Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
18. dec 2014

@yanni ano uz tehotne 🙂

lenka54321happy
18. dec 2014

Baby!!!!! Ked som to ja dokazala, najvacsia stresačka na svete, kazda jedna z Vas to dokaze!!!!
1. Embryo nic moc 2. Krvacanie 3.ziadne priznaky skoro....
Ale VSETKO je ok prave som mala 12t sono a vsetko ok!!!!!
Som taka stastna!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Dakujem Vam kazdej jednej za podporu!!!!! Bez Vas by to bolo fakt o mnoho mnoho tachzsie!!!
Drzim Vam VSETKYM palce!!!!
Rada ak mozem pomozem podporim, kto to potrebuje!!!
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
My to VSETKY dame do uspesneho konca!!!!!!!
Xxxxxx

yanni
18. dec 2014

@diska ja som sice nie po umelom, ale mam naj kamosku a tak je po umelom a citam vas tu aby som trosku ochopila jej stavy. Tiez bola v Brne, myslim uz viac krat. Ale v tych vasich skratkach tu sa nevyznam, tak neviem co ma vsetko za sebou.

ale k tvojej otazke. Som tehotna, pomaly koncim prvy trimester a gyn robi len ultrazvuk zo spodku, nic ine. Teraz uz pomaly zacne cez brucho.

tinkatinulka
18. dec 2014

@lenka54321happy gratulujeeem 🙂

bambulka2015
18. dec 2014

@lenka54321happy no vidis. supeeeer. len tak dalej 😉 Ako ti robili sono? Uz cez brusnu stenu?

@diska mne zatial len utz tam dolu a nic ine nikde nestrkal. Ale u mojho gyn som zatial bola len raz, v 7tt, vtedy som bola aj posledny krat v centre a tam tiez utz len zo spodku a nic ine. K mojmu gyn idem koncom decembra, to budem 11tt, tak som zvedava, co bude robit a ako.

haimi
18. dec 2014

@diska mne doteraz robili vzdy len sono. A od 11tt len cez brucho

nelly3
18. dec 2014

@crazybabenka
v papieroch je pisane ze do 72 hodin 😉

lenka54321happy
18. dec 2014

@bambulka2015
Dakujeeeem hej cez brucho 😉 cxxxxx

bambulka2015
18. dec 2014

@lenka54321happy tak to je super. Takze dalsie by uz aj u mna mohlo byt cez brucho. Nechce sa mi tam zase uplne vyzliekat. Hm, no ved uvidim.

nelly3
18. dec 2014

@speranza1 na zajtra ti silno drzim palce, zelam ti to z celého srdca, zasluzis si to, treba len bojovat a oplati sa to vsak. Neboj, bude vsetko dobre, bude tak ako ma byt a mozno budu dvojicky 😉

diska
18. dec 2014

@haimi
@yanni
@bambulka2015
@lenka54321happy mne tiez robila uz teraz pri kontrole 12tt cez brucho a brali mi aj krv ale to este minule a teraz na ten kobinovny test,merala aj tu tekutinu na krku ci co no neviem prestne to akoze to NT meranie .
Merala mi tlak a ze odteraz uz kazda kontrola bude ,krv,moc a tlak,vaha .Som myslela,ze ci nieco kontroluju aj zospodu tak preto som sa pytala 🙂 nieze by mi to chybalo 😀

balance
18. dec 2014

Koudelka mal pravdu, ked tvrdil, ze sa tesi, ze im zvysime statistiky 🙂
Zatial zvysujeme pozitivnym HCG, 10den po ET-199,08. 😉

ingrid0105
18. dec 2014

@kako23 dakujem, budeme si drzat navzajom, este absolvujem ten Martin predtym a 2015 bude pre nas uspesny 🙂

ivetahe
18. dec 2014

@lenka54321happy

Gratulujem uprimne sa tesim spolu s tebou.

ivetahe
18. dec 2014

Nemam Merional!

mimika1973
18. dec 2014

@lenka54321happy super, vidis! Konecne trosku tej spokojnosti uz a bez stresu! 😉 😀 🙂
Preco akoze hovoris, ze embryjo o nicom? V akom stadiu Ti ho vkladali? to bol Et ci Ket?
Tak odteraz pekne tehulkovanie, uzivaj si to, lebo to rychlo leti!!!! 😵
Don't worry, be happy!!!! 🙂

lenka54321happy
18. dec 2014

@mimika1973
Dakujem, bol to KET ale po rozmrazeni mi povedala doktorka ze je NIC MOC!
Takze moja nadej bola strasne mala....
Zazraky sa dejuuuuuu uz verim!!!!!!!!!!
Xxxx

ivetahe
18. dec 2014

@ivetahe

Dakujem

haimi
18. dec 2014

@diska dobre ti dopadlo to nt ultrazvukove meranie? Ja idem 23, normalne som z toho trochu v stresiku

haimi
18. dec 2014

@balance gratulujem 🙂 🙂

mimika1973
18. dec 2014

@lina129 nie nahodou Kozumplika,? 😉

mimika1973
18. dec 2014

@crazybabenka mozno len ranka z krcku, kvoli vkladu, to je nic 😉

mimika1973
18. dec 2014

@kako23 ano moja skuste ten nativ ci slabunku stimulku, este si mladucha, aby si nam netehulkovala! 😉 Sanca tam urcite este daka je, a ani doktori nie su velmi premudri, vsetko zavisi len od matky prirody, zial!
Spermose mate dobre inac? A kolko si uz mala ET ci KETov?

mimika1973
18. dec 2014

@speranza1 urcite bude speri, dzrkam vsetky paluchy! 😉 😵 😵

mimika1973
18. dec 2014

@crazybabenka ahoj, vydrz aspon 9 dni! 😉

mimika1973
18. dec 2014

@rebeka33 ahoj tehula ;) Tiez cakate chlapceka? lebo uz nepamatam, sorry 😉
Vsetko ok prebieha? citis sa oki? 😵

mimika1973
18. dec 2014

@lenka54321happy he he pravdaze sa deju! 😵 😵 Doktor mieni, priroda meni! 😉
To bol jeden mrazacik vas, a akej hodnoty? HB, XB alebo EB? dvojkovy?
Myslim, ze kazde embryjko ma svoju sancu, ci sa vyvija rychlo alebo pomalsie, dolezita je ta vnutorna genetika praveze, nielen vonkajsia morfologia.... 🙂

diska
18. dec 2014

@haimi ahoj aj ja idem az 23 do prenatalu.cz ,to NT meranie mi robila moja gyn .ale tak to asi nebolo take presne ako robia specializovane pracoviska 🙂 podla jej merania je vsetko Ok ale tak aj tak ideme este.

skaredekacatko
18. dec 2014

@vernazza ahoj to su ktore cytokiny zvisene? Napis mi prosim. A na to D co beries akeho vyrobcu a kolkatka to je? 😀 ja mam nk bunky v pohode.

lina129
18. dec 2014

@mimika1973 je to mozne 🙂 dost zle som pocula tu pani v telefone... Poznas ho? Chodis k nemu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre