Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
21. dec 2010

@rebeka33 - dakujem 😵 . Mna to testovanie viac stresuje ako ukludnuje 😒
Blahozelam k srdiecku, je to uzasne. A neboj sa, uzv neuskodi

@martini - kedy testikujes? drzim palceky

anty
21. dec 2010

Ahojte všechny reprofiťačky, chci Vám všem popřát hezké vánoce a šťastný nový rok. Všem snažilkám ať už se na ně konečně taky usměje štěstí a dočkají se miminek. A nám maminkám bych chtěla popřát ať nám děťátka dělají jen a jen radost. A všem co tady píšou vzkázat, že jsme tady jako jedna velká rodina, protože jenom my víme kolik úsilí a snahy nás všechno tohle stálo a stojí. Mám vás ráda i když se tady moc často neukážu.

rebeka33
21. dec 2010

@anty ďakujeme, krásne si to napísala.Pravdaže aj tebe.
@martini no vy testíte cca spolu pod stromčekom s falin tak budem držať všetky palce nech sa pridáte. 🙂
@mircalla ti na nás máš taký dobrý vplyv 😵 .No to behanie po poštách ti fakt nezávidím. Ja musím ísť dokúpiť jedlo na sviatočnú večeru a už teraz mi stoja vlasy dupkom z tých davov v odchoďáku.
Prajem pekný deň.
@ninockaskv držím palce.

mircalla
21. dec 2010

@anty krasne si to napisala. Ja zelam to iste, vela tehuliek a deticiek v roku 2011. A tiez chcem zaspominat a poslat do nebicka pusinky vsetkym anjelikom - @rikuska21 @ninockasvk @\Takyna @mirinda10 - myslim na ne casto, nie ste v tom sami....ale aj vsetkym ostatnym anjelikom, ktore boli este malicke embryjka v brusku
Tiez Vas mam vsetky rada....v poslednej dobe som hrozne rozcitlivena, no radsej budem koncit

takyna
21. dec 2010

@ninockaskv zo mna tieklo ako z brava, cista krv, a maly sa udrzal, cize nohy v teple 😉 🙂 vies ako sa hovori, nadej umiera posledna 🙂 , drzim palce

takyna
21. dec 2010

Aj ja sa pripápam a prajem Krásne Vianoce, sviatky plné pohodičky a hlavne nech sa všetky našej Reprofiťáčky dočkajú vytúžených detičiek v náručí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Krásne a veselé všetkým 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matahacik
21. dec 2010

@zufalka, mircalla, rebeka33....ahoj holky, velmi pekne dakujem za povzbudenie, dnes prave idem na konzultaciu do reprofitu, tak uvidim co navrhnu
zelam Vam krasne a pohodove vianocne sviatky a nech sa vam splnia vase tuzby a rok 2011 nech je pre nas vsetkych plny milych prekvapeni

mircalla
21. dec 2010

babule mozem otazku? kedy mi vznika narok na rodicovsky prispevok? zatial poberam matersku zo socialky a pridavky na dieta (urad prace), ale uz nie dlho...

tanitta
21. dec 2010

ahojky... chcem vas pozdravit 😉 sklamanym a bolavim srdieckam vela vela novych sil do dalsej bitky a maminkam radost s deticiek...
@mircalla ak nie si vydata tak mas narok na matersku v trvani 37tyzdnov ....potom poberas RP....

mircalla
21. dec 2010

@tanitta tak to teda nie som🙂)

mircalla
21. dec 2010

aj tak som si poziadala o predlzenie materskej, len som nevedela, ze ci mam na rodicovsky v takom pripade narok alebo nie, ale az po materskej ako vidim. zatial mi vsak nedosla odpoved

tanitta
21. dec 2010

@mircalla jak poziadala o predlzenie materskej?.. automaticky ak si slobodna mas 37t ak ti uplynie doba 37 nemusis nikde chodit ziadat... zase automaticky prechadzas na RD aj s vyskou prispevku....to si strazi socialna poistovna...37 t a dost a prechadzas na rodicovksu dovolenku a az tu si mozes poziadat predlzit tusim az do 6r....

tanitta
21. dec 2010

resp. upsvar.... si to sami ...robia...

mircalla
21. dec 2010

nie nie...musis davat cestne prehlasenie ze nezijete v spolocnej domacnosti. je na to ziadost a tlacivo...netyka sa to automaticky slobodnych

mircalla
21. dec 2010

fakt to tak je....s tym cestnym prehlasenim....tak mi povedali aj na socialke, mam od nich oficialne odpoved mailom aj telefonicky a tiez to tak museli urobit moje kamosky. je na to diskusia aj na MK

tanitta
21. dec 2010

@mircalla aha uz rozumiem... som myslela ze im staci nazaciatku nejake prehlasenie ale ako vidim..klasika... papierovacky to by u nas nemohlo ani inak fungovat ze? 😅 😉 sak co by som chcela ked odomna zdravotna poistovna pytala 4x to iste potvrdenie o navsteve skoli 😠 4x ho dostali ....ale ked pytali piaty krat.... tak ....uz som sa nezdrzala 😝 ....

mircalla
21. dec 2010

@tanitta na u mna zatial vsetky papierovakcy prebehli ok...uvidime, co dalej 😠

pikha
21. dec 2010

ahojte babulky 🙂 pekny predvianocny cas zelam 🙂
@rebeka33 silno gratulujem k srdiecku 😵 🙂 len tak dalej.. a uzv naozaj neublizi. Aj pre tvoj vlastny klud lepsie, ked ta zo zaciatku viacej sleduju.
@falin drzim paprce na testik a na krv.. nech je tam presne to co treba 🙂
@ninockaskv drz sa 😎

gabinkaa
21. dec 2010

@maticap. je to pochpiteľné, že na to myslíš, asi sme všetky na tom rovnako, ale cez sviatky treba vypnúť a myslieť na niečo iné, venovať sa blízkym a po novom roku zasa začať boj a určite bude úspešný, veď v budúcom roku sú dve jednotky, teda čiarky....... 😀
Krásne vianočné sviatky plné pohody a šťastia, veľa radosti u tehuliek a mamičiek 😵

callex
21. dec 2010

@martini stromcek este nie je.ja mam odmalicka zauzivane ze sa zdobi rano 24ho...a potom pekne vecer rozvoniava.konzultaciu mam 27.1. tusim 🙂 kupila som si ovulacny mikroskop a cakam na plodne dni.plus to spojim s vypoctom podla jonasa a ked sa podari a vesmir sa zluci s mojou tuzbou tak mozno sa zadari aj domacou vyrobou.prajem ti krasne dve kolajnice pod stromcekom.

jeeej vidim ze som spustila lavinu ,,mam vas rada,, ale to je super.spravne - sme tu jedna velka rodina a chapeme sa tak ako nas nik iny nemoze ani chapat.
zelam vam vsetkym krasne pohodove sviatky..mamickam krasne vianoce s ich nadhernymi babetkami ktorym sa budu v ocickach odrazat svetielka vianocneho stromceka.a nam co sme este len v poradi zelam oddych od liekov,injekcii, terminov,sledovania samych seba a smutnych myslienok..venujme sa len samy sebe a nasim najblizsim a jednoducho vypnime mozgy a uzime si to... takto o rok aj my budeme vidiet svetielka v detskych ociach.

balinka
21. dec 2010

ahojte 😉 dnes som si robila test a je negativny,biely ako sneh-8 den po KET ☹ ☹ ☹ tak sup do RF...to budu vianoce,fnuk ☹

callex
21. dec 2010

@balinka ☹ to je mi luto...ale tak tes sa ze mate novy bytik..vrhni sa na zariadovanie a robenie hniezdocka pre teba a manzelika.a v januari vyrazame do boja.hip hip..

balinka
21. dec 2010

@callex jedine to ma tesi,ze snad buduci rok nas v novom bytiku uz bude viac 😉 a som rada,ze do GF nikdy viac 😠 😠 😠 ked chcem ist na konzultaciu koncom januara,tak kedy sa mam objednat?

callex
21. dec 2010

@balinka neviem kedy zacinaju dovcu..skus si tam zavolat a povedat ze chces termin na koniec januara.myslim ze by nemal byt problem.,

balinka
21. dec 2010

@callex dakujem 😉 skusim zavolat a objednat sa 😉

martini
21. dec 2010

@balinka A čo sa vlastne udialo s tým posledným mrazáčikom? Zmrazili ho ešte či nie?

balinka
21. dec 2010

@martini ano zmrazili,ale odpoved bola,ze dame ho zmrazit,ale nevedia,ci este rozmrazovanie prezije 😒

falin
22. dec 2010

@balinka - je mi to luto ☹

sme na tom rovnako. Dnes som 12 den po ET, test ako lalia. Krv odovzdana, ale to uz len pre pokoj duse. Ach jo, dalsi neuspesny pokus ☹ ☹ ☹

@martini - ako si na tom? Dufam ze dopadnes lepsie ako my s balinkou

@pikha - dakujem ti. Zazrak sa vsak nekona 😖

balinka
22. dec 2010

@falin je mi to luto ☹ ja som dnes rano robila zase test a co tam nevidim,kolajnice // ako svet,ja som skoro odpadla 😉 aj tak tomu akosi neverim,este skusim urobit jeden v piatok 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre