Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
6. júl 2009

a este stale je chudacik taky zachripnuty? ja som sa ho v piatok pytala ci je prechladnuty a vravel ze nie ze to ma astmu..chuda. No ved on je vzdy vysmiaty a zlaty, akurat raz sa mi zdalo ze bol nejaky smutny, ale to bol asi totalne uanveny
mirindik tka pekne opatruj mimiskov a bude sranda ked sa uchytia vsetky 3 😉 ale vy byvate tusim v rodinaci tak pohodka 😅 ja budem mat problem napasovat do nasho vytahu aj dvojkovy kociar 😀

avaka
6. júl 2009

Ahojte 🙂
Miri,gratulujem k trom bobiskom 😵 Super,a este k tomu pojdu zajtra na dovolenku,teda pre nich to bude dovolenka,pre Teba len praca...
Miri,ved to nevadi,ze nemas hatchujuce blastocysty..tam je rozdiel mininalny,mozno keby si isla na ET o hodku neskor,tak uz by zacali hatchovat.. 🙂

Zuzli,tak ako si sa aklimatizovala v praci..? 🙂

Tani,uz sa tesim,na fotecky z plavania,ja ked som nejake fotky videla,to je uzasne,ako sa tie deticky dokazu ponarat...a tie ksichtiky a bublinky z ustociek.. 😵
Inak Juli to s tym reziserom vystihla,to je fakt trefa., 😀

Leni,Ty si bylinky pekne nechaj,su namiesane pre Teba a dufam,ze v januari riadne zaucinkuju..tfuj,tfuj,tfuj...

Juli,aj Ty by si si najradsej UTZ kupila domov.....?
😀 Ja sa teda zatial obzeram aspon zvonku,vyhrniem tricko,stiahnem brucho,vypucim..,stiahnem,vypucim...muz len chodi okolo,ze zase si v tom zrkadle...? 😀 😀 😀

mirinda10
6. júl 2009

juli mame dom 5 izieb + obyvacka takze miesta mame aj pre dvojky moj by bol rad a moj doki Smolik povedal, ze dvojky by bolo super aspon by som ukoncila moj reproducny cyklus tak sa smial ale ja budem rada aj za jedno

dakujem babenky za podporu este to tu musite so mnou vydrzat to moje cakanie na testovanie to bude stres som tu sama samucka 😉

avaka
6. júl 2009

Miri,co by si tu bola samucka... 😉
Musis ist pekne prikladom kockam,Lahhel,Zuzli,Bea,o chvilu zacinaju... 😵 a potom Lenka,na tu tu budeme vyckavat a tolko rucok jej uz bude drzat palce.. 😉
No a podla domu by sa Vam mohli aj tie trojky zadarit,i ked urcite postacia aj dvojky.. 😵

mirinda10
6. júl 2009

to ano ked citam babenky co maju dvojky tak klobuk dole ako to super zvladaju jedno je viac ako dost ale nemozeme vystrasit juli ale je mlada a zvladne to a muzik zacne stavat barak pre rodinku 🙂

avaka ja myslim, ze som tu sama cakajuca po ET babulky idu buduci mesiac do stimulky ale za chvilu ide zuzli na KET uz to ma urcite za par dni ak ma pamat neklame viac ako tyzden to nebude

julietka
6. júl 2009

no miri ja si nemyslim ze som az taka mlada 😉 😉 ale je pravda ze s tebou sa vekom rovnat nemozem 😵 velmi ti zelam aj tie trojky, ked uz mate taky baracisko aspon ho naplno vyuzijete 😅

a nebudes tu sama, my budeme cakat s tebou na tvoje dialnice a kludne mozes testnut uz 7 den ved si mala PK 🙂
ja som testovala na 8 den po ET a nemala som PK a mala som uz pekne viditelnu ciarocku ak si pamatas tak ty uz budes mat urcite dialnicku aj na 7 den 🙂 nech ti ta sedmicka prinesie stastie

avka ty expertka, muzik musi mat z teba zabavu, este ze mate velke zrcka 😀

mirinda10
6. júl 2009

avaka takze sa s teba vyklul narcis ked sa stale obzeras no a je uz nieco vidiet, ja mam stale nafuknute brucho ako v 16tt takze ja do zrkadla radsej nepozera 😀 iba nariekam ked si zapinam nohavice to musim sa nadychnut hroza ale dufam, ze uz to bude lepsie alebo az o 9 mesiacov 😉
tak zajtra tu nebudem idem rano do Rima a v stredu sa ozvem tak sa mi pekne teulky a cakatelky opatrujte uz sa budem tesit na citanie

lenka20
7. júl 2009

dobre raaaanko 😵 😵 😵
mirindik aj ked tu dnes nie si - gratulujem ku krasnym embrijkam v brusku, bola to naozaj uspesna stimulka a teraz to najdolezitejsie - cary mary carujem pre mirindika dve velmi tucne ruzove cary 😉 a nech jej to neni malo, carujem pre mirindika aspon jedno krasne babo 😵 😵 😵 😵 alebo kludne aj dve 😉 mirindik drzim palce nech sa pripojis k nasim zlatym tehulkam avuske a juliske 😵

tanitta
7. júl 2009

dobre ranko 😉
miri...ked pojdete niekedy na dovcu letecky.. tak pre drobcekov to nebude prvy krat 😉 .. pekne si ich opatruj v brusku...drzime vsetko co mame 😵
...zdravim ostatok osadenstva 😉 ...

zuzla80
7. júl 2009

Miriček tak som na teba včera myslela, a aj by som rada nakukla večer, ale mužík je na služobke a zobral mi huweiho (či ako sa to píše - viete to pripojenie na net), tak som musela čakať až do rána - ale intuícia ma nesklamala, a gratulujem ku krásnym embryjkam - nech sa krásne u teba zabývajú - bývaničko pre nich pripravené - miesta habadej, tak nech sú z toho minimálne dvojky a nech sa bytík rozžiari smiechom malých drobčekov 😉 . A to ti fakt dali ešte aj test v R.? Milé gesto od nich 😅

Avuška aklimatizovana ako aklimatizovaná - najradšej by som niekde vypadla, len musím čo to podokončovať a už sa hrozne teším na dovču - na tú dlhú dvojtýždňovú.

Juli no s tým režisérom si to veru vystihla 😀 Som sa na tom úžasne pobavila - no nenadarmo ho voláme vedúci 🙂
Lenik len si tie bylinky nechaj - sú špeciálne pre teba, tak nech pomôžu tebe 😉 a oni sa isto do januára nepokazia. Aj keď viem, že ty si dobrá dušička a rada by si pomôcť - ale už by bolo na čase, aby pomohli aj tebe 😉

Čauko zvyšok osadenstva 🙂 😵

lenka20
7. júl 2009

ahojte baby, ja mam dneska rozculovaci den, som sa stihla uz xkrat rozculit, vytocit, povadila som sa s kadekym, no skratka den blbec 😝 😝 uz sa veru tesim straaaasne aj ja na dovolenku, aj ked teda nic extra ma necaka, ale aspon si oddychnem od xichtov tu v praci..to stoji fakt za to 😉
zuzlik no vidim, ze nikto nechce moje bylinky 😝 tak zostanu v polici.. ale ak by ste si to niektora rozmysleli tak sa ohlaste...
paaaa

zuzla80
7. júl 2009

To sa tu dnes nik okrem Lenky neukázal 😕 - čo ste všetky odleteli s Mirindikom do Ríma 😅

zuzla80
7. júl 2009

Lenik kašli na robotu - ja mám tiež niekedy takéto obdobia - aj keď je to niekedy ťažké, treba to hodiť za hlavu a povedať si, že takýto hlupáci ti ani len za pomyslenie nestoja . Inak už máš viac ako mesiac odlúčenia za sebou však? Celkom rýchlo to zbehlo nie? No ešte zopár ich zvládnúť a mužík bude doma 😉

julietka
7. júl 2009

babulky ahojte, ja dnes cely den polihujem..dufam ze som to nezakrikla s tymi tehu nevolnostami, dnes mi je cely den na tycku, obchadzam si wc/cko zblizka, dvakrat ma poriadne prehnalo..ledva som obed dovarila ako mi vsetko smrdelo fuuj..ale teraz to vyzera ze uz to preslo..tak neviem co to bolo..keby to bola viroza tak asi mam aj teplotu..ale uz som zasa hladna a vtedy by mi asi jest nechutilo, vsak? no cudne to stavy..ale asi to patri k tomu 😵 😕

mirindik dnes ukazuje babuliatkam velky Rim 😉 aki cestovatelia este su z nich len bunky 🙂

lenik ty bud len rada ze tovje bylinky nikto nechce, to znamena ze ti musia ostat, pretoze ti prinesu stastie v januari 😉

zuzlik, tanitka ahojte 😵 a samozrejme aj ostatne zaneprazdene babenky 😉

lenka20
7. júl 2009

julie no ked to ty povies, tak to uz len bude pravda 😉 😵 asi tehu nevolnosti to boli, teda urcite... aspon troska nech si uzijes, a vies preco? lebo cakas dvojky parik, tak oni sa medzi sebou vzdy dohodnu ktore babo prave ucinkuje 😀 😀 tak dneska ti dievcatko dalo spoznat, ze je grckacie.. zajtra zase bude klud, lebo bude na rade chlapcek.... mas to dobre 😅 co ti baba na krase uberie, to ti zas chlapcek vrati 😉
zuzlik - no veru, ved mna to vzdy po chvilke prejde, neviem sa nad pracou dlho zamyslat, vravim si, ze az tolko zas nezarabam, aby som tomu venovala zbytocne vela myslienok 😝 ale v tom momente ked ma niekto napali tak vypenim 🙄 kolegyna sa na mne vzdy smeje, ze parna lokomotiva dole kopcom spustena, to som ja ked sa zlostim... veru, mesiac uz za nami s manzelikom, no, dost rychlo to ubehlo, ale teraz zas ma obchadzaju strachy ked kazdu chvilu cosi v telke v radiu hovoria....uz nech je to za nami... vzdy som sa tesila z leta, ale teraz uz nech je zima treskuca december.... to si budem uz moct vydychnut....

julietka
7. júl 2009

😀 lenik ty si podarena ze dvojky sa dohodli, to je fakt mile 😵 😵 inak ako by to nestacilo som sa strasne vyhadzala, ono mi to uz sice nejaky mesiac pretrvava no stale sa to len zhorsuje, to ani ked som bola pubertiacka som taku plet nemala 😕

lenik a dobre robis ked sa vyzuris, som taka ista a vzdy mi to pomoze sa dobre odventilovat a idem dalej a uz na to potom nemusim mysliet..ty nasa parna lokomotiva 😉
to odlucenie ti fakt nezavidim, dufam ze mas blizko aspon rodinu aby si nebola uplne sama samucka..a muzik pride az v decembri?

avaka
7. júl 2009

Ahojte 🙂 ,dnes Vas tu je naozaj akosi poriedko
Juli,aj mna vcera prehnalo aj dnes.. 😕 ale tiez si myslim,ze to nie je viroza,to by malo hadam vacsiu intenzitu..
A ta pubertalna plet 😅 mozno sa dvojky dohodli na nevolnostiach a na pleti sa nevedeli ,tak Ta obstastnuju vyrazkami obidve.. 😅 ,

Leni,uz to v tej praci vydrz,a ten super pocit,ked v januari zistis,ze uz odtial coskoro vypadnes a niektore ksichty nebudes musiet vidat... Ja som si ten pocit teda vychutnala.. 😉

Zuzli,Vy uz aspon viete,ze idete na dofcu,to verim,ze sa tesis 🙂 ,my aj uvazujeme,ale este sme nic nedohodli ani nerozhodli..

Ahoj Tani 😉

Miri,tesime sa zajtra na zazitky z cesty 😵
Pozdravujem vsetky koceny 🙂

lahhel
autor
7. júl 2009

Ahojte babulky 🙂

Julietka, takze tehu priznaky prichadzaju..nooo musis si to uzit se vsym vsudy, ani nevies ako velmi by sme aj my chceli aby nam bolo zle, az by sme sa z toho tesili..Julietka a ako ti je doma? uz si si aj zvykla pomalicky,vsak?😀

Ja som nastastie nezamestnana, takze som uz tak davno nerozculila, ale viem si to predstavit...aj som robila s ludmi, a je to tazke...a tiez sa pridam k vam julietka aj lenik, ze sa tiez hned rozculim....uz aby sme boli vsetky na materskej a mali svaty pokoj od roboty..aspon teda tie co teraz pracujete 😀

Lenik a kam idete na dovolenku? uvidis, bude fajn, oddychnes od robotky..

Tanittka, veduci je riadny fesak...to sa mi tiez pacilo s tym bufetakom reziserom...

Mirindik uz niekde lieta s mimiskami, tie sa maju, este su len take mrnave a uz lietaju po svete😉

Pozdravujem vsetky ostatne kočky 🙂

julietka
7. júl 2009

ahojki avuska a lahelik a vy sa tu aj ukazete 😉

avka a ty uz si doma, alebo este chodis do prace? ..iba dedukujem z toho ze si si ten pocit vychutnala..
avuska mne tie nevolnosti presli ked som si pospala, a potom som dostala strasny hlad a som hladna v kuse cele poobedie ako keby som mala pasomnicu 😕
dufam ze zajtra minic nebude..podla lenkinej predpovede to tak vychadza 😀

jeej lahelik tak ty si doma 🙂 tak to je super, aspon sa nemusis nikomu spovedat ked by si kvoli stimulke absentovala..ja som tiez rozmyslala ze dam vypoved a budem sa sustredit len na stimulku, ale napokon som tomunechala volny priebeh..keby som nemala tkau pracu s ludmi ako mam tak by som aj do prace chodila, ale nedokazala by som sa pre tu unavu sustredit, takze je lepsie ked som doma...no veru na dobre sa da rychlo zvyknut, aj ked ja som hrozna..uz ked som doma neviem sa donutit ist von a byvame na uplne novom "betonovom"sidlisku bez akejkolvek zelene, takze ma to ani nikam nelaka a mala by som chodit na prechadzky...jedina zelen su moje surfinie a tujky na balkone ale cely den sa tam opiera slnko tak teraz tam nesedavam..

jooj ako miri zavidim tu terasku 😉

tanitta
7. júl 2009

ahojky...
krizia sa mi oci..ani som nedocitala...len som vam chcela ze zijem ale ledva..sme sa stratili v haji😅 ... ma bolia nohy jak kona...padnem jak kabela do postele... 😅 ...dobru kocky... 😉

mirinda10
8. júl 2009

dobre ranko pinasam pozdrav z teploeho Rima, cesta dopadla dobra len ked som prisla domkov 23,15 zaoparkovala pred barak tak som ledva nohy tahala ( strasne mi puchnu nohy asi zdrziavam vela vody ) a oci uz som bola slepa a na letisko som sla 5.15 takze moja sluzobka trvala 18 hodin

lenik, dakujem za vestenie moc 🙂 by som bola rada aby sa nam aspon jeden mimisok ujal ved som im dohovarala pri starte a prilete aby sa drzali, nech sa neboja som s nimi

babulky ste moje poklady ved ani moja rodina ak neratam muzika nevie co prezivam ale musim sa priznat zatial som kludna ale stres sa bude stupnovat a stupnovat

no inak ten test dostanes zuzlik tiez je to pre nich dobry marketing no nie 😉
juli a avaka takze tehu priznaky sa uz ukazali no babulky treba vydrzat mne by sa nieco hodilo aby som schudla nejake tehu grckanie 😀
tanitka a kde ste to boli, v akom haji 🙂 takto sa znicit a bola si aj s veducim, takze prechadzka sa predlzila ked ste sa stratili 😎 no dnes prsi tak asi vela prechadzok nebude

dnes zdrhnem z prace skor inak tu zaspim nejaka som zmrodovana asi starnem kedysi som lietala 2x za tyzden a bola som ok a teraz som skapata

zuzla80
8. júl 2009

Miriček tak ťa vítame konečne späť doma aj s drobcami 😉 Videli ste krásny Rím, tak dúfam, že sa ten výletik drobcom zapáčil na toľko, že sa už od teba neodpútajú. A piješ veľa? Po tej stimulke sa fakt človek cíti, že každú chvíľu praskne.

Juli no z čoho iného by ti mohlo byť zlé ak nie z tehu - veď si dvojnásobná tehuľka, tak ti musí byť dvojnásobne zle ako Avuške - ale to ti neprajem, len konštatujem 😅 Vidíš, je lepšie, že si domka - môžeš si ľahnúť, alebo obíjmať misu kedy chceš 😉

Lahelik a ty ako a atk? Už ste sa skamarátili?

Lenik to je dobre, že sa odventiluješ - ja som skôr typ, ktorý to dusí v sebe, až pokiaľ nepríde domov a nevyžaluje sa mužíkovi. Inak predvčerom som počula o nejakom blbcovi, čo odpálil bombu pri slovákoch - hneď som si spomenula na tebe, že to musí byť hrozná neistota, nikdy nevieš, kedy nejakému blbému afgáncovi nepreskočí v gebuli, ale určite ho ten hore ochráni - i keď najlepšie by bolo, keby už bol domka.

Táni no kde to v háji ste sa stratili?

Bea sa už dlho neozvala však?

lahhel
autor
8. júl 2009

Dobre ranko, vlastne uz pekny den 🙂

Mirindik,tak vitaj spat...urcite si drobcom dobre dohovarala, neboj, od strachu sa ta mozno taaaak strasne drzali, ze ta uz nepustia 😉

Zuzlik, uz som na to prisla, z coho mi je zle, vcera bolo to iste, zle mi bolo jak slak, ale bola som na zahrade kosit travicku poobede, slnko riadne prazilo a potom som si precitala niekde na nete, ze antiko a slnko nejdu dokopy, lebo to robi zle..tak odo dnes sedim len doma, sice dnes je pod mrakom, ale po vcerajsku mam toho dost...Inak ako som zacala brat HAK, mala som mrchu len asi 2 dni a potom uz nic, to je normalne?

Tanittka, este ze ste sa stastne vratili z toho haja...dnes pekne oddychujte doma pod hrustickou 😉

Pozdravujem tehulky avaku a julietku a samozrejme vsetko ostatne osadenstvo 🙂

Veru, bea sa uz davno neozvala...co je s tebou bei????

mirinda10
8. júl 2009

lahhel ano je ked beries HAK tak mas kratsie a slabsiu mrchu ako normalne su to len a len hormony nemaj boja a uzivaj si to ani ja uz mrechu nechcem vidiet 9 mesiacov

ano a ked ju beries a niekedy aj antibiotika a citala som v letaku na prendison tak sa nesmie ist na slnko mas byt v tieni

julietka
8. júl 2009

ahojte babenky 🙂

miri ako ako bolo v Rime, asi si nemala kvoli prac.povinnostiam sa poprechadzat po meste vsak? no ale hlavne ze bublinky si vyvetrala a ukazala im kusok ineho sveta 🙂

tani a co to 😅 co ste bolo na nejakom novom mieste ked ste pobludili? 😉 to musela byt dlha vychadzka 😎

lahhelik no veru na to treba davat pozor, na vsetky hormonalne lieky vseobecne plati ze sa musis vyhybat slnecnemu ziareniu, ja som kvoli stimulke prestala aj do solarka chodievat, jednak by mi mohlo byt zle a okrem toho sa vyhadzuju aj pigmentove skvrny..

zuzlik, lenik, avka pekny dnik vam prajem 🙂

adra17
8. júl 2009

Ahojte, žienky, prajem vám príjemný dník. Ja som bola dnes na prvom UZ a výsledok nedobrý.Tak rada by som sem napísala niečo pozitívne, čo sa nám v našom snažení podarilo, ale stáááále nemám čo ☹ . Ale mám radosť z vašich úspechov 🙂

zuzla80
8. júl 2009

Lahelik pri atk je to fakt normálne 😉

Adri a čo sa stalo? Nevyvíjajú sa dobre vajka???

Juli ahojky 😉 😅

mirinda10
8. júl 2009

adri nehadz flintu do zita a co si brala iba clostil?ak mas male folikuli tak ti daju nieco pichat a hned podrastu ako huby po dazdi a stacia aj 2-3 kvalitne vajka

lahhelik ja som isla priamo z letiska do officu a spat takze Rim som videla z taxiku a z lietadla viac nie ale mam ho uz pochodeny uz som tam bola viac krat tak sa tam uz nestratim a vcera bolo velmo teplo na turistikovanie

adra17
8. júl 2009

Brala som Clostil, čo sa mi zdalo hneď málo, lebo ja som si pichala predtým 300 j. Gonalu. No a teraz mám len dva foliky a každý inej veľkosti s veľkým rozdielom. O žiadnych iných ani malých nebola reč, tak asi žiadne nie sú.

zuzla80
8. júl 2009

Adri tak to ma mrzí a bola si na kontrolu v Brne či u svojho dokiho? A vlastne, čo na to v Repráku - aké stanovisko zaujali, budú čakať, či ešte vajka povyrastú, alebo to už stopli 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre