Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
7. jún 2009

Ahojte koceny 😉
My sme sa dnes tiez boli vyvetrat,celkom teplucko bolo..
Mirinda,Ty uz mas aspon pozehlene..ja sa k tomu nedokopem.. 😒 Ty si tusim na tej terase dlhsie ako Tanitkin maly...
😀
Julietka a mozno Tanittkin bol 10 bunkovec 😉 -pomalsi su vytrvalejsi..My sme 3-ti den mali aj 7 bunkoveho a bol ako jednotkovy...takze pocet buniek je otazka chvilky,takze rataj skor s obidvoma..a to plati aj pre Mirindu 😉
Zuzliiik,no kedy testujemeee 😵 😵
Inak,ja co som vcera zaspinila,to bol len akoby vyteceny utros trosku zafarbeny,potom uz nic...oproti tomu prvemu razu to bolo nic 🙂 Ale dufam,ze zajtra vecer Vam po UTZ poviem pozitivnu spravu.. 😵

julietka
7. jún 2009

avka a ty uz zajtra ides na prvy UTZ??sa musis veeelmi tesit 😵 a kam, ku komu ides?
dufam ze sa aj ja niekedy tak daleko dopracujem 😨

julietka
7. jún 2009

veru zuzlik som tak straaasne zvedava, uz by si aj mohla testnut ked si mala vklad az na 5 den krasne blastocysty hatchujuce, urcite uz bude nieco vidiet, aspon tienik ...ale ty si chces este asi uzivat tu sladku nevedomost vsak? 😵
avka tiez mala uz na 8 den dost silnu ciarku, aj ty si zajtra 8 den 😉

avaka
7. jún 2009

Julietka idem k svojmu lekarovi,dufam,ze uz bude nieco vidno..
Ty sa dockas asi o 2-3 tyzdne 😉
Zuzlinka bude mat // 😵

julietka
7. jún 2009

avka tak verim ze zajtra nam prihodis nejaku fotecku z UTZ, budem sa tesit 🙂 😵

jasne ze zuzlik bude mat dve // 😉

mirinda10
7. jún 2009

avaka dufam, ze si doma pripravena na dvojky zacni reorganizovat spalnu na dve postielky 😀 😀 a zajtra cakam na tehu bacil hned ako prides zacne mi cas zahniezdovania tak nech sa to ujme musis mna a juli nakazit bacilom tehu, zuzlik uz tehu je tak za chvilu zacne aj ona prskat

no ja stale sutazim s veducim, mala by som sa stretnut s tanitkou nech mi pozicia veduceho a budeme spolu spat na teraske ale nemam hrusku iba velky slnecnik ale nie je to ako sumenie listia to by som musela pustit CD ja stale zaspim ako zabita mne ani sumenie listia netreba, starnem nejak potrebujem siestu

zuzli uz si urob test sme strasne zvedave na silne dialnice uz maju bobaci 13 dni 🙂 🙂 🙂

lahhel
autor
7. jún 2009

Ahojky ..ako tu tak pozeram, uz ste tu vsetky cakakatelky len na dve ciarocky, o atimulke uz nie je ani rec, uz vas cakaju len tie dobre spravick, az mam pocit, ze uz sem nepatrim...

Avaka, zajtra sa tesim na fotecku, urctie nam ju ukazes, vsak?

Julietka, mirinda, zuzla vam drzim palce, aby ste boli vsetky tehulky 🙂

tanitta
7. jún 2009

ahojky.. 😉
Lahel.. to co za pesimisticke spravicky ze nepatris?? 😨 ... ty si teliesko vies o tom? 😉 ...a ja akoze sem patrim? 😨 .. 😵 ...ibaze ja sa votiriem vsade 😀.. takze sa pekne pozitivne nalad na stimulku lebo dialnicne znamky pojdu nadracku 😀 😎 ...
Mirinda...vitaz je jasny;)...kedze idu na nas 30°c vonku...to ani 10kuzelnych stromov nepomoze 😅 ..
Julie...je ale zaujmave vidiet zrod uplne od zaciatku od buniek 😉 ...a nakoniec sama bunka 😀 ...

bea77
7. jún 2009

Nakuknem po víkende a čo to tu nevidím. Naša Lahelka a pesymizmus. Hlavu hore. O čakaní na stimulku by som Ti mohla rozprávať. Ja a mrcha sme sa zatiaľ tiež nestretli, takže mi zostáva len čakať.
Všetkým čakateľkám na // držím prsty
Avaka, opatruj deťúrence

lahhel
autor
7. jún 2009

Bei a k dokimu ides kedy? spominala si, ze pojdes bude v piatok alebo pondelok..v piatok si asi nebola, ked si nepisala..
...ja som inac dnes prelezala cely den v posteli s takymi bolestami a krcami..taketo som este nezazila, neviem ci je to tou stimulkou...spinenie rapidne zosilnelo, tak myslim ze mrcha do rana pride...uz by som bola rada...

lahhel
autor
7. jún 2009

Tanittka, ale ty uz si za vodou, ty uz mas veduceho...ty sa mozes len a len tesit...a ty mozes nakukat do kazdej temicky 🙂...u nas je to zatial este vo hviezdach, tak je to trosku aj pesimisticke a obcas ta pichne pri srdiecku, ked sa to nedari..ale ved ty tiez vies, ake to bolo cakat na vytuzene babo...

tanitta
7. jún 2009

Lahel.. ja to uplne chapem...cakali sme 8r...keby mi niekto na zaciatku povedal ze o 8rokov to bude tak si s tym hlavu nelamem...proste bola by zaruka.. a hototvo...velakrat som to mala chut zabalit...nekonecne tahanice po caroch...vysledok neisty.. co bude ci vobec bude.. ake to nakoniec bude.. vsetko.. zivot.. vztah...je to velka skuska...odmena byva sladka.. vies vzdy ked mi bolo nanic vzdy som si spomenula na"kolegyne" co mali 6 a viac ivf za sebou....ze to ide...aj ked to bolo fakt tazke na psychiku...ale toto mi pomahalo...a dalsia vec clovek potrebuje hlavne pri sebe mat fyzicky niekoho kto mu je oporou....

lahhel
autor
7. jún 2009

Tanittka, mas pravdu, je to presne tak ako pises...nic ine nam nezostava len bojovat dalej a verit, ze raz to vyjde...
A ty mas novu fotecku 😉

bea77
7. jún 2009

Chcela som ísť k lekárovi už v piatok, ale ten môj lekár je vraj dlhodobo vypísaný a k tomu, ktorý ho zastupuje veľmi ísť nechcem. Skúsim ešte zajtra zavolať známemu jednej mojej priateľky (k nemu chodím na utz, keď potrebujem ísť v sobotu alebo v nedeľu). Snáď bude ochotný sa na mňa pozrieť.

tanitta
7. jún 2009

viem ze ti to i tak nijak nepomohlo...lahel...no tvoje motto v pase vravi za vsetko 🙂 ...ze chces verit...inak to nejde.... srdce vravi inak - mozog sa zdraha uverit... 😎 fotka... 😀 ... po vyspati 😝...

lahhel
autor
7. jún 2009

Tanittka, ale mne to pomohlo, aj pre mna su hnacim motorom ine kočky, ktore toho absolvovali uz neurekom a urcite viac ako mi a nevzdali sa a napokon sa im to podarilo...tak ja tomu tiez verim, ze raz sa spoja hviezdy, aby nam to vsetkym vsetuckym vyslo...a ty sa nas vzor, ktory to len potvrdzuje, ze ked sa nevzdas, dockas sa tej vytuzenej sladkej odmeny...
Je to niekedy tazke, to srdiecko vzdy tuzim len a len po tom jednom, ale ten mozog niekedy zmysla inac a ako pises, zdraha sa uverit...ale ked nabehnem opat na stimulku, bude srdiecko aj mozog opat na rovnakej frekvencii...
...ale fotecka sa mi paci..

zuzla80
8. jún 2009

Pekné ránko baby🙂
Vidím, že ste sa tu po mne cez víkend zháňali 😉 No žiaľ u mňa - sa zrejme žiadne zázraky opäť nekonajú - dnes ma prestali bolieť prsia, čo u mňa nikdy neveštilo nič pozitívne - ani žiadne extra pocity nemám. Baby ja už tomu naozaj, ale naozaj nerozumiem, krásne hatchujúce blastocysty a..... všetko na prd. Je mi z toho viac ako na nič. Zajtra je môj kritický 9ty deň, asi ráno testnem, ale moje tušenie asi hovorí za všetko Ja viem, že to ešte nemám vzdávať, pokiaľ nieje nič isté, ale viete 9ty transfer - a ja už poznám svoje telo. Tak toľko o mne, ani vám nevravím akú hrču mám v krku, keď vám to tu píšem.

Avi držím dnes palce na utz - nech sú tam krásne dve dutinky😉

A ostatné moje spolubojovníčky - držím päste 😵

mirinda10
8. jún 2009

dievcata moja, moralka sa tu spusta lahhel co to je za pesimismus ved ked pride mrcha tak nabiehas pekne ti to tanitka napisala a ver jej ma toho uz za sebou dost a dockala sa, kazda sa dockame jedna skor dalsia neskor

zuzli co to tu citam, problem je ze sa moc pozorujeme ja napr. mojim prsiam nedavam ziadnu vahu bolia a boleli stale test negat., takze u mna tie zvacsene a citlive prsia robi urcite utros , zajtra urob test a verim, ze tam budu dialnice hlavu hore mojko urcite bude dobre ja viem, ze je to tazke ale bude dobre

tanitka tak to na tej fotke si kus krasnej zeny uz vieme pokom je veduci taky krasavec 🙂

tanitta
8. jún 2009

ahojky...
Lahel.. mrska sa este nerozbehla?...
avaka.. dufajme ze uz utz nieco ukaze 😉 ...
zuzla..jaka hrca zo za hrca?? 🤐 .... hrca bude ale na brusku... 😉 ...najhorsie je to cakanie... 😔 ...malo by to byt "zo zakonu" na 14dni pod narkozu 😎 ... ved co clovek ake vypetie sil musi vydat zoseba aby prezil... 😕 ...sak ja tiez uz pomali budem musiet sediny prekryvat 😒 .. vsetko prezivam s vami.. uspechy neuspechy... radosti i starosti...

julietka
8. jún 2009

ahojte babenky co to tu vidim, ake pesimisticke reci 😨

zuzlik prsia predsa nic neznamenaju, tak ako pisala gabika raz ju boleli potom neboli a zas boleli a neboleli 😉 nehadz flintu do zita prosim
zuzlik ty ake lieky beries, uzivas aj estrofem? lebo mne ho nikdy nedavali ale mam presne tento isty problem, povedala som to aj Stelclovi ze vzdy na 10 den zacnem krvacat tak mi dal estrofem 3x1

lahhel ake reci ze sem nepatris, to co je za reci, jasne ze sem patris ved zachvilku aj ty budes stimulovat a naskocis na tehu vlnu 🙂

tanitka mas peknu optimisticku fotku, paci sa mi 😵

zuzla80
8. jún 2009

Miri - keď u mňa tie prsia, keď prestali bolieť, nikdy neveštili nič dobré - ale máš Miri pravdu, asi sa až veľmi pozorujeme, to je asi tým, že nejde o klasické tehotenstvo - veľa sme si každá preskákali a preto každý jeden príznak toho, že to môže výjsť nám dáva nádej. Ale asi to čo má byť nezmením - jedine, čo by ma potešilo sú D1tky na teste - a to asi každú z nás 😉
Ty už si v práci? Či ešte doma vaľuškuješ 🙂

julietka
8. jún 2009

tanitka veru na 14 dni pod narkozu 😀

mam taky pocit ze by sme tu mali dat PRIKAZOM, aby si zuzlik, bea a aj lahhel urobili testiky!

zuzla80
8. jún 2009

Táni no ta 14dňová narkóza by veru nebola na škodu - ja by som sa nechala nahovoriť 😀 . A na tú hrču v brušku sa veeeeľmi teším 😉

Juli ahoj moja - nemám Estrofem, Kouďak mi ho nedal - sliznica bola krásna, tak asi sa podľa toho zariadil, že nieje potrebný.
A ďakujem vám za povzbudivé slová - fakt to v takýchto situáciach pomáha 😵

Lahel a ty žiadne pesimistické reči a reči typu, že tu nepatríš - ty si naša zakladateľka, takže pekne krásne tu s nami ostaň 😉

zuzla80
8. jún 2009

Juli ja tvoj príkaz poslúchnem a isto zajtra testnem 😉

julietka
8. jún 2009

zuzli ty si pekne mala testovat uz dnes rano a mala by si po starosti, nemusela by si sa trapit, lebo by si nasla pekne dve // 😉

julietka
8. jún 2009

zuzlik ale ja som mala vzdy krasnu sliznicu, ale napriek tomu mi z tohoto dovodu napisal estrofem a ja som skutocne naposledy nekrvacala ak si spominas, dokonca som mala prvykrat pozitivny testik a sme to teraz v stredu rozoberali so Stelclom a povedal ze to je vdaka estrofemu, ale proste to mimi vzdalo ale to je uz iny dovod..

mirinda10
8. jún 2009

zuzli dnes som este domka ale pracujem teda vybavila som uz par telefonatov, odpisala na postu
musim do konca juna vycerpat staru dovolenku tak mam este 1,5 dna ak neratam dnesny den potom novej 25 dni, takze vegetujem prave si davam kavicku
inak aj ja sa pozorujem viac ako je zdrave, stale nieco registrujem tu ma pichne tu mam tlak hroza ale je to uz podvedomie takze to chapem ale ja budem sklamana az ked budem pocut vysledok z krvi do vtedy mam nadej a tu si chcem uchovat a zajtra urob test urcite tam bude D1 = BA- KE

inak s tou narkozou to je dobra myslienka to by si tanitka mala dat patentovat ako zlepsovak to by bodlo ma to viac pozitiv - poriadne sa vyhajame a nebudeme sa stresovat

ja si este dnes mozno pospinkam vonku a zajtra bude makacenko od 7.30 budem v praci a vratim sa bude 19.00 to budem rada ale ja som maniak takze to je ok a za chvilu sa to zmeni bude babenko 🙂

zuzla80
8. jún 2009

Juli lenže to že ma prestali bolieť prsia som si uvedomila, až keď som sa vycikala - inak by som možno urobila aj dnes, ale zajtrajšok to istí.
Musím sa Koudyho opýtať na ten estrofem - či náhodou, nebude tiež dobré nasadiť. Inak ešte stále mi nedošiel mailik koľko máme mrazáčikov. Keď budem volať výsledok, tak sa opýtam.

Miri tak si užívaj vegetenie domka - v kútiku duše závidim. A to fakt máš ešte starú dovolenku - ty si iný pracant - ja mám už len 15dní z novej 😒 - no žiadna sláva 😉

mirinda10
8. jún 2009

zuli ale ved budeme mat za chvilu inu dovlenku - matersku to nam bude hej 😀 😀 😀

mojka ale u teba je iba 20 dni dovolenky za rok este musis mat viac rockou a bude 25 dni narok, pravdaze ak vam nedava zamestanavatel ako benefit o dalsi tyzden viac dovolenky

mne doki nastavil estrofem po prvom utz mala som nizku sliznicu ja som nikdy nekrvacala a teraz to uz musim brat aj ked sliznica pri ET bola ok ale ak by som to prestala brat tak mozem zacat krvacat

babulky kolko mam jest tej kyseliny listovej ja papam 1mg denne asi uz 3 mesiace ale neviem ci to staci kolko papkate ....

julietka
8. jún 2009

mirindi a aku kyselinu listovu uzivas? najlespsi je Femibion lebo obsahuje este nieco na viac co zapricinuje spravne vstrebavanie kyseliny listovej do organizmu a staci 1 tabletka denne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre