Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
3. jún 2009

mirinda... maternica je nejlepsi masina na embria 😀 .. tak nech a pelesia bobici 😉
avaka...na utz.. je vidno tak od 100hcg takze ked sa kazdym dnom zvojnasobuje takze je to jasne 😎 my sme mali na 10po et 354 😝

avaka
3. jún 2009

Ano Zuzlik ide v zavese,a za nou totalna tesnotka idete vy baby... 🙂 Tak sa drzte

tanitta
3. jún 2009

od 1000

lenka20
3. jún 2009

avi - to uz je ale take prijemne cakanie, ked hcg je take nadherne 😵 😵
no, tie vysetrenia pred OPU - mne to koudy aj spominal ked som tam bola minule, ze musia drzat materialy ,, bokom,, teda ked je nejaka hepatalka alebo nedajboze hiv, tak spermose aj vajka aj embrijka by mali byt drzane zvlast a k tomu zrejme potrebuju tie vysledky... je to len asi taka oficialita, ale baby - este stale aj ked zaplatime o 4tisic viac tak je to stale menej ako u nas...

avaka
3. jún 2009

Tani,ja som 11den+ PK,takze v pondelok som mohla mat tiez tak,ze? 🙂

tanitta
3. jún 2009

avi. a to ides do r na utz?....tam objednavaju az na 14krv + cca 2tyzdne utz.. ale u nas by si mohla skocit 😉 ..

avaka
3. jún 2009

Lenik,prijemne,ale ved vies,ja uz by som aj vcera na UTZ..

Tani,menej som ja mala potom...ked tak ratam... 🤐 ale radsej neratam.. 😀

avaka
3. jún 2009

u nas idem na UTZ..

lenka20
3. jún 2009

avuska chapem ta uplne, neboj, aj obrazku sa dockas, tie prve tyzdne su take blbe cakacie... po srdiecku uz to bude lepsie a lepsie 😉
ja som mala naposledy na 11.den po PK HCG 287j....takze avus, myslim, ze to budu dvojecky, pripravuj miestecko na 2ks postielok, dvojity kocik, kopec peniazkov 😉 atd atd same krasne veci 😵

melisska
3. jún 2009

😀 avaka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam naozaj krasne HCG 😀 😀

julietka
3. jún 2009

avka nie Stelcl mi povedal aby sme mu zavolali na jeho mobil uz o 8.30, takze muzik to dostal za ulohu a ja sa to dozviem ako druha 😉

avaka
3. jún 2009

Ja som volala Stelclovi,povedal,ze mozem na UTZ koncom buduceho tyzdna,ale ja idem zaciatkom...dufam,ze nieco uz bude..

tanitta
3. jún 2009

avka.. sak ja som v tom osiali zabudla aj pogratulovat 😉 .. zatial tichucko ale uz to ide peknym smerom 😵 ...
myslim ze so 4tis. nic nezmeni na tom nechodit do r 😉 ...niet tych penazi...

avaka
3. jún 2009

baby dakujem 😵 ja sa este bojim prijmat gratulacie,ale dufam,ze vsetko dobre dopadne... 🙂 Ja na dvojky nemam stavany ani byt ani organizmus.... 😅 ale tuzim po nich..
Pravda o tych 4 tisicoch...ja som uz pred testom rozmyslala,kedy by som zase rychlo isla....nikde inde uz nie a to bez ohladu na vysledok.. 🙂

tanitta
3. jún 2009

julie... 5kuskov?.. ja nejak nedocitam resp. spomalene 😅 .. ved to tak aku aku akuraat 😎 ... aj dobry vyber muziky... 😅

avaka
3. jún 2009

Juli,to pekne skoro sa to dozvies...my obycajni ludia musime volat az poobede 😀

tanitta
3. jún 2009

melisska...ahoojky.. a ty ako sa citis??.. co tvoje brusko? 😵 ... 😉 ...xcem sa spytat oni nemali problem s tromi ks vlozit?

julietka
3. jún 2009

tanitka ja sa tesim ked bude aj jedno 🙂
aj Koudak v nedelu na UTZ bol velmi spokojny, povedal ze to je uspech len po clostile a jednom merionale, takze ked su oni radi, aj ja sa tesim 🙂

avaka
3. jún 2009

ozik,to som sa aj ja chcela spytat melisky 🙂 Ja ked som len tak okrajovo spomenula tri,tak dr.ze v ziadnom pripade..
Melisska,tak cakas do krvicky si pisala,ze?Drzim palce

julietka
3. jún 2009

inak babeny este k tym vysetreniam..pytala som sa ze ak by som sla hned mesiac po mesiaci na stimulku tak doki povedal ze zial treba vzdy nove vysetrenia, lebo som sa pytala ze ked u nas interne vysetrenia platia pol roka ci to je potrebne a toto mi teda odpovedal..

mne je to aj tak jedno kolko tam budeme platit, pretoze my tam chodime kvoli pristupu, nie kvoli cenam a myslim ze to asi vsetky co sme tu

julietka
3. jún 2009

avka a ty ako sa citis? teraz uz ked to vies aj oficialne tak mozes priznas uz aj priznaky 😉

avaka
3. jún 2009

Julietka 😀 😀 ,ja fakt nemam... 😅 Trocha prsia,fakt trocha...sice tu teraz vyzivujem.... 😵

melisska
3. jún 2009

tanitka ahoj moja, no Dr. navrhol dva aj mu na to nemozeme vlozit tri? a on mozeme a dal mi tri 😀 aj tak sa bojkammmmmm, brusko je vecer ako balon, rano je to lepsie, dnes sa mi aj chvilku tazsie dychalo,lebo som cely den bola na nohach, vpraci, na urade ale teraz je to vpohode, pijem pijem 😀 😝

melisska
3. jún 2009

avak dakujem 😵

bea77
4. jún 2009

Avaka, veľká gratulácia 🙂 . to naozaj vyzerá na dvojky.

zuzla80
4. jún 2009

Avi GRATULUJEEEEEEEEM - nádherné čísielko a hrozne ti držím palce na utz. Snáď už bude nejakú/é dutinku/y 😀 vidno. Drž sa a teraz na seba dávaj veľký pozor - vieš že nesieš zodpovednosť aj za detičky v brušku 😉.

Miri - no ta to sú šikovníci, majú nádherný počet buniek - drž sa a keď povedali, že už žiadny ďalší soft nebude, tak to tak bude - tomu ver 😉

Melisska no vitaj v našej témičke 😀

Julietka fakt sa bude platiť o 4tis viac - mne to teraz Koudy nespomínal - ale úplne s vami súhlasím, čert ber tých 4tis, peniaze boli aj budú a R. je aj tak 1* a nič na tom nezmení ani poplatok navyše. Juli mužík už o chvíľku volá, tak veľa šťastia 😉

Táni, Leni, Bei srdcervúco vás pozdravujem 😀 😉

mirinda10
4. jún 2009

dobre ranko dievcatka moje hned ako pridem do prace musim zapnut konika je to uz droga ale dnes rano ked som isla do prace tak mame luku asi 100m od domu a tam sa prechadzal nadherny bocian ja som nechela verit svojim ociam tak to je dobre znamenie

juli inak aj ja som cakala asi hodku na ET doki sa moc ospravedlnoval ale povedal, ze dnes tam amli strasny natresk no je dobre a plodne obdobie tak musime trosku pockat mne to ale moc neprekazalo a na OPU som cakala tiez viac ako hodku ale to nevadi nebudem pisat ako dlho som cakala v inom CAre.....

no ja mam len strach, ze mne vkladali takych malunkych bobacikov malo bunkacov no len aby sa im darilo co mi mozeme 5 a 4 bunkace na blastocysty ale ja bobacikom verim

inak co mi povedal doki to ma potesilo, jedno vajko ked ho vybrali tak nebolo este celkom zrele, tak ho nechali dozriet a neskor ho napichli ako to prve co bolo hned zrele, tak preto je v sklze aspon tak mi to doki vysvetlil no ja si myslim, ze inde by ich dali obe do misky a sup spermijky nech ich oplodnia oni pekne pockali a asi mi zachranili vajko tomu sa hovori - kvalitny servis a chut sa pohrat s nasimi drobcami a nie sup, sup do prace

R je proste jednicka akokolvek dopadne tento cyklus su proste super

lahhel ako mrcha dohovor jej uz, bea no a skusala si test ci nie si tehu nejak sa mi to nepozdava 😀

tanitta
4. jún 2009

ahojkyyy...
zuza.. tak co boli parky? 😉 ...
meliska...aspon je vyssia sanca 😉 ....dla mna v brusku budu nakoniec bob a bobek 😵 🤐 🤐
julie...obdivujem mangela...ze sa na to podujme... 😎 je fakt ze srdce aj v hrdle 😝
.. inak pre zaujmavost u nas na teste /... 😝 ....

zuzla80
4. jún 2009

Miri práveže embryjka boli nádherné, tak žiadne obavy. Musíme veriť, aj keď mňa niekedy ta viera opúsťa a hrozne sa bojím neúspechu 😔 Ale veď raz sa to už musí podariť no nie😉

Táni párky sa nekonali 😝 Nemám pocit, že by mi bolo z niečoho blivno, skoda - no uvidíme, povedal slepý 😉
Hmmm škoda tej jednej palice 😒

mirinda10
4. jún 2009

zuzli u teba je to tutovka to je jasne ja to viem, treba verit aj ked je to velmi tazke poznam to. Kazda sme si uz toho dost prezli ale ako si pisala, raz to musi prist a teraz uz je nas cas 🙂

tanitka tak test bol / hmmmmm no ak mrcha nie je, tak potom si len uzivaj to obdobie bez mrchy aj ja uz chcem byt bez mrsky 😉 😉

vitaj melisska, takze dalsia cakatelka v poradovniku na tehu mame tu plodne obdobie

juli urcite bude dnes plny pocet a pojdes na PK moc sa tesim, poobede podaj infosky cakame

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre