádam dobré správy 😉

cavik
29. okt 2010

jááj ešte mi napadlo...dokedy mám chlastať to víno ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....už by sa patrilo asi prestať,či počkať do krvi ? 😎

cavik
29. okt 2010

@lucifuk321
ja som nemala žiadne bolesti, ale pichanie môže kľudne kedykoľvek byť, tak sa nezľakni 🙂
a špeci strava ? Čo ja viem, ja som sa tentoraz snažila vyhýbať potravinám, kde je vitamín K, pretože znižuje účinok liekov na riedenie krvi ( som sa náhodne dozvedela ) - napr. špenát, šalát, brokolica, paradajky, ...všeličo zelené a ja osobne mám rada chilli, tak bolo v podobe omáčky pri každom jedle a na každom chlebíku 😉

kajka39
29. okt 2010

ahojte vsetky babulky, 🙂 🙂 🙂
Mne sa akosi zacala stimulacia troska komplikovat, vcera som bola 2x na sono a na oboch vysledok iny. Zajtra musim znova, lebo lekar nevie urcit zatial termin OPU. Foliky 8DC boli do 18-8mm cca 8ks,
Viete mi povedat aka by mala byt vyska sliznice 8DC? A co by mohlo pomoct?
Dik zatial, odbehnem na hodku do obchodu na nakup.

Vsetkym co cakaju na vysledok drzim palceky a zelam // 😉

luly3
29. okt 2010

@kajka39 ahoj ja som mala na 8 den výšku sliznice 8 mm 😉 a dr.povedala
že to je pekne, ale neviem že či zodpoveda spravnosti 😀 a folikou
som mala 6 velkých a 4 malinke a na 10 den mám 6 krásnych velkych a
stale 4 menšie 😉

luly3
29. okt 2010

@cavik ahoj môžem sa spítat prečo piješ to víno????pomáha to niečomu 😉 ,

lilina22
29. okt 2010

@cavik anooooo, to som ja 🙂 LiliB, tiez som zostala z rodinky s 3 holkami v kontakte Jonny, Jankou76 a Monikou 😝 vsetky uz maju deticky 😵 ja som riesila ine veci, okrem ineho rozvod, ale uz je dobre a verim, ze tak to aj zostane 😵

Povedz mi prosim ake vino a kedy a kolko sa ho ma pit 😀 takato terapia na podporu sa mi paci 😝

@lucifuk321 dakujem moc 😵 no kazali mi robit TT 15.11. co je hodne neskoro podla mna...17 dni po ET, uvidim kolko vydrzim

callex
29. okt 2010

@lenny71 mas krasny pocet mrazacikov.verim ze zabojuju ako ty.
@luly3 perfis urodicka.
@lilina22 zelam nech sa pekne zahryzkaju.mne sestricka v PN hovorila ze nemam testovat ani na 14den od IUI...ale ked mi bude vychadzat ze mi menzes meska 10dni.no lenze kto by to vydrzal dovtedy ze ano?
@cavik tostym vinom zaujima aj mna 🙂

zlatanka30
29. okt 2010

povie mi niekto ako to v tom brne robia ked su taky uspesny?? 🙂

avaka
29. okt 2010

ahojte 🙂 ,aspon co som zachytila,

@cavik ,gratulujem 🙂
@lenny71, 😔 ,dufam,ze mrazaciky zabojuju a vsetko dobre dopadne..drzim palceky...a aj vsetkym ostatnym 😵
@mircalla,my sme nedali zaockovat,aj som potom trochu lutovala,ale je pravda,ze je tych ockovani az az...

@mirinda10 ,krasny clanocek,je pravda,ze vela ludi stale zije posadzanim deti,chodulkami...ja som sa cosi navysvetlovala... 🙄 a tie otazky,este nesedi ..????ved ma 1/2 roka 😕 Ale uz sedi 😎 a krasne si sama sadne a vidiet,ze som ju neobkladala vankusmi,sama si hned zacala krasne drzat rovnovahu... 🙂 a vie aj to ze podlaha je tvrda auuu a preto sa rada hadze v posteli,tam je makkucko.. 🙂

kajka39
29. okt 2010

vluly3 - dakujem za odpoved, tak ty to mas krasne nastimulovane, super. Aj folikov mas krasny pocet.
Ja som mala sliz. 4,6mm co je dost malo, ale dufam, ze zajtra to bude lepsie.
Vsetko nechavam na stastie a nechcem stresovat... 😉
idem si dat 2dcl cerveneho vinka, vraj je dobree na sliznicu? 😀

gerdusha
30. okt 2010

tak mi je nejak cudne...myslim smutno...nejaka depka alebo co ☹ 😒

takyna
30. okt 2010

@lenny71 ja som bola na KETe po 2 mesiacoch, lebo mi haproval menzes, ale mna necistili, po cisteni asi 3 mesiace je pauza

takyna
30. okt 2010

@mirinda10 ja som s tej generacie, co sme nutili deticky sediet ako 6 mesacne, moja prva vobec nevedela lozit, chodit zacala ako 9 a pol mesacna, a az po 2 mesiacoch ako uz chodila tak sa jej zapacilo aj lozenie, ona bola uplny atyp, a to jej ostalo do dnes 😖 😀

lenka20
30. okt 2010

ahojte babulky, ja uz mam z vas totalny chaos, je tu tolko novych tvaru, ktore vitam a drzim palce 😉
vidim ze stimulky dopadli vyborne - cavik - tichucka gratulacia, // na teste to je ten zdravy zaklad, len tak dalej nech uz je to tentokrat mala sestricka pre miska 😉
lenny - je mi to strasne strasne luto, ze ste prisli o malicke..... 😢 😢 😢 😢 vdaka bohu za mrazaciky, clovek sa rychlejsie spamata ked vie, ze ma velku sancu otehulkovat znova za kratky cas, mrazaciky mate nadherne, urcite sa niektore embrijko prijme a budete sa znova tesit...
pozdravujem vsetky, pekny vikendik 😵 😵 😵

cavik
30. okt 2010

Ahoj žienky

tak skúška dopadla 😒 ...čiarka je tam, ale nepresvedčila ma intenzitou, som myslela, že bude o dosť tmavšia ako tá pred 3 dňami 😖
ale, samozrejme, ešte nehádžem flintu do žita, aj ten test vyzeral, že už bol raz použitý, či čo, akokeby sa rozlepoval, aj chodím celú noc na záchod a čo ja viem, či to bol prvý moč alebo už ten druhý 😉 🙂 alebo....som pozitivista 😉

cavik
30. okt 2010

@lilina22
určite tentoraz všetko dobre dopadne, veď keď pozrieš môj denník na umelinkách 😉
ja som v kontakte, dokonca tu bola na chalupe predvčerom na návšteve, Jajulka, potom s Katikou, Marcelkou, Halierikom, Uzmamkou, kontakt mám na Helku a tuto na koníku máme Tanitku

lilina22
30. okt 2010

@cavik no zo dna na den nemusi testik vobec stmavnut, ja som vazna testomaniacka 🤐 a nehovoriac o tom, ze si chodila vela cikat. Uvidis zajtra/pozajtra. Btw. ked mozem poradit, skus mamatest 10, sa mi najviac osvedcili 😵

Cavicek a ako je to s tym vinkom? prosiiiim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre