Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
2. okt 2014

@evadek aj ja beriem helecid už dlhé roky na kyselinu 😒

ria191
2. okt 2014

@zibi tak my sme mali takú fešandu Gardnerellu sviňu jednu tam sa bez antibiotík skrátka nedalo zabraňuje uhniezdeniu dokonca sa jej dosť ťažko zbavuje tak som "happy" ale ja už nič neriešim inak by som už scvokla som zvedavá ako dopadneme v utorok na tých imunologických odberoch teda až za mesiac keď budú výsledky. Imunologička apelovala aby som počkala s IVF-kom až po výsledkoch ale Marčellino bol proti asi robím aj chybu teda skôr určite ale končí mi záruka na menopur a aj testy na infekčné choroby tak možno keď bude mrazáčik tak už potom budem ako tak v poriadku ale IVF-ko už nedokladám 😕 😕 😕

falin
2. okt 2014

@lienka_1 - ahoj Lienocka a aj dalsie kočky. Zijeme, dychame, vsetko ide akosi rychlo 😝 . Ale nove nemame nic 😖
Ako sa dari? Sledujem to tu iba obcas. Ako v novej praci? A kedy ides do dalsieho boja?
korčule co ste planovali september - oktober, kdeze ste ?

balance
2. okt 2014

@tinkatinulka dakujem za vysvetlenie 🙂 uvidime, ci to bude tutovka... snad ano 🙂 budem informovat o priebehu... a neexistuje teda ziadna skupina ohladom reprofitu?

diska
2. okt 2014

@ria191 ahoj,ja som pichala uz prexpirovane injekcie viac ako pol roka v RF povedali,ze do 6 mesiacov je to uplne ok 😉

ria191
2. okt 2014

@diska chceš ma prehovoriť ??? 😀 😀 😀

tinkatinulka
2. okt 2014

@balance myslím že nie

lemoni86
2. okt 2014

@falin ahoj, tak ja som oktobrovy stimulant... cakam na mrchu . mala by sa dovalit do konca tyzdna hmm 😕

diska
2. okt 2014

@ria191 nie nechcem ,suhlasim s Marcelom,nic neodkladaj a na ziadne vysledky necakaj aj tak ta len malokedy neake vysledky niekam posunu max ta tak len viac zneistia 😀 a ked je teraz zle o mesiac moze byt horsie 😀 ,treba ist hned ako sa da ,teda u mna to tak funguje 🙂

speranza1
2. okt 2014

@falin
@ria191
@tinkatinulka cau zeny...... Hlasi sa stara ochechula 😀 😀 😀 ..... Ja vam len chcem oznamit ze tohto roku sa u nas ivf nekona, takze mozno rok 2015 bude ten pravy... Uvidime... Uz druhy tyzden som chora jak pes ( zapal priedusiek) beriem uz druhe antib. , takze si neviem predstavit zeby som si uz mala nasadit medrol... Takze u nas sa nic nemeni. Stale sa mi zda, akokeby nam to robil niekto naschval aby sme na to ivf dalsie nesli... No uvidime... Vsetkym drzim paluchy... Cmuuuuk 🙂 😉

beni23
2. okt 2014

@falin Ahoj, októbrový stimulant budem dúfam, že aj ja, chcela som byť septembrový, ale 9 deň mi mešká tak ma ide poraziť.

evadek
2. okt 2014

@diska ja ho mam 8 mg ...a nechuti mi absolutne jest..boli ma zaludok...atd tad....pekne postupne sa to vybudovalo..najprv som mala len problemy s travenim...potom nevolnosti..na koniec som stratila aj chut do jedla..moje posledne jedlo je okolo 12-14.00..potom uz nejem...

evadek
2. okt 2014

@ivka3901 a zabera ti?..tak to je najdolezitesjei🙂

ria191
2. okt 2014

@diska aj u mňa to tak funguje a ako tak pozerám, že z mesiaca na mesiac horšie tak radšej idem do boja teraz 😀 😀 😀

haimi
2. okt 2014

@cmudlo nestresuj, podla mna to s tym nemusi suvisiet 😉

ria191
2. okt 2014

@speranza1 ale lásko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vôbec sa netráp trtká sa to väčšine 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja som toho dôkazom ale keďže viem, že môže byť aj horšie tak radšej držím hubu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale momentálne lížem psychické dno a plávam v "sračkách" ale už s úsmevom na tvári 😀 😀 😀

tixx
2. okt 2014

babyyy, mame ♥ 🙂 podla lekara som 5tt+4, podla tej kalkulacky na nete 6tt+4,ale to je teraz uuuplne jedno. dnes napisem aj Stelclovi, lebo mi pisal,ze dufa,ze o par tyzdnov mu okrem toho,ze som mala // na teste poslem dalsiu pozitivnu spravu 🙂
@ludinka @tlucka @evadek @gagirl

ludinka
2. okt 2014

@tixx supeeeer 😵 gratulujem ti
ked si odo dna opu odratas 14 dni tak mozes ten termin pouzit ako termin poslednej ms a bude ti to pocitat spravne aj na klasickych tehu kalkulackach, ale mas pravdu teraz je to este fakt jedno 😉

ludinka
2. okt 2014

@tixx a kedy mas dalsiu kontrolu?

tixx
2. okt 2014

@ludinka o 2 tyzdne, lebo stale mam vraj hyperstimulak... ale snad to prejde a vstrebe sa to, a vsetko bude dalej pokracovat tak,ako ma 🙂

ludinka
2. okt 2014

@tixx a co mas zvacsene vajecniky ci ako sa to prejavuje? aj ja som mala pravy vajecnik obrovsky

lemoni86
2. okt 2014

@evadek och sakra... ma strasis, ja budem brat 4mg ... jezis sak to ked mi nebude chutit jest tak zo mna nic neostane 🙄
tak ale drzim ti palce nech to trapenie splni svoj mimi ucel

diska
2. okt 2014

@evadek a ako dlho ho uz beries? tak mne to nic take nerobi zatial ale brala by som keby mi nechutilo ja mam co zhadzovat 😀

beni23
2. okt 2014

@tixx Gratulujem 🙂

gerdusha
2. okt 2014

Baby, ako dlho ste po uspesnom et/ket brali medrol? Ak bol len preventivny?

crazybabenka
2. okt 2014

baby....neviete či náhodou nemá dnes Štelcl dovolenku? ...lebo mi nejak neodpisuje 😝

tixx
2. okt 2014

@ludinka no vraj oba mam zvacsene...ale vraj sa to vstrebe. tak dufam,ze to tak bude 🙂

ivka3901
2. okt 2014

@evadek jasné,ale mne robí kyselinu káva takže ked nepijem napr.jeden deň kávu tak si nemusím dávať helecid každý deň,ale zaberá jasné a zakaždým tto mám na recept od obvodného kedže si tam pravidelne chodím aj pre tabletky na tlak 🙂

tixx
2. okt 2014

@beni23 dakujeem 🙂 a vsetkym vam, ktore to len caka, chcem poslat tehu bacilyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gagirl
2. okt 2014

@tixx blahozelaaam..a prajem nech ide aj dalej vsetko ako ma..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre